Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravuje:

MicanaReklamaToto je prostor pro mapování hipsterské estetiky v její vrcholné i úpadkové formě. Jsme svědky něčeho velkého, tak ať nám to neproteče mezi vousy.

https://www.bewooden.cz
http://www.efemer.cz
http://eska.ambi.cz/cz/

"To je asi zdravý základ tohoto klubu. Že se jedná o věci hezké, přirozené, příjemné, překvapivé, chutné a pohodlné, ale pak je někdo veme, udělá z nich trend, styl, influencuje influencátory, zobluduje selfíčky, jednoduše to přežene a navíc z toho udělá dojnou krávu." (J_H_)

"Pouhé" cokoliv s příběhem (bez dostatečného hipsta faktoru) házejte do klubu Příběhy, které mají příběh https://www.okoun.cz/boards/pribehy%2C_ktere_maji_pribeh

Chukcha nezcestovalý, opovrhující 
Já jsem na to byl zvědavý, protože jsem před pár lety zabloudil do něčeho podobného někde v Aarhusu. V Praze (Anděl) to bylo tedy o dost lepší.
Normálně tam platí nájemní smlouvy na nějakou dobu.
Osobně si myslím, že to jede na reklamním hajpu, rádobykůl lidech a bratříčkování, koneckonců jako celý gastro.
Dále viz Dort a pan Olaf.

Disclaimer: párkrát jsem tam měla fakt dobrý věci a jeden zimní večer s chlapečkem jsme si u hořících sudů dost užili, ale člověku to za tu cestu do mrtvýho místa a ty prachy běžně nestojí.
Normálně tam platí nájemní smlouvy na nějakou dobu. Osobně si myslím, že to jede na reklamním hajpu, rádobykůl lidech a bratříčkování, koneckonců jako celý gastro. Dále viz Dort a pan Olaf. Disclaimer: párkrát jsem tam měla fakt dobrý věci a jeden zimní večer s chlapečkem jsme si u hořících sudů dost užili, ale člověku to za tu cestu do mrtvýho místa a ty prachy běžně nestojí.
Dort skolstrejk för klimatet! 
V Manifestu jsem byl jednou na obědě. Dal jsem si něco korejského, nebylo to špatné, ale na to, abych za oběd dával dvěstěpade, jsem asi škrt.
Osazenstvo vypadalo ze tří čtvrtin jako lidi z reklamek a ze čtvrtiny jako italští mafiáni.
 
OlafOtruba  
U toho manifesta stojí i za zmínku, že jedou jenom na obnovitelnou energii. Maj na to certifikát.
 
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Třebas si vydělají víc na koksu.
Chukcha nezcestovalý, opovrhující 
Byl jsem tam nedávno, večer, kosa, zákazníků poskrovnu.
Trdelníkáři už by to dávno zabalili.

Proto se ptám, jestli ti stánkaři můžou odvlšat, když zjistí, že kšefty dlouhodobě nestojí za to. Nebo jestli je ulovil nějaký skaut v Seville a po příjezdu jim sebral pasy.
(zjevně nebyl)

je to prostor, ve kterým jsou stánky a různě rozmístěná místa k sezení. kdybych to chtěla popsat úplně pro blbý, tak nejblíž k tomu má asi pouť nebo jinej oktoberfest. prostě si koupíš jídlo a pití a někam si s tím sedneš. když je venku zima, hoří tam ohně a prodávají se svařáky a místa k sezení jsou občas nějakým způsobem zastřešený. a normálně se na tom vydělává.

manifesto na Florencu funguje už roky, I když je na nejvíc zprdele místě co jsem kdy viděla. tam prostě musíš chtít jít, kolem jde maximálně člověk, kerej chodí po městě pěšky nebo jinej arnost (takle jsem to objevila já ofkoz).
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
O čem to mluvíš? Byls tam někdy?
Chukcha nezcestovalý, opovrhující 
Nadpis vašeho příspěvku
Dotaz - jak funguje tohle Manifesto?
To tam ti Řekové a jiní Argentinci mrznou kvůli tučným ziskům, nebo je jejich rodiny prodaly do otroctví? Nebo si nepřečetli, co stálo v náborovém letáku drobným písmem pod čarou?
 
Vzhledem k samotné podstatě říše hub je to stejně všude všecko tahaný hyfama až kdovíodkud a kdovízčeho - pomněte na všechny ty pod zemí pošlé krtky a jiné hraboše
Micana Tady bude do prdele hygge.  .
Ano, je to mystická záležitost, zvlášť na místech, kde má člověk půl rodiny. Trochu samozřejmě záleží na tom, kolik toho urna propustí ven.
OlafOtruba  
Vzhledem k samotné podstatě říše hub musím uznat, že hřbitovní hříbky to chce opravdu celého chlapa...
jrd12 já přísahám na svůj  herbář
tovíte, Kladno
Wednesday Studená jako mlha nad Královcem 
Ten film je skvělý. Nechápu, proč ho zná tak málo lidí. :-)
Micana Tady bude do prdele hygge.  .
Já ne, ale živě si vybavuju druhý díl první sezóny Hannibala.
Wednesday Studená jako mlha nad Královcem 
Vy jste tady asi neviděli IMHO nedoceněný film "What Ever Happened to Aunt Alice?", že?
Velká chyba....
rajčátka z babičky. (nutno naznat že by se mi líbilo kdyby můj popel smíchali s kompostem, ale osoby které pravděpodobně budou organizovat úklid mé mrtvoly se na toto přání tváří nějak divně)
!
ertegun Barbarus sum et nil barbari a me alienum 
Rajčátka jako od babičky!