Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravují:

Thomas,
Case,
Well

Může vás zajímatReklama
neprihlaseny_OC  
Scalex Znám všechna písmena abecedy   a nebojím se je použít
Dcerka dala někdy v osmi letech rozšířenou, od té doby ji zkoukla ještě asi desetkrát, pak v televizi viděla standardní a celou dobu tloukla hlavou o stůl, jak mohli vynechat tolik důležitých věcí (lépe prokreslujících postavy, jejich motivaci a jejich hloubku), vypla to v půlce a od té doby si zas pouštěla jen rozšířené (kterým neříkáme rozšířené, ale "normální", zatímco standardním říkáme "zkrácené"). Já si pouštím originální verze (dabing fuj), dcera dabované s titulkovanými pasážemi tam, kde dabing není, a nemá s tím problém.

Horší je to s Hobbitem. To je strašně schizofrenní dílo. Na jednu stranu nádherné lokace, skvělé některé postavy (Balin, Bilbo) a skvělé některé scény, na druhou stranu tuna zbytečností a netolkienovských roztahaností, CGI stokrát horší kvality než bylo v LOTRu (třetí díl vypadá spíš jako cut scény v nějaké ne úplně top počítačové hře). I to dítě se při sledování ošklíbá u televize a přijde mu to blbý.
mpegyna what can change the nature of a man? 
tak kdyz skrety a jejich kamose vyresili tim, ze je propadli do zeme, tak co by meli vymetat... taky me to mrzi.
neprihlaseny_OC  
Nevím, zda to umožňují i oficiální verse, ale rozhodně lze upirátit rozšířenou, která je dabovaná všude, kde dabing existuje, a přeskočí na titule tam, kde ne.

Zda je to rozumné, to je otázka. Ostatně jakkoli já sám rozšířenou mám celkem rád, dětem bych asi pouštěl standardní, rozšířená je hrozný maratón a to jediné opravdu důležité, totiž Vymetení Kraje, tam stejnak chybí :(

Traged Damn wolves! They beat my  highscores!
Mam to uz nejaky cas doma. No, dobre, predobjednaval jsem jak jen to slo :-). Rozsireny LOTR je stale "jen" s titulema, nerosireny je i s dabingem. A osobne mne prekbapilo, ze rozsireny Hobit ovsem uz dabing ma.
Asi mi bude stacit tech 15BD + 9DVD rozsirenych verzi LOTRa a HOBITa ve FullHD, co uz mam doma...
mpegyna what can change the nature of a man? 
by me zajimalo, jestli ten extended LOTR bude mit cesky dabing (protoze dosud zadny neexistuje). je to sice hnus, ale chtel bych to pustit detem...

We've been following a lead on this for a while and are now confident enough to share that to mark the 20th Anniversary of the release of The Lord of the Rings: Fellowship of the Rings all six films in the Middle Earth saga are coming to 4K Blu-ray in 2021.

Our understanding right now is that the new release will feature both the theatrical AND extended versions of each of the six films in a new set that could span over 40 discs in total. There could be also be a separate Blu-ray re-release of the existing 30 disc Middle Earth collection featuring remastered copies of all of the films but we're still trying to confirm this.

https://www.thedigitalfix.com/film/home-releases-news/middle-earth-20th-anniversary-4k-blu-ray-update/