Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaLiteratura

Spravuje:

captainnReklamaZde debatujeme o další literární ikoně Okouna a především o jeho tvorbě

Polomené světy - Atlantský harc
Photobucket
Baron Kiersky, pán na Hlásce, toho od života už příliš nečeká. Dokud není povolán na důležitou misi, která se od samého počátku zvrtne v boj o přežití.
Jáchym Kerský zkoumá podivný ekosystém v lesích vzdálené Afriky. A k tomu potřebuje část výpočetní kapacity Ultimateku, skryté v záhybech redundantních rozměrů.
A operační systémy podivné bytosti jménem Tuin zaznamenaly počínající kompresi vesmíru.
Napínavý sci-fi příběh s prvky fantasy vás pohltí, prožene masomlýnkem časoprostoru, zkomprimuje, přestrukturuje... a vyplivne k pointě, po jejímž přečtení už nebudete stejnými lidmi jako na začátku.
 
Temní Ilumináti
Daemon
Temní ilumináti se odehrávají v roce 2012, krátce před předpovídaným koncem světa. Jde o drsný příběh, v němž se čtenář dozví strašlivé a nečekané podrobnosti o tajných spiknutích, nacistických pokladech, předvěkém nadpřirozeném zlu, permonících, sovětských jaderných zbraních, teorii mentionů, ložiskové geologii, Kájovi Maříkovi a taky těch krásných táborákových písničkách, co zahřejou u srdíčka.


I drobné spoilery píšeme bíle.

Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Pohunek 3.
„Graham Chapman je deviant a uřvaný představitel západní "morálky" převlečený za komika. Uvedené oplzlosti svědčí o úrovni společenského života Velké Británie, země, která je dobrovolně zaplavována těmi nejodpudivějšími americkými novinkami, kdy do některých městských čtvrtí prostí Britové raději nechodí, zatímco noví kosmopolitní ‚Angličané‘ si asi z dlouhé chvíle krátí čas útoky na dělnictvo nebo hlasitou, agresivní hudbou. Fakt, že je zde za slavného komika a spisovatele vydáván závadový hejsek, nelegitimuje ČST k tomu, aby takové nesmysly sledovala naše mládež. Tak špatně, jak dnešní zbytky Commonwealthu, na tom rozhodně ČSSR není a jsem si jist, že díky naší usilovné práci mezi volnou i svazovou mládeží nikdy nebude."
 
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Pohunek 2.
„James Joyce se staví proti přírodě a je propagandista převlečený za spisovatele. Uvedené oplzlosti svědčí o úrovni společenského života Velké Británie, země, která je dobrovolně zaplavována těmi nejodpudivějšími židovskými zjevy, kdy do některých městských čtvrtí praví Anglosasové raději nechodí, zatímco noví hebrejští ‚Angličané‘ si asi z dlouhé chvíle brousí košerovací nože či roznášejí nakažlivé nemoci. Fakt, že je zde za slavného spisovatele vydáván dekadentní zvrhlík, nelegitimuje Radiojournal k tomu, aby takové perfidnosti poslouchala naše dítka. Tak špatně, jak dnešní Albion, na tom ještě Ćeskoslovensko není a doufám, že nikdy nebude."
 
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Pohunek 1.
„Oscar Wilde je medle pederast a agitátor převlečený za spisovatele. Uvedené oplzlosti svědčí o úrovni společenského života Velké Británie, země, která je dobrovolně zaplavována těmi nejodpudivějšími Indy, Číňany a Irčany, kdy do některých městských čtvrtí praví Britoni raději nechodí, zatímco noví ‚poddaní Impéria‘ si asi z dlouhé chvíle navlékají pružiny na nohy či porcují prostitutky nožem. Fakt, že je zde za slavného spisovatele vydáván chlípník, nelegitimuje Lumír k tomu, aby takové prasečiny četly naše děti či ženy. Tak špatně, jak dnešní Velká Británie, na tom ještě Rakousko není a doufám, že nikdy nebude."
 
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Perly z fb - předloha
Kňourek: „Alan Hollinghurst je podle mě homosexuální aktivista převlečený za spisovatele. Uvedené oplzlosti svědčí o úrovni společenského života Velké Británie, země, která je dobrovolně zaplavována tou nejodpudivější formou islámu, kdy do některých městských čtvrtí domorodci raději nechodí, ‚lidé‘ se asi z dlouhé chvíle polévají kyselinou a bodají nožem. Fakt, že je zde za slavného spisovatele vydáván chlípník, nelegitimuje Český rozhlas, aby takové prasečiny poslouchaly naše děti. Tak špatně, jak dnešní Velká Británie, na tom ještě Česká republika není a doufám, že nikdy nebude."
 
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
 
Já myslím, že pokud kdy Laco najde příslušný klub, bude mít docela dlouhý pořadník a zdaleka tam nebudu první.
JeromeHeretic Than you for choosing Earth  as Your planetary vehicle
Jo, jen potvrzuji, ze v Jungmance maji. Jakozto novinka je to u kasy, kdyz si k ni stoupnete celem, tak uplne na rohu vpravo dole.
Nechci spoilovat, ale poznamku o neprakticnosti nasazeni golemu jsem si pro jistotu dobre zapamatoval.
Jen jsem si tak rikal, nemate strach, ze vas prijde navstivit Laco se sultanskou gulou pohovorit si s vami na tema autorskych prav?
Btw, Přiznání skvělá, ale docela tam chybí datumy, imho.
 
Já to nějak nepochopil a myslel, že platím při předání. Doufám, že už není na cestě, zaplatil jsem před pěti minutami.
JeromeHeretic Gun Control means   using both hands!
OK, diky...
Přebral E-mails for  the e-mail god!
Myslím, že jo, dnes to tam snad kupovala Rael.
JeromeHeretic Gun Control means   using both hands!
Mas predstavu, zda bude k mani v tom knihkupectvi v Jungmance? Az pujdu kolem, tak bych si tam pro ni zaskocil.
Gratulace!
Nazgul Chtěl bych mít kapelu  ze samejch psounů
Přičemž existují hned tři důvody, proč toho nezneužít a zaplatit. Hovoří španělsky a nikdo je nečeká.
objednáno jest, přístup nakladatele mile překvapil - Pokud se obáváte jakýchkoli problémů, peníze můžete odeslat až poté, co zásilka dorazí. V ČR neobvyklá důvěra.
 
bludička  
Parádní, hned objednávám :-)
Přebral E-mails for  the e-mail god!
Přiznání vyšla.
 
No vidíte, a mně prostě Grada řekla, že mám sehnat obrázek na obálku do tří dnů a bylo to (díky J_H_ a jeho kamarádce to dopadlo líp než většina jiných věcí)
snop lev je sice král zvířat, ale surikata  nevystupuje v cirkusu
Grrr!
Přebral E-mails for  the e-mail god!
Drhne, napřed byl Nerion, ale nějak nestíhal, teď to má Nyemi. Vnitřní ilustrace už jsou hotové.