Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Vsechny nevhodne prispevky budou smazany. Plati to pro informace o dulnich dilech a pripadne provokace.

Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
drsny
 
 
Barrandoff. _.o0O0o._ 
Vernjikica letos v srpnu stále přístupná, resp. zamřížovaná, ale jde to přelézt.
 
Nevím, ale neutíkali dál právě před vodou?
 
lisak.wz.cz U včel svědí prostředky  http://www.vcelky.cz/nemoci.htm
Jo stoupajici voda v jeskyni to je sakra motivace, dvacetimetrovej meandr se zablacenyma zdma das jako nic
DadB jsem zralý na šrotovné 
dík!
nicméně i tak museli dát těch 70 cm a stěnu 45°; ani jedno mi nepřijde úplně triviální.
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Svitili si baterkou? Jasne, ted to trva 6 hodin, ale v uplne jinych podminkach. Potapeni trva strasne dlouho. Pred desti to mohl byt uplny chodak. Jeskyn, kde se da bez lana ujit mnohem dal, je spousta. V Walesu vim o dvou s delkou okolo 30 km. Bez lana a narocneho lezeni. Casto se tam chodi na vikend. V Alpach jsou velke systemy, ktere jsou v dolnich castech dlouhe a horizontalni. Hirlatz ma urcite pres 100 km, ale v lete je to strasne zatopene, musi se tam v zime. Amaterskou jeskyni u nas se da obcas mezi sifony chodit pohodlne jak v metru.
schrodingerova   .
doufám, že až je všechny vytahají, dozvíme se víc
padlock Korupce jest základem státu.  
A nemohli se tam dostat nějakou delší leč pohodlnější cestou, která je teď zcela beznadějně pod vodou? (jenom spekuluji, mapy jsem ani nezahlédl)
DadB jsem zralý na šrotovné 
Dotaz
Ti kluci v Thajsku - jak se vůbec dokázali v té jeskyni dostat tak daleko? Chápu, že vlezli dovnitř a začalo pršet. Ale... Dojít skoro 4 km od vchodu (profesionálům cesta k nim aktuálně trvá 6 hodin), včetně toho, že (předpokládám, že jiná cesta není) museli už při cestě "tam" prolézt tím 70 cm profilem, kam se pořádně nevejde ani potápěč, překonat prudký svah 45 stupňů atd... Jak si svítili? Jak to dali bez lana a jakékoliv výbavy? Otázky, samé otázky...
 
Myslim,že tam zbyl jen poklop - někde u kyvadla
Barrandoff. _.o0O0o._ 
Otázka je, zdali je to opravdu xenonka. Už (bohužel) vím, že na aliexpresu lžou i o konkrétních modelech ledek, jimiž je baterka osazená.
JeromeHeretic Thank you for choosing Earth  as Your planetary vehicle
Musis lezt jen do suchych jeskyni vybavenych kolejema (protoze predpokladam, ze baterku si k tomu pred sebou tlacis na vozejcku...)
jo, ten koeficient pro převod se aplikuje u LED celkem spolehlivě, ale tady u Xenonové výbojky bych se bál, že to bude reálná hodnota.... Spíš bych považoval za odvážné nosit na hlavě ten balast, který zapaluje výboj při 20-50 kV :-D
Barrandoff. _.o0O0o._ 
Jen 10000 lm? To po převodu z čínských lumenů na ty normální není zrovna moc...
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Neni nad to jit proti cloveku, ktery zari jak dve auta dalkovejma svetlama dohromady...
10 000 lumenů čelovka
nejhorší na tom je, že to není podvod - oni to myslí zcela vážně:

 
Kanalizační věž na Letné
Zdavím všechny slavné i méně slavné montanisty! V knize Podzemní Praha (výborná a ještě lepší fotky :-) jsem narazil na knihu Alfréda Technika Muži pod Prahou, kde je zmíněna letenská kanalizační věž. Po googlování jsem zjistil, že o ní není žádná zmínka (pořád mi to nabízel jen letenskou vodárenskou věž, což není ono). Věž sloužila podle všeho jako komín, kterým byly odváděny špatné větry ven z kanalizace. Víte o ní někdo něco? Kde přesně stávala? Určitě to bylo někde u Královské obory a zřejmě je už dávno zbouraná.
 
Jo, tam je to pěkné.