Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravují:

JaW,
czekotayReklamaVítám tě Vyvolený v našem Vaultu. Posaď se, třeba sem na zem. Vem si pivo nebo trochu Jetu a hoď se do pohody!
Další zajímavé kluby: Postapokalyptično, Fallout a Survival.

sam_hofgins  
EDE-E je lepší než kyberpes, který se furt honí za gekony a radškorpióny. Jako člověčí doprovod upřednostňuji Veroniku, ale jinak jsem měl už všechny krom Arcada i splnil jejich questy. Cass, kterou jsem si na pár dní teď vzal, mne překvapila tím, že ač jsem ji přikázal zůstat čekat na místě, v zápalu náhodného boje mne samovolně dohnala hluboko v labyrintu Vaultu 34.
sam_hofgins  
Se vyhýbám rozhodnutí, ke který frakci se přidat. Kromě Powder Gangers mne ostatně všichni zbožňují. Žádný body u nikoho v infame nemám, ale Bílé rukavice jsem zatím nenavštívil a z podniku Omertů zachránil jen tu zamilovanou šlapku. Prostě mám všechno splněno, lvl 49 a jen přešlapávám před koncem.
czekotay We shoul live for the things we believe  
já cestují jenom s ED-E. a z DLC jsem dohrál OWB, ostatní mě nezaujaly
sam_hofgins  
Jsem se to snažil hrát čistě, ale už jsem stejně musel třikrát otevřít konsoli. To tu pak ještě možná popíšu, jak jsem se nasral. Jedinej mod, co jsem instaloval, bylo, abych nemusel na konci bojovat s Dean Dominem v DLC Dead Money a on se ke mně přidal. Týpek je napsanej hrozně dobře, všechny dialogy s ním mne bavily moc, i když byl svině a dělal to všechno pro prachy, jak se nakonec ukázalo. Jeho ztratíte tím, že už při prvním setkání s ním použijete v naprosto nevinném dialogu možnosti výhody barter. Jako dává to smysl, že se tím cukne, když je sám vychcánek, ale ta věta je nenápadná, ničím ho nevydíráte. Deana a jeho keců mi prostě bylo líto. Zato Odysea bych za ty jeho bláboly zabil hned po první větě, to je utrpení poslouchat to tohle prostě.
czekotay We shoul live for the things we believe  
Já si na to stáhl nějaký mod, stejně jako pro Skyrim, ten bethesdí inventář se nedá.
A v Novacu jsme taky míval vždycky základnu (A pak ještě v opuštěné benzince za Primmem), ale ten pokoj jsem nepoznal :)
sam_hofgins  
o je hotelový pokoj v Novaku, který si trochu zkrášluji, aby se mi tam líbilo. Jinak v současnosti největší arsenál zbraní a sklad v Mojave. Dost "trochu" jsem průběžně lootoval a menu je největší oser na New Vegas. Když předměty ve skříních (přičemž je máte rozděleny do pěti šesti úložných prostorů v místnosti dle fukce) rolujete několik dlouhých sekund, pač to jsou už stovky položek, tak vás přinejmenším bolí prst. Vzal jsem totiž perk Jury Rigging, což z vás de facto dělá největšího obchodníka ve hře. Napadlo mne, že bych ty vzácné pušky a jiné artefakty vyskládal po místnosti a udělal si tam malé museum, ale ono manipulovat s předměty a neaaranžovat je, taky není žádná prdel.
czekotay We shoul live for the things we believe  
Opuštěná farma cestou z Niptonu do Novacu, tam jsou snad nějaké útržky zpráv vyprávějící jakýsi pošahaný příběh?
(to druhé nepoznávám)
sam_hofgins