Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníRodáci, hlaste se

Spravují:

Inuška,
ragimiri,
PaulMan

Může vás zajímatReklama
jdk bezprizorní dýchač čerstvého vzduchu 
Nemáte zkušenosti s nějakou solidní firmou na rekonstrukci koupelny?

Firem je tu hafo, ale sehnat nějaké osobní reference, to je skoro nadlidský výkon.
 
Směr Opava otevřen cca 20:03, směr Havířov ve cca 21. V tuhle chvíli je ale stále ještě uzavřen nájezd na Opavu v rámci MUK Rudná z ulice 17. listopadu - jak od Poruby, tak Klimkovic (je tam ještě neuklizené DZ) a sjezd z I/11 od Opavy tamtéž ve směru na Porubu je díky tomu DZ taky dost "o hubu". Mezi MUK Rudná a MUK Krásné Pole je povolena rychlost 90 km/h v rámci "testovacího provozu" byť je silnice dle DZ v kategorii SMV. Konec hlášení. ;)
 
zkousel jsi to brzy.. vzdyt psal "vecer" :)
ja jak kokot jsem tomu uveril (ze je jiz dnes otevreno) a byt jsem vubec neml.cestu do opavy (z rudne), ale.chtel jsem sjet na 17 listopasu, tak jsem tam stravil peknou chvilku... otevreno jeste pred 20min rozhodne neni... ale.tesim se. to jo
flames osran osraty hovnak otrocky 
No tak on ten nedodělaný úsek byl docela krátký a nebyly na něm žádné stavby. A je fakt, že se tam dělalo i přes noc, podle všeho na to tlačil samotný dodavatel, protože potřebuje techniku a lidi jinde.

SLÁVA, co k tomu dodat. Jeden z pomníků českého infrastrukturního dluhu padá k zemi.
Geko Never Compromise.Not Even in The  Face of Armageddon
Nevím jestli se to tu probíralo,ale od dnešního večera se už nemusíte z Ovy do Opavy a naopak trmácet přes Porubu. Tu prodlouženou Rudnou opravdu otevřou. Jsem jenom zvědavý, kdy přijde první reklamace, protože ten úsek zvládli udělat opravdu rychle.
 
Nebýt tady ten Maftikův odkaz, zcela by mi tato akce unikla.
Já třeba zrovna workoutovým hřištím záporné hlasy rozdal, bo mi přijde že je jich tu už dostatečné množství a stejně na nich v podstatě nikoho cvičit nevídávám.
maftik gratulace !(co mne uprimne prekvapuje je pocet zapornych bodu pro gril, ale to je asi dano strachem "lokalnich" obyvatel... co nechapu vubec jsou ty zaporne body pro louku a workout... proc?)
Tož čekal bych vyšší volební účast...
 
Anabel Lee pubertalni, nevzdelana a vasnemi  zmitana chamrad a mrzka luza
asi spis pockej na letni sezonu, kdybyste mohli chytnout nejakej ten charter, no anebo dny NATO ale to je zase peklo na zemi :) mozna tak zdalky z Vyskovic to pozorovat ,)
hmm, dobry vanocni darek !!! (budu to muset zene nenapadne podsunout - to pilotovani letadla :)))
Mimo velká letadla tam vzlétají a přistávají malá z té školy / vyhlídkových letů. I helikoptéra. Nicméně teď v zimě už asi moc ne. Mají navíc na budově vyhlídkovou terásku. http://www.elmontexair.cz
Adhil Iam seges est ubi Troia fuit 
Tak díky všem. Děti jsou ještě maličký, tak to jsem jen tak přemýšlel příležitostně. Jezdíme z Těšína, rád občas měním trasy, tak to někdy využiju. Prahu, Bratislavu, Vídeň nechám, až budou větší. A rovnou do nějakýho letadla sedneme a z Vídně někam poletíme za sluncem, krásami světa...třeba do Katowic.
 
Anabel Lee pubertalni, nevzdelana a vasnemi  zmitana chamrad a mrzka luza
muze, ale jak pisou predrecnici. jestli jim chces ukazat neco vic, tak asi budes muset jet do Polska nebo treba do.. ani to nechci napsat.. Prahy... Bratislavy.. Vidne... .)))
flames osran osraty hovnak otrocky 
pronesl tady nekdo klicove slovo "pivo"? :-) posledni cajovy dychanek z Magea probehl tak pred 7 lety. :-)
 
Do haly se muze, ale moc tam toho videt neni. Da se zastavit na nekolika mistech.. oblibena destinace koukalu treba pri nato priletech je u kruhace, kdyz se jede z Mosnova na Studenku.
jdk bezprizorní dýchač čerstvého vzduchu 
Tak ještě tam lítají chartery, ne? V zimě asi sice ne tak moc jako v létě, ale přece jen častěji než tři letadla týdně.
ertegun vážený nugát a influencer 
Slyšel jsem domorodce, jak o této kratochvíli s dětmi mluví, tak hádám, že to jde.