Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníRodáci, hlaste se

Spravují:

Inuška,
ragimiri,
PaulMan,
Bew

Může vás zajímatReklamaKlub pro všechny Ostraváky

HARMONY_AND_LOVE No comment 
Zrovna se probírám albem a vzpomínám na mládí v Ostravě:
 
buchfa oprit o ponk a   kakat riedke
V Ostrave zijou lopaty
 
bez si prohlednou zbytek lagun a zustan tam, hodis se na to misto ;)
buchfa oprit o ponk a   kakat riedke
V ostrave smrdi kakat i kdyz to mazete. Hnusny mesto, hnusny kraj.
 
Tak nám v Ostravě zase hoří vrakoviště. Ta recyklace odpadů asi neklape jak by měla (tentokrát to na Nákladní v Mariánkách).
 
Taky jsem si na Bajkalské před pár měsíci všiml. A jedno sklo už pár dní na to stihl někdo vymlátit.
Reakce na | Vlákno  
Už to visí jsem si před pár dny všiml.
maftik liberty, guns, beer   Trump!
Zároveň poprosím: kdyby tu někdo z vás náhodou měl nějakou zajímavou fotku ne mladší než z roku 1989 z okolí (nemusí být vyloženě blízkého) zastávek: Bajkalská, Karola Šmidkeho, Ludvíka Podéště, Domov sester, Fakultní nemocnice, Poruba u nemocnice, a byl by ochoten dát ji pro Historické zastávky k dispozici, pište prosím na maftik@seznam.cz, na Okouna chodím jednou za uherský ro(c)k. Díky moc.
maftik liberty, guns, beer   Trump!
Díky moc, byť opožděně, všem co hlasovali! Jinak záporné body pro gril chápu úplně, poblíž sídlí či sídlili bezďáci, naopak pro workout jsem taky hlasoval a taky mne neúspěch překvapil.
jdk bezprizorní dýchač čerstvého vzduchu 
Nemáte zkušenosti s nějakou solidní firmou na rekonstrukci koupelny?

Firem je tu hafo, ale sehnat nějaké osobní reference, to je skoro nadlidský výkon.
 
Směr Opava otevřen cca 20:03, směr Havířov ve cca 21. V tuhle chvíli je ale stále ještě uzavřen nájezd na Opavu v rámci MUK Rudná z ulice 17. listopadu - jak od Poruby, tak Klimkovic (je tam ještě neuklizené DZ) a sjezd z I/11 od Opavy tamtéž ve směru na Porubu je díky tomu DZ taky dost "o hubu". Mezi MUK Rudná a MUK Krásné Pole je povolena rychlost 90 km/h v rámci "testovacího provozu" byť je silnice dle DZ v kategorii SMV. Konec hlášení. ;)
 
zkousel jsi to brzy.. vzdyt psal "vecer" :)
ja jak kokot jsem tomu uveril (ze je jiz dnes otevreno) a byt jsem vubec neml.cestu do opavy (z rudne), ale.chtel jsem sjet na 17 listopasu, tak jsem tam stravil peknou chvilku... otevreno jeste pred 20min rozhodne neni... ale.tesim se. to jo
flames osran osraty hovnak otrocky 
No tak on ten nedodělaný úsek byl docela krátký a nebyly na něm žádné stavby. A je fakt, že se tam dělalo i přes noc, podle všeho na to tlačil samotný dodavatel, protože potřebuje techniku a lidi jinde.

SLÁVA, co k tomu dodat. Jeden z pomníků českého infrastrukturního dluhu padá k zemi.
Geko Never Compromise.Not Even in The  Face of Armageddon
Nevím jestli se to tu probíralo,ale od dnešního večera se už nemusíte z Ovy do Opavy a naopak trmácet přes Porubu. Tu prodlouženou Rudnou opravdu otevřou. Jsem jenom zvědavý, kdy přijde první reklamace, protože ten úsek zvládli udělat opravdu rychle.
 
Nebýt tady ten Maftikův odkaz, zcela by mi tato akce unikla.
Já třeba zrovna workoutovým hřištím záporné hlasy rozdal, bo mi přijde že je jich tu už dostatečné množství a stejně na nich v podstatě nikoho cvičit nevídávám.
maftik gratulace !(co mne uprimne prekvapuje je pocet zapornych bodu pro gril, ale to je asi dano strachem "lokalnich" obyvatel... co nechapu vubec jsou ty zaporne body pro louku a workout... proc?)
Tož čekal bych vyšší volební účast...
 
Anabel Lee pubertalni, nevzdelana a vasnemi  zmitana chamrad a mrzka luza
asi spis pockej na letni sezonu, kdybyste mohli chytnout nejakej ten charter, no anebo dny NATO ale to je zase peklo na zemi :) mozna tak zdalky z Vyskovic to pozorovat ,)