Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravují:

JaW,
czekotayReklamaVítám tě Vyvolený v našem Vaultu. Posaď se, třeba sem na zem. Vem si pivo nebo trochu Jetu a hoď se do pohody!
Další zajímavé kluby: Postapokalyptično, Fallout a Survival.

czekotay We shoul live for the things we believe  
Ještě to není úplně vymazelné, ale Brahmína už zase funguje!
 
sam_hofgins  
EDE-E je lepší než kyberpes, který se furt honí za gekony a radškorpióny. Jako člověčí doprovod upřednostňuji Veroniku, ale jinak jsem měl už všechny krom Arcada i splnil jejich questy. Cass, kterou jsem si na pár dní teď vzal, mne překvapila tím, že ač jsem ji přikázal zůstat čekat na místě, v zápalu náhodného boje mne samovolně dohnala hluboko v labyrintu Vaultu 34.
sam_hofgins  
Se vyhýbám rozhodnutí, ke který frakci se přidat. Kromě Powder Gangers mne ostatně všichni zbožňují. Žádný body u nikoho v infame nemám, ale Bílé rukavice jsem zatím nenavštívil a z podniku Omertů zachránil jen tu zamilovanou šlapku. Prostě mám všechno splněno, lvl 49 a jen přešlapávám před koncem.
czekotay We shoul live for the things we believe  
já cestují jenom s ED-E. a z DLC jsem dohrál OWB, ostatní mě nezaujaly
sam_hofgins  
Jsem se to snažil hrát čistě, ale už jsem stejně musel třikrát otevřít konsoli. To tu pak ještě možná popíšu, jak jsem se nasral. Jedinej mod, co jsem instaloval, bylo, abych nemusel na konci bojovat s Dean Dominem v DLC Dead Money a on se ke mně přidal. Týpek je napsanej hrozně dobře, všechny dialogy s ním mne bavily moc, i když byl svině a dělal to všechno pro prachy, jak se nakonec ukázalo. Jeho ztratíte tím, že už při prvním setkání s ním použijete v naprosto nevinném dialogu možnosti výhody barter. Jako dává to smysl, že se tím cukne, když je sám vychcánek, ale ta věta je nenápadná, ničím ho nevydíráte. Deana a jeho keců mi prostě bylo líto. Zato Odysea bych za ty jeho bláboly zabil hned po první větě, to je utrpení poslouchat to tohle prostě.
czekotay We shoul live for the things we believe  
Já si na to stáhl nějaký mod, stejně jako pro Skyrim, ten bethesdí inventář se nedá.
A v Novacu jsme taky míval vždycky základnu (A pak ještě v opuštěné benzince za Primmem), ale ten pokoj jsem nepoznal :)
sam_hofgins  
Už mám skoro všechny vedlejší i boční úkoly splněny, ale jako čert kříži si furt vyhýbám klíčovému setkání s Benym a vstupu do Štasné 38. Chtěl jsem mozek Lupy pro kyberpsa, ale do pevnosti se dřív než po setkání s Benym dostat nelze.

Ono to nějak jde, když člověk vyskočí z mapy, a loni(?) jeden týpek přišel na novou cestu přes Hoover Dam. A jak mu to pod videem komentují, že to nejde a je tam neviditelná zeď, tak jsem to přes půl hodinu, možná hodinu zkoušel napodobit a prošel jsem nakonec. Ale obtížnost je to hard extreme. Jiná věc je, že mi krom získání mozku Lupy a questu s medvídkem v pevnosti nic jinýho dělat nelze, pač jsem tam předčasně.

https://www.youtube.com/watch?v=7VMwXquMNwg
 
sam_hofgins  
o je hotelový pokoj v Novaku, který si trochu zkrášluji, aby se mi tam líbilo. Jinak v současnosti největší arsenál zbraní a sklad v Mojave. Dost "trochu" jsem průběžně lootoval a menu je největší oser na New Vegas. Když předměty ve skříních (přičemž je máte rozděleny do pěti šesti úložných prostorů v místnosti dle fukce) rolujete několik dlouhých sekund, pač to jsou už stovky položek, tak vás přinejmenším bolí prst. Vzal jsem totiž perk Jury Rigging, což z vás de facto dělá největšího obchodníka ve hře. Napadlo mne, že bych ty vzácné pušky a jiné artefakty vyskládal po místnosti a udělal si tam malé museum, ale ono manipulovat s předměty a neaaranžovat je, taky není žádná prdel.
czekotay We shoul live for the things we believe  
Opuštěná farma cestou z Niptonu do Novacu, tam jsou snad nějaké útržky zpráv vyprávějící jakýsi pošahaný příběh?
(to druhé nepoznávám)
sam_hofgins  

 
czekotay We shoul live for the things we believe  
Aktualnosci
Britská firma provozující server na nás (s-)prostě peče. Zkoušíme ukecat Poláky. Snad se to povede, to, že se Sof vzdal územních nároků na Klodsko by mohlo pomoci.
Pakliže ne, budem hledat nové místo pro server.
Taky jsem si říkal, že seknu s Templářema VŠB, ale Firejs mi to zkoušel vymluvit. Pokecám o víkendu s Reinarem, co a jak. Nejspíš dojde k zániku templu jako samostatné domény.

Zatím si pustíme něco líbezné hudby:
ORDEN OGAN - The Things We Believe In
https://www.youtube.com/watch?v=Ir_BVxBz5do
 
czekotay We shoul live for the things we believe  
Aktuality z domácí fronty: Provozovatel serverů v Británii se rozhodl, že všichni zákazníci v Evropě jsou podezřelí kryptofašisti, kterých je třeba se zbavit. Bude třeba najít nový server.
 
czekotay We shoul live for the things we believe  
No, takže provozovatel serverů se rozhodl, že námi využívanou službu provozovanou od roku 2004 ukončí, a lokální podpora pro střední Evropu (Polsko) se to neobtěžovala dát vědět dál. Takže Kuřeti akorát přišla složenka s vrácenými penězi. Teď to řeší s podporou, která má ale problém podporovat ukončený projekt, tak se to táhne. Měli bychom mít opět přístup na FTP, takže stáhnem zálohy... no a pak bude třeba řešit migraci.
 
czekotay We shoul live for the things we believe  
Tak to vypadá na problém na fyzické části. Asi se to zapalování 5G vysílačů vymklo z rukou.
 
czekotay We shoul live for the things we believe  
sociální distanc!

(už zjišťují proč)
Heinz_Kokott sak bez palenky nie je mozny vo vesmire   zivot kurva
Stránky nefachaj?
 
Smrsin Anó? 
Pěkné!
czekotay lesní skřítek udeřil do křemene a vyskoč 
 
czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.
 
czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.