Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníRodáci, hlaste se

Spravují:

Inuška,
ragimiri,
PaulMan,
Bew

Může vás zajímatReklamaKlub pro všechny Ostraváky

Ono tam toho hlavně moc nelítá http://www.airport-ostrava.cz/cz/page-letovy-rad/?smer=104#on-line
3x za týden v 17.20 dosedne letadlo z Londýna, 17:50 se vrací
Adhil Iam seges est ubi Troia fuit 
Měl bych takový vtipný dotaz: Může se na Mošnově do haly, aniž by člověk někam letěl? A je odtamtud něco vidět? Já tam nikdy nebyl, vždycky jsem jel jen kolem a nikdy nebyl důvod zajíždět k letišti. Děti jsou teď ale obě ujetý na letadla a občas jezdíme za babičkou do Hranic. Tak mě napadlo, že bych to někdy vzal přes Mošnov namísto přes Nový Jičín a zastavil se tam s nimi se podívat, jak přistávají větší letadla. Případně nějaká vyhlídková polňačka kolem?
 
a propos, co to pivo nekdy ?
poruba. v prdeli na chalupe jsem pres leto. bohuzel cim dal tim mene. a uz vubec ne v zime. jak mam prcky uz ve skole tak chalupa jen vikendy a kdyz tak prazdniny...
jj, přesně tak jsem zahlasoval taky. A vy bydlíte v Porubě a čestně to prohlašujete? Já měl zato, že bydlíš v nějaké prdeli na baráku...
ale nakonec bod pro maftika (a zvlnenou louku)
ale abych byl zcela uprimny, tak za mne asi nejvic ta zvlnena louka (pokud by se dalo nejak zajistit, aby tam nesrali psi !!!! - resp klidne at kali, ale at to po nich lidi uklizeji), pak i ten grill je fajn, zastavky taky fajn. (v tomhle poradi)
to bys nesmel vyrustat na stejnem dvorku, jako nedavno zesnuly fotbalista bystron :))))) (byt tedy tam jiz nebydlim a nemam s tim navrhem nic spolecneho :).
Mezi těmi ostatními rozhodně nejsympatičtější, zahlasowaczováno.
jdk bezprizorní dýchač čerstvého vzduchu 
Hezký nápad, zahlasováno.
maftik bigotní československý  šotouš
Zelená Porubě 2019
Je-li tu náhodou nějaký porubák, kterému by se líbil tento můj návrh do letošního ročníku Zelená Porubě, budu rád, když mi dá hlas (hlasuje se do čtvrtka)
 
jdk bezprizorní dýchač čerstvého vzduchu 
Běžný malý nůž si doma nabrousím sám obyčejným brouskem, ale jde mi spíše o velký kuchařský nůž, na který bych se obyčejným brouskem bál sáhnout.
ertegun botův mulťák 
Kolín. Brousit doma bruskou?
jdk bezprizorní dýchač čerstvého vzduchu 
Nemáte někdo zkušenosti s nějakou brousírnou kuchyňských nožů? Čím blíž centru, tím líp.
 
Ajta-krajta!
dr.zloduch  
Včera jsem viděl kouř, mysleli jsme, že cigáni něco pálí v lese a ono houby, na Hranečníku hořely autobusy...

https://www.lidovky.cz/domov/pozar-v-garazich-dpo-zpusobil-skodu-22-milionu-korun-sedm-autobusu-je-nepojizdnych.A190616_115459_ln_domov_ele
 
dr.zloduch  
to je jedno, já to taky nechápu
Snažil jsem se porozumět Vašemu slovnímu projevu, ale opravdu se mi to nedaří. Tudíž budu s dovolením ignorovat. Tolik těch ryb stejně nesežeru, abych je potřeboval nakupovat velkoobchodně, byť zdarma ;)
Nas velko obchod s rybama je otevren 16 hodin denne na byvalem rynku - kdo kupuje jako prvni nas zakaznik dostane od nas cely nakup zdarma! Vse co prodavame jje zdarma prvnimi kupcum - Navstivte nas budete prijemne prekvapeni - Dr.Zloduch ma vice indormaci co se tyce ktere ryby a odkud je importoval v jeho "Ledovych transportere - zarucen pod mrazem - Zdravim - cekame na pochvalu o rybach vkusnych a Dr.Zloduchu za praci!!!
 
dr.zloduch  
Byl jsem tam třikrát. A v tom Brně taky, nejde převážet ryby jen tak v tašce vlakem, hrozně to je cítit a jednou volali zásahovku do Přerova na nádraží!