Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravuje:

agricola

Může vás zajímatReklamačlověk jeskynní.

Nevim, proč se ten
Janettin příspěvek po mé reakci sám smazal - jestli se vyděsil či co - tak jsem ho sem pastnul zpátky.
 
Janetta 7.duben 2015 17:01:47
ahoj, možná by vás zaujalo: 10.4.2015 v 19:00 Časování (Praha) http://heyevent.com/event/403252776504997/casovani-s-jakubem-nohou-a-ladislavem-lahodou Odpovědět
 
Ve stejný den a stejnou dobu vystupuje ve Strašicích soubor divadelní soubor Prašivina - což bude, alespoň pro mne, zajímavější.
Napsal mi právě
pořadatel té akce v NTM, že mému kolegovi nakonec vystoupit s jeho příspěvkem umožnili, ale on stejně nevystoupí, protože je nemocen. Má informace pocházela z času, kdy jej skutečně odmítli - proč změnili názor netuším, ale sluší se zde uvést, že důvody zřejmě pominuly a kdyby kolega byl zdráv, již by mu v jeho přednášce nebránili.
 
JA mel dolem, ze mel upadle kolo nebo neco takoveho, ale kdyz jsem tam byl posledně, divil jsem se, že je OK.
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Vozik uz byl posledni dobou zniceny, ne?
Dúthoron  
Díky, pro představu stačí :-) komoru na začátku jsem prošel, pak se povozil na vozíku, ale za zával se mi už nechtělo... Navíc háček s porcelánem venku by už plašili...
 
MApa je jednoducha. Je to prima rovna stola, dokud tam nebyl zaval, bylo od celby videt svetlo ze vchodu. NA začátku vlevo je odbočka do nevelké komory, asi 60 metru pred čelbu rozrážka doprava (má asi 30 m), cca 15 metru pred čelbou rozrážka doleva - ta má cca 50 metrů.
 
Dúthoron  
Díky za info, ty stránky jsem taky našel. Říkal jsem kam dávali hlušinu, most přes řeku mě nenapadl...
 
cca 440 metrů - viz. http://www.hofmann.estranky.cz/fotoalbum/banske-prace/pruzkumna-stola/
Dúthoron  
Nevite někdo o mapě průzkumné štoly Křivoklát - Bránov? Nahlédli jsme tam o víkendu na vodě, ale s reklamním světýlkem na klíčích a mobilem jsem si troufl jen kousek a zajímá mě jak je to velké...
 
Re:
freelance writer
 
Pod Los Angeles je 320 km protipovodnových tunelů
http://bydleni.idnes.cz/americky-sen-v-las-vegas-v-tunelech-zde-prezivaji-stovky-bezdomovcu-1g0-/dum_osobnosti.asp?c=A100813_143203_dum_osobnosti_web
 
Nechystáte se někdo do Znojma?
 
Cipisekk malý a roztomilý 
Zálesí
Kolega byl před pár dny brigádě na slavné lokalitě Zálesí II v Rychlebských Horách. Dva dny v režii Diama betonovali a betonovali. Prý je to tentokrát opravdu bezpečně zadělané, přes muničák už se tam opravdu nikdo nedostane, mohutné balvany zpevněné železobetonem. Údajně také kdosi do budoucna zařídil a domluvil občasné hlídání s PČR a lesáky, aby se tam nikdo neprokopal jinudy.

Takže je to výzva do budoucna.

Zajímavosti: Ve štolách přibylo vody a dalších závalů.
Taky tam potkali nějakou podivnou rodinku, kde obtloustlý tatík hledal vstupy do štol podle Janatových map: "neee, my tam nelezeme, my vždycky jenom najdeme vstup a pak jdeme pryč..." Opravdu profláklá lokalita.

 
dědek -Plzeň
Podzemí v Čelivi
Zkuste naštívit vesničku Čeliv u Bezdružic a budete překvapeni,jaké množství chodeb se tu nachází. Stačí hledat na místě bývalé fary.
 
Svojanov
heh
 
JanSevera Astro-montánní společnost 
Astro-montánní společnost, Praha přijme do svých řad nové členy. Máte-li zájem o problematiku paranormálních jevů v podzemí, či máte-li dokonce osobní zkušenosti s těmito jevy, ozvěte se nám do vzkazníku nebo na e-mailovou adresu severa.jan@seznam.cz. Pro členy připravujeme vydávání časopisu Astro-montana s čtvrtletní periodicitou. Za roční členský příspěvek 800 Kč tedy získáte čtyři čísla časopisu Astro-montana, účast na pravidelných zajímavých akcích společnosti v terénu, členskou kartu a přístup do VIAM klubu na připravovaném webu společnosti. Po půlroční zkušební době získá nový člen jednorázově sadu oblečení s vyšitým logem společnosti (tričko, boxerky, čepice, mikina) + batoh a 2 nášivky na bundu.

Dále hledáme schopného a zapáleného člověka (lidi) pro tvorbu grafiky do webových stránek, jednoho redaktora/grafika a neomezené množství přispěvatelů pro výše zmíněný časopis.

Za Astro-montánní společnost
RNDr. Jan Severa
 
hn
hnh
 
Kdepak,
nepsal.