Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníRodáci, hlaste se

Spravují:

Inuška,
ragimiri,
PaulMan,
Bew

Může vás zajímatReklamaKlub pro všechny Ostraváky

Anabel Lee pubertalni, nevzdelana a vasnemi  zmitana chamrad a mrzka luza
muze, ale jak pisou predrecnici. jestli jim chces ukazat neco vic, tak asi budes muset jet do Polska nebo treba do.. ani to nechci napsat.. Prahy... Bratislavy.. Vidne... .)))
flames osran osraty hovnak otrocky 
Do haly se muze, ale moc tam toho videt neni. Da se zastavit na nekolika mistech.. oblibena destinace koukalu treba pri nato priletech je u kruhace, kdyz se jede z Mosnova na Studenku.
jdk bezprizorní dýchač čerstvého vzduchu 
Tak ještě tam lítají chartery, ne? V zimě asi sice ne tak moc jako v létě, ale přece jen častěji než tři letadla týdně.
ertegun vážený nugát a influencer 
Slyšel jsem domorodce, jak o této kratochvíli s dětmi mluví, tak hádám, že to jde.
ono hlavne neni treba do haly abys videl letadla, vsak se tam projed az pojedes kolem, je tam i "nove" takova prujezdova cesta... kdyz jedes od ovy na pribor, tak zahnes k letisti doprava a pak pojedes kolem celeho letiste dal a dal (budes pokracovat puvodnim smeru) a vratis se po cca 2-3km (odhad) na svou puvodni cestu, ktera vede do pribora... jde to videt i na mapach.... takze tim prujezdem nic moc neztratis a udelas si prehled (lehky)... nicmene viz dr.zloduch - skoro nic tu nelita
Ono tam toho hlavně moc nelítá http://www.airport-ostrava.cz/cz/page-letovy-rad/?smer=104#on-line
3x za týden v 17.20 dosedne letadlo z Londýna, 17:50 se vrací
Adhil Iam seges est ubi Troia fuit 
Měl bych takový vtipný dotaz: Může se na Mošnově do haly, aniž by člověk někam letěl? A je odtamtud něco vidět? Já tam nikdy nebyl, vždycky jsem jel jen kolem a nikdy nebyl důvod zajíždět k letišti. Děti jsou teď ale obě ujetý na letadla a občas jezdíme za babičkou do Hranic. Tak mě napadlo, že bych to někdy vzal přes Mošnov namísto přes Nový Jičín a zastavil se tam s nimi se podívat, jak přistávají větší letadla. Případně nějaká vyhlídková polňačka kolem?