Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Klub pivo se vrací!

r_t_fish Days of wine and neuroses 
Dneska jsem zkusil křenový ležák od Zlouna a je to - zajímavé! Jako byste do ležáku nastrouhali echtovní super voňavý čerstvý křen. Jako příště si ho dám možná bokem (k vegebuřtu), ale proč ne. I když zatím se se mnou z přírodních ochucovadel potkaly jen smrk (to je opravdu super!) a dost se povedl i "balcony leaf ale" od Ravena, na který jejich australský sládek přivezl kufr napadaného listí ze dvorka v domovině.

Jinak vše při starém - skvělé ejly Zhůřák, Permon, Raven, Clock, výborný angreštový kyseláč od MadCat, všichni plechovkujou o život (Permon, Clock, Zíchovec, Matuška, Falkon, Sibeeria a mnoho dalších).
 
Mastodont  
Kounice 12° ležák - dobré, středně hořké
Mordýř Ježibaba neipa - špičkový zážitek jako vždy
 
r_t_fish Days of wine and neuroses 
Od Crazy Clowna ochutnávám příčetnější vzorky (např. když tam neschová rybu), plechovky moc hezký. A naposledy jsem měl vánoční kyselý borůvky a to bylo výborný.

Jinak teda když vidím zahraniční plechovky v Base Campu, tak někdy jsou to fakt umělecký díla. Pokud máte FB, proklikněte fotky (nejen) zahraničních dodavatelů. Třeba Outer Range, Garage Beer Co, občas koupím i ne úplně můj pivní styl, čistě ze zvědavosti, jaký to bude.

 
Grafika - Tuzexe by si měli pozlatit. Horší je, že se ty plechovky loupou jak blázen, stačí se na ně zle podívat.
Ale zase jsou ty plechovky vymazlené a škoda je zahazovat. Mě nejvíc bavil New World Order
Sickface čirá brilance, to byla vážně chuť krve a šílenství. U Klauna jsem minulý týden zadegustoval a zklamán rozhodně nebyl. Jen mě trochu mrzelo, že když už jsem se konečně dokopal do pivárny, krom "Papája, Papájá, Kokos a Banán" stoutu není na čepu nic, co bych už neznal. Děvka Babylonská i Mrtvý bůh stále skvělé, jen do těch gumových medvídků se asi nikdy nepropiju... Trošičku jsem valil zraky na účet, ale marná sláva, nabral jsem si plechovky, aniž bych se zeptal, kolik stojí. No, stojí docela dost, ale budiž jim to v téhle podělané době přáno.
Rozhodně ne.
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Na kyseláče taky úplně nejsem, ale moc mi chutná Raven Mandarin Sour, tak třeba je to dobrý tip pro "na kyseláče nejsem" konzumenty :-)
Pan_Obi Live like a windrammer  as you fuck!
Ad kyseláče: Kamarád je na ně ulitlej, já je většinou nemůžu cejtit. Ovšem vzácnou shodu jsme pocítili nad Sickface od Crazy Clown. Prvních pár loků jsem nevěděl, jestli se mi z té levandule nenavalí, ale rychle to přešlo ve veliké dobro.
Určitě. Už aby bylo járo, zahrádce s Voltem nelze odolat.
r_t_fish Days of wine and neuroses 
Pořád jsem tam nebyl, chystám se. Ochutnal jsem už mnoho lahví a několikrát na čepu. Všechno výborný, a ještě takový povedený elektrizující design:) A jednou jsem se zapovídal u jejich stánku, sympatická parta.
Hehe, jo, Alza mě napadla. Ačkoli v jejím případě postupuju podle vzoru pana patlace.
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Až vir dá a bude lepší počasí, zajeďte (pokud příčetno) přímo do Jablonce, takovou zahrádku aby člověk pohledal.
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Takový level ALZA. Otravný, nevkusný, ale nestane se ti, že bys tam aspoň nekoukl, když něco kupuješ.
Já o ně doteď nezavadil, teď si asi všimnu.
Přesně tak.
pan_kreas Ani krásné vlasy   nejsou k jídlu.
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Skoda, obcas jsem kupoval.
Etiketa s jelenem byla teda otřesná, ale FB komunikace Bejzment style taky topik.
 
Mně tím třeba odradili. O úmrtí se nežertuje.