Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hudba a písničky

Spravuje:

SarnegarthReklamav tomto klubu by se melo resit jakym zpusobem si rozsirovat hudebni obzory. zkuste nejak formulovat jak se efektivne seznamujete s novou dobrou muzikou. chtel bych se tu snazit vyresit muj stavajici problem, ze me oblibene kusy mam oposlouchane dokola i pozpatku a s novymi vecmi jsem trochu na suchu.

taky bych tu rad resil naprosto konkretni zajmy jednotlivcu typu "mam rad to a to, co byste mi doporucili?".

snad se tu dostaneme i k nejakemu castecnemu skatulkovani muziky, abychom nasli spolecnou rec...

prime odkazy na mp3 zdroje jsou vitany, ale jen jako vedlejsi produkt diskuze.

jakoukoli zminenou kapelu opatrete odkazem na allmusic.com nebo obdobne zamereny server, kde lze vycist alespon zanr (oficialni stranky kapel tento pozadavek castokrat nesplnuji).


Cichlasoma  
Díky! Co jsem zatím slyšel, zní dobře.
teď jsem objevil ještě "Zabutom" ale přijde mi to jako slabší odvar
Nádhera, díky!
dubmood
(Ale je to teda taky něco jinýho, wtz.)
Dík, Lety mimo jsem popravdě znal jen podle názvu a to Space punk vypadá zajímavě, byť je to něco jiného než Lola. (Na Tata bojs mám popravdě alergii z doby asi před 20 lety a ani nahlédnutí do tohohle alba ji nezlomilo.)

Mezitím jsem přes Thomase D, který působí v obojím, kápl na Die Fantastischen Vier a je to milé... :)
Sarnegarth ih ∂Ψ(r,t)/∂t = −h²/2m ∇²Ψ(r,t) +  V(r)Ψ(r,t)
mne napoprve napadlo futuretro od tata bojs, nebo treba "obrazovka" od lety mimo. ale to nebude to pravy orechovy, asi.
Další prosba:
Jak naznačeno, vůbec se v té elektronické hudbě nevyznám, občas mám potřebu něco takového poslouchat k jistým typům práce, když chci něco přeci jen trochu "ostřejšího" a "strojovějšího" než Tribal Drift, už mnoho let končívám většinou u soundtracku k Lola rennt (oblibuji zejména ty svižnější skladby), nenašel jsem nic, co by se podobně osvědčilo. Asi se mi tam líbí ten zpěv (resp. místy "deklamování") a vůbec mi to přijde být tak akorát mezi lidskou a strojovou hudbou, abych to řekl po svém. (Místy tam něco zní jako kytara, sem tam znějí lidsky bicí, má to celkově takový "strojový rytmus", ale není to monotónní). :)
Měli byste tip?