Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Vsechny nevhodne prispevky budou smazany. Plati to pro informace o dulnich dilech a pripadne provokace.

lisak.wz.cz Vasa vacua maxime sonant  speleo vyzkum, expedice
Nas takhle pri navratu ze Svazne zastavili policajti. Pulnoc, spinavy auto, uvnitr tri zablaceni chlapi, auto plny blata, bordelu a naradi ... Chvili si na nas svitili a pak beze slova propustili :-)
schrodingerova   .
muhehe
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
:)
Jeskyňáři jsou prasata...
Vždycky jsem věděl, že jeskyňáři jsou prasata. Ale že až taková... V sobotu jsme se u odbočky ze silnice na pole balili na další akci do jeskyně za sifon, když kolem nás pomalu projelo bílé auto. Za chvíli se dotyčné auto vrátilo a projelo kolem nás znovu a zastavilo. Vystoupil řidič - tak něco po pětatřicítce - a spustil na nás :"Je tohle jako možný? Co tady děláte? To myslíte vážně tohle? Zavolal jsem už policii! Co to sem hážete za bordel? Co to tam leží?"

Tak mu ukazuju, že tam leží vrtačka za třicet papírů, kombinézy, holínky, přilby a taky batohy, do kterých mám v plánu narvat všechno, co si nenavlečeme na sebe.

No a on zklamaně odešel s tím, že musí zavolat na blanenskou policii a odvolat je aby nejezdili. A nám řekl, že vypadáme všichni velice podezřele, ať se na sebe podíváme. Všichni jsme podezřelí a divní, proto na nás volal rovnou policii.
 
popcorp S tim káblošem  se nekamaraď
ivan na cro
 
mapy geofond a geoportal.gov.cz
Na Geofondu upgradovali WWW server a konečně opustili SilverLight, přes který se generovaly mapy. Hurá. Ubyly některé mé oblíbené funkce. Státní Geoportál je také mimo provoz, prý údržba, jsem zvědav, co z nich vypadne.
 
Nechápu, co je na ní tak drahého.
Nové DUO a nová speleo přilba od Petzla
Petzl pokračuje v linii čelovek, dále však směřuje podivným směrem... Nové DUO je prý Caving čelovka, je nabité technologiemi, ale jeho cena má být okolo 10.000,-
Koncepčně vychází z Ultra, je ovladatelné v rukavicích (jako Pixa) a má funkci proti oslnění. Nabídnout má 1000 lm světelného toku. Ovšem za tu cenu bych si asi koupil raději stádo Zeber.
Dalším absurdním výrobkem je Petzl Boreo - Caving helmet. Vše špatné z Eliose, včetně odkrytých uší (snad pro toho, kdo vrtá v jeskyních a potřebuje normované chrániče sluchu?) až po titěrné popruhy a systém nastavení velikosti umístěný mimo skořepinu, aby se lépe špinil.
 
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Dostane se tam spousta lidi, byva otevrebo napriklad na potapecsky akce (vybira se vstupne).
Taky je tam postavenej most (nejspíš po filmařích, točila se tam Hra o Trůny a kdovíco dalšího), ale počítám, že se na něj stejně nikdo nedostane, pokud nemá lezecký vybavení.
 

Do cesty, kterou se normálně chodilo dólu k vodě, někdo zabudoval silnou železnou bariéru. Na týhle fotce je to místo vpravo uprostřed, je tam takovej divnej flek. Nedá se to projít.
Nevšiml. Co tam je?
Patří to sem jen napůl, ale všimli jste si tý zrůdnosti, co instalovali na Velký Americe? Už je to tam asi dva roky a pěkně mě to sere.
 
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
 
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Hezky. Byl jsem loni v Javoricky v domku s brckama a taky byl moc peknej.
Mimořádný objev učinili jeskyňáři v Javoříčku na Olomoucku. Když zkoumali v jeskyni Za hájovnou mohutný systém dómů, chodeb a propastí, narazili v podzemí na dosud neprobádané rozsáhlé prostory se vzácnou krápníkovou výzdobou.

https://olomouc.idnes.cz/olomouc-zpravy.aspx?c=A171026_360694_olomouc-zpravy_lds
 
Netuším.
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
A uz se teda vi, ze v te televizni casti (tusim A a B?) nejsou ty chemicke zbrane CSLA, jak naznacoval Laco Lahoda? Tu nejak prozkoumali, nebo co?