Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Lehké metafyzično

Spravují:

Spaceman,
Katja,
Galaxian

Může vás zajímatReklama


ok, právě si (spolu s pár dalšími čas-žeroucími servery) zakazuju okoun v /etc/hosts, takže se tu mějte

Nevím kam to napsat, tak sem: ráda bych se omluvila majo za to že jsem na ní kdysi útočila.
Zároveň bych ráda oznámila, že už na okoun chodit nebudu, cítím tu nevraživost a neporozumnění. Škoda, že jsem skoro nikoho z vás nepoznala osobně, možná by to bylo jiné.
Myslím ale, že takových jako já je tady víc.

Myslim, ze to zvladnu i bez te bandy trapnych kretenu zakomplexovanych v serveru jmenem okoun.
Mrdam na vas idioti.

Katja věnovala okounovi spoustu času, hezkých příspěvků a mraky odkazů na gotické lolitky, a teď to bylo všechno pryč, navždy. Rozplakala se až se jí ramínka třásla a černé a bílé a rudé líčení roztékalo po tváři jako sny opilých blogerů. Zoufalství jí zastřelo rozum. Nebránila se ani když jí anonymní bývalý kompostí bezdomovec přitiskul k popelnici a dýchal do obličeje lopušný dec a zatím druhou rukou rozepínal sukni a lovil z nechutných hnědě batikovaných kalhot nadměrný a hrbolatý penis.

No nic, nastal čas jít z hospody domů. Pokud máte zájem, pak FPL a Vetek a Log s Matesoidem mě poznali osobně, tak se jich zeptejte, jaký jsem. Odcházím z Okouna. Najděte si jiného vola.

Ahoj, k 11. říjnu 2007 jsem se po deseti letech rozhodl opustit stojaté, zatuchlé vody Průvodce/Okouna. Vyjma klubiki fotbalového týmu Okouni tak od uvedeného dne nesleduji prakticky žádný diskuzák. Důvodů je víc, zejména v poslední době je to hlavně pokus o zachování zbytků příčetnosti a důstojnosti... Někteří okouni mně rozumějí, jiní asi ne, ale to je vcelku jedno. A vice versa - důvodů pro moji přítomnost na Rybě kvapem ubývá. V platnosti zůstává má e-mailová adresa londo@centrum.cz, na níž mě můžete kdykoliv zastihnout. Sbohem a dík za ryby! (a za vzkazniki, potěšily převelice)

TOPlist

Dobrej nápad, taky jeden KatjaBOD!
MacPhisto vkládá často nesmyslné příspěvky  na další internetové weby
Hezky blognuto, Katja BOD!
 
Behemoth Dřenda je jen  jedna!
Kdyz uprostred lesa spadne strom a neni nikdo kdo by nam o tom mohl rict, spadl ten strom?
 
A když odejdu z Okouna do tohohle klubiki, bude to považováno za odchod z Okouna?
 
Behemoth Dřenda je jen  jedna!
Dvakrat.
 
Tuhle jsem se podle toho postu řídil a najednou koukám, mám v kompostu 5000 novyk... No nemrdali byste to?
 
Behemoth Dřenda je jen  jedna!
Za navod dik!
 
Kurva dobře blognuto! Jestli mi teda rozumíte, vy mrdky...
Ahoj Gorrku.
 
Katja better to live one day as a tiger  than a thousand years as a sheep
Máte pocit, že na diskuzním serveru, kde vám kdysi bylo tak dobře, to stojí čím dál tím více zapiču? Místo, aby vás obsah obohacoval, cítíte se vysáváni, nasíráni, okrádáni o drahocenný čas, který byste mohli využít třeba k plánování světového převratu? Nemáte ale vůli k unbooku? V noci se vám zdají sny o jednotlivých ID a o tom, jak v klubech donekonečna přibývají příspěvky? Tak rádi byste tuto drogu konečně odvrhli, ale abstinenční příznaky vás vždy přitáhnou zpět? Máme pro vás jednoduchý návod. V několika bodech vám pomůžeme tento ničivý element odstranit z vašeho života jednou provždy.

1) Opakujte si pravidelně mantru: "Je to jen diskuzní server. Nepotřebuji jej k životu", případně razantnější: "Odstraním ze svého organismu rakovinu", nebo jen prosté: "Mrdám to."
2) Ne, opravdu nemusím mít Okoun.cz v oblíbených. Stejně tak jej smažu i z historie, aby první adresa, kterou uvidím, když nastartuju browser, nebyla www.okoun.cz/favourites.jsp?new=1 . Raději zabookuji pár nových serverů s pornografií, případně s jiným obsahem, který nějak souvisí s mými koníčky.
3) Nedokážu se řídit dle předchozího bodu? Neustále mi prsty automaticky vyťukávají na klávesnici onu ďábelskou www adresu? Pak postupuji méně drasticky. Unbookuji nejprve ty nejzbytečnější kluby, o nichž vím, že tam lezu už jen ze setrvačnosti, abych si "odklikal nové". Postupně takto vyřazuji další a další kluby. Dám si třeba jednoduchý závazek, že každý den vyřadím tři zbytečné kluby. Nakonec mi nezbyde buďto nic, nebo jen naprosté minimum, které kdybych nesledoval, již bych se musel považovat za internetového outsidera.
4) V žádném případě unbooknuté kluby již znovu nezařazuji do oblíbených. Jejich názvy se pokusím vymazat z paměti jako jakoukoliv jinou traumatickou událost. Nakonec se s touto bolestnou zkušeností smířím, vyrovnám a stane se ze mne opět o něco lepší člověk.
5) Začnu konečně konat věci (i nepříjemné), které jsem odkládal z důvodu "určitě to udělám, jen co si přečtu, co je na Okounu nového". Obvykle jsem pak u diskuzního serveru proseděl několik hodin a udělal úplné hovno. Jsem si toho jako dospělý člověk vědom. Pokud mám blízkého člověka, který mne v mém snažení podporuje, požádám jej, aby mne za to sešvihal březovou metlou, protože jsem byl prostě kokot.
 
Ahoj Gorrku!
Behemoth Dřenda je jen  jedna!
Ahoj Gorrku!
 
kartinka 14 let, miluju Inlinera! 
Mlčte, mlčte, teď je šance!!
Aj, tak toho (vysvětlování) jsem se bál..
Behemoth Dřenda je jen  jedna!
Jestli mi to nevysvetlite odejdu z Okouna!
 
Behemoth Dřenda je jen  jedna!
Ja porad ne :(
 
... tak já už asi vim. LOL. ...
 
captainn to houká kápo  sýček
Dobře, pustím si to, jednou.
 
Katja better to live one day as a tiger  than a thousand years as a sheep
Dokud nejsi ještírek, asi ti to úplně nedocvakne. :o/
 
Dobře, pustím si to ještě jednou.