Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Kirjat,
Behemoth,
Trisolde,
majo

Může vás zajímatReklamaPravidla klubu:
  1. Nikdy nedovol, aby byl patos zesměšňován
  2. Postuj sem své známé z okouna, ale zůstaňte navždy přáteli
  3. Cituj i zdroje odjinud, pokud myslíš, že tím učiníš svět lepším
  4. Při nezávazném hovoru pamatuj, že ty jsi tu pro tento klub, ne klub pro tebe
  5. Poezie sem nepatří. Vžij se do situace básníka s rozedranou duší, zuboženým tělem a s průvanem v kapsách a zjistíš, že ti nic jiného než patos nezbývá

Patos Alešův:

vlad_tepes mocný, patetický dík

Zajímalo by mě, jestli vycházejí i opačné články, třeba na Západě

Miloš Zeman on his sex symbol status

“I don’t take it seriously, of course. I have never actually wanted to be a president, let alone a sex symbol, but it goes with the political career if you are successful.

May I just say a very sincere thank you to those lovely ladies who voted for me — though I can’t understand why. I hope I still live up to their expectations.

It might seem odd, but I still am very shy and have to steel myself when I am going to be among a crowd of people I don’t know at a reception or some other event. I sometimes have to act my way through it.

There have been times when I don’t know if I can face another day at the office . . . no, being serious. Not all my days have been about making love to beautiful women, but I would be telling lies if I said that it wasn’t a great way to make a living.

“I believe in moderation. I am not a fitness freak, although I do take care of myself. When I was at college, I won a gymnastics scholarship and I also played lacrosse and was a member of the ski team,” he revealed.
“I’ve always kept active ever since those days. I like riding horses, swimming, playing tennis, that kind of thing. I also did dance training for five months before I went into Prague and I don’t think I would have survived that without some kind of fitness. You have to keep fit to be in my job, but I’m not a fitness fanatic.”

Miloš is also a vegetarian and firmly believes that it has helped him.
“I don’t like to preach at people and tell them what they should do with their lives, but I am a vegetarian and I feel better for it,” he said.
“I believe it to be a healthier way of living. I am comfortable about eating anything but meat.
“I’m not comfortable about eating something that was walking around, and I believe it is a healthier choice to have a diet of non-meats. That is just my take.
Ehm, není Richard Gere náhodou sportovec, buddhista a vegetarián?
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Richard Gere o tom, proč by se život měl žít naplno:

′′ Maminka mojí kamarádky jí zdravě celý život. Nikdy nepila alkohol, nekouřila, ani nejedla nějaké to ′′ nezdravé ′′ jídlo. Také cvičila každý den, vždy byla velmi aktivní, nikdy nevyšla na přímé slunce, bez ochrany a když už vyšla ven na slunce, tak nebylo to na dlouho. Snažila si ze všech sil si zachovat zdraví tím, že pro to dělala vše, co mohla.
Nyní je jí 76 let a má poslední stadium rakoviny kůže, rakovinu kostní dřeně a osteoporózu.
Otec mého kamaráda jí hrozně nezdravě. K snídani si dělá slaninu na přepalovaném tuku a jí všechno, hlavně když to celé plave v omastku. Nikdy, doslova nikdy nesportoval, každé léto se opaloval na sluníčku, až se celý spálil. V životě se nešetřil a celý život žil naplno a ne tak, jak jak mu doporučovali ostatní a nebo lékaři. Dnes je mu 81 a doktoři říkají, že má zdraví mladého muže.
Lidi, před svým jedem se neschováte! On si Vás stejně najde, takže, přesně jak řekla ta maminka mé kamarádky: ′′ Kdybych tehdy věděla, že můj život skončí takhle, tak ho prožiji naplno, užívám si všeho a nic co z toho, co mi bylo řečeno, bych už nedodržovala!"
Nikdo z nás se odsud nedostane živý, tak se prosím už přestaňte chovat jako blázni. Jezte co Vám chutná, dělejte co se Vám líbí. Procházejte se na slunci. Skákejte do oceánu. Dělejte vše po čem toužíte.
Na zbytek prostě není čas ".
 
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Trocha kvalitního patosu polskiego
 
Jó řidič, ten tvrdej chleba má...
Reakce na | Vlákno  
"Tati, kdo je ten pán, který zemřel?"
- Nevím, můj synu, vím jen, že to byl šofér.
Malý chlapec se přiblíží k muži, který byl nádherně oblečen v bílé košili a kalhotách. To je šéf společnosti, kde řidič pracoval. Chlapec ho vezme za ruku a zeptá se:
- Kdo je ten řidič? Znal jste ho?
Šéfův hlas se třásl, oči plné slz.
- Řidič? To je člověk, který spí méně než mnoho jiných lidí. Cestuje z tepla do zimy, za slunce i za deště. Někdy má hlad, protože nemá čas jíst.
Jsou chvíle, kdy je dovolená pro něj pracovní den. Vánoce, Nový rok a v mnoha dalších důležitých okamžicích jeho života často chybí ve své rodině, daleko od svých dětí a manželky.
Dělá hodně přesčasů a někdy ho uráží nespokojení zákazníci. Na jeho trase na něj troubí ostatní řidiči osobních aut, protože jede pomalu...
Když chodí do práce brzy ráno nebo v noci, neví, kdy se vrátí domů. Pracuje několik dní. A někdy se nemusí vrátit domů ... nikdy - to je ten "řidič".
Najednou je slyšet zvonění telefonu v kapse oběti. Šéf si vezme mobilní telefon. Vidí zprávu a čte velmi nízkým hlasem:
„Dobré ráno, tati. Vzal jsem si telefon od mámy, abych ti napsal tuto zprávu.
Všechno nejlepší k narozeninám! Čekám, až ti dám dárek. Doufám, že zítra rozkrojíme dort společně doma! Miluji tě tati! Jsi můj super táta! Čekám na tebe doma. ❤ "
Toto je život nazvaný "Řidič".
Ať je specializace jakákoli - přeprava cestujících nebo zboží. Kéž Bůh žehná a chrání všechny řidiče. Nikdo neví, kdy přijde jeho čas pokleknout před Kristem.
 
Tak pozor, pokutové bloky jsou číslované. To nejde si tam kreslit nějaké vzkazy. Je třeba nahlásit tohoto "policistu"
No jo, ale to už je 2 měsíce, kdo si to má pamatovat!
Trisolde Moja chorá hlava  v jednom je plameni.
Co to jen mají ti mladí za zvyk, ke všemu psát ty stupidní stovky? Procházela jeden post za druhým a ke každému z nich, bylo namísto odpovědi či vykřičníku, napsáno buď století nebo rovnou jednička a dvě nuly ❤
Nikdy nevíme, zda zažijeme další den, další jaro....bez ohledu jak předpotopní jsou něčí informace.
Proto neplýtvejme stovkami.
Stařenka seděla na lavičce v opuštěném parku. Oslovil ji mladý policista. "Dobrý den paní, tady nesmíte být, je přeci karanténa"
Paní se tiše nadechla, ale nepohnula se.
′′Budu Vám muset vystavit pokutu" řekl policista striktně. ,,Copak jste neslyšela o vládních nařízeních?"
,,Tak mi ji klidně vystavte" řekla stará paní klidně. ,,Je to Vaše práce" a usmála se.
Teď se nadechl policajt: ,,Vraťte se prosím domů, vždyť víte, že jste v rizikové skupině. Teď už je zákaz vycházení. Nechci vám vystavit pokutu, určitě máte malý důchod..."
Stařenka se na něj pozorně podívala a trochu přemýšlela a pak otevřela svou malou kabelku. Bylo tam plno ústřižků od vystavěných pokut.
′"Ty jo, kolik jich máte?"... divil se policista.
"Čemu nerozumíte, mladý muži? Vy máte karanténu a já jaro. Tohle je možná poslední jaro mého života, víte je mi už pár let. Nebojím se smrti, ale bojím se, aby mi toto krásné, zpívající, rozkvetlé jaro nebylo nikým ukradeno. Proč bych žila mezi čtyřmi stěny, mluvila s milovanými lidmi přes obrazovku počítače, nebo sledovala nekonečné televizní seriály a poslouchala znepokojivé zprávy? A ty vaše pokuty mě opravdu nevyděsí. Pokud epidemii přežiji, vše zaplatím, ale nebudu se bát, to mě fakt nedonutíte."
"Chápu Vás paní", odvětil policista, "opravdu Vám rozumím. Vy už jste stará, ale zamyslete se, jakým příkladem jdete těm ostatním?"
Stará paní se pousmála.
"Jakým příkladem? Každý má svůj vlastní dialog se smrtí. Mluvím s ní již od druhé světové války. Byla jsem zdravotní sestrou. Víte, vždycky pláču při oslavách konce 2. světové války. Tolik lidí tehdy těsně před koncem na poslední chvíli padlo, bylo umučeno, nebo popraveno a nedožili se takového krásného jara, bylo jim osudem ukradeno.."
Tiše vypsal pokutu a podal ji staré paní.
Vzala si lístek a bez pohledu si ho schovala do kabelky.
"Krásné jaro, paní" prohodil policista a pokračoval v cestě.
,,Vám taky mladíku, užijte si jaro", řekla stařenka, zamyslela se a otočila svou vrásčitou tvář směrem k dubnovému slunci. Doma otevřela kabelku a vypadla na ni dnešní účtenka. Místo částky k zaplacení tam byl usmívající se smajlík, který jako kdyby nakreslil nedávný školák. ,,Co to jen mají ti mladí za zvyk, na všechno kreslit ty stupidní obličeje? Vyndávala jednu účtenku za druhou a na každé z nich, byl namísto částky k zaplacení, buď smajlík nebo rukou připsáno přání pevného zdraví ❤
Nikdy nevíme, zda zažijeme další den, další jaro....bez ohledu jaký věk máme.
Proto neplýtvejme časem.
 
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
!!!
!!!
Žena je jako sůl, zvyšuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a zabíjí slimáky.
A nesdílela, co jsem, když jsem svobodná a bezdětná?
cestujicivnoci  
Žena je... je matka.

ok.
Přesně, úplně zapomněla na své vzdělání ve stylistice i typografii.
Trisolde Moja chorá hlava  v jednom je plameni.
Nedivím se, že jí z toho trošku hrabe.
Jsem nyní raději single, abych nemusel čelit podobným otázkám. A domácí práce mi samozřejmě nejsou cizí, jak z uvedeného vyplývá. Zajímavé je, že tento srašlivý oprásek sdílela má dobrá kamarádka, která je manažerkou na plný úvazek a ještě při tom zvládá dvě děti a rekonstrukci třípatrového baráku. Evidentně mají obyčejné ženy v domácnosti ještě rezervy :))
Reakce na | Vlákno  
TCO petaklic mi   ošukal psa
A jak si predstavujete objektivizaci zeny vy, ve vasem kulturnim okruhu?

Spis jako pracku a kuchynskeho robota, nebo neco na mrdani, nebo jako krvavou obet, aby rano vyslo slunce?