Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

SpolečnostNové

Spravuje:

BALCARENKOReklamaMPU

Kde/kdy? 2200 je ted!
KaktusX žlučovitý skorodědek, banovaný kde se dá 
Když nastoupí největší slovenský mafián na největšího českého zliděje (pražského chráněnce) - u mě dobrý. SAKRA dobrý!!! Stop ekonomickým zmrdům!!!
Srbský neonacista Foldyna nakonec nerezignuje.
 
Já jsem to viděl jen jednou a odmítal jsem uvěřit vlastním očím když jsem viděl toho devótního naftalínového boxera.
 
„Dělali jsme spolu Pussy Riot, že?” Zeman si sprostoty v rádiu sám otevřel. Proč ho vůbec do toho rádia někdo zve když má svůj soukromý vysílací kanál kde si ho mohou jeho fanoušci poslouchat po libosti.
 
šak to je největší slovenský mafián
KaktusX žlučovitý skorodědek, banovaný kde se dá 
Toho Krúpu kvituju.

bojovníky proti ekonomickým zm*dům,‘ zaútočil Zeman v živém vysílání na Bakalu
 
Inda, který v Bratislavě zabil nožem muže, zprostil soud viny. Šlo o nutnou obranu

(...)Na záběrech bezpečnostní kamery bylo vidět, jak trojice mužů zastoupila Timothymu cestu a pak na něj začala útočit. „Je nepochybné, že to byli poškození, kteří vyvolali konflikt a napadli obžalovaného. Použití nože k obraně proti vícero útočníkům, byť ti útočili jen holýma rukama, lze podle judikatury považovat za způsob přiměřené obrany,“ dodal soudce.

Timothy při útoku nejprve nožem mával na výstrahu, až následně protivníka bodnul. Soud odmítl názor obžalovaného, že šlo o rasově motivovaný útok.

Případ vyvolal na Slovensku nenávistné reakce vůči migrantům. Různé extremistické stránky začaly útok spojovat s terorismem a uprchlickou krizí. Ve skutečnosti Timothy žije na Slovensku dlouhodobě, má slovenské občanství, pracuje pro IT firmu a v roce 2004 se oženil se Slovenkou.
 
 
Zvladlo by neco takoveho ANO nebo ODS?
 
I pres to, ze Jan Cizinsky ziskal na Praze 7 55 %, a tedy pohodlnou vetsinu 18 mandatu z 29, a jakoukoliv opozici by mohl valcovat, tak - Prahu 7 povede Praha Sobě s koalicí Pirátů a Zelených
 
Další státní cena v ohrožení, odmítla ji rodina Evalda Schorma.To se ani nedivím když každý obyčejný člověk vidí co tam nahoře sedí za sebranku.
 
Tím chtěl někdo naznačit aby vyžírkovská pražská kavárna šla manuálně pracovat,ale ten člověk je od vás.
 
Seznam - Ivo L.
KaktusX žlučovitý skorodědek, banovaný kde se dá 
Kto éto?
KaktusX žlučovitý skorodědek, banovaný kde se dá 
 
Ahoj, Kaktate!
 
Divokej kacer je hoax, ne :-)?
Miloš Zeman udělí státní vyznamenání Jaromíru Soukupovi za mimořádný přínos pro moderování.Zdá se,že Mlha začíná preferovat podkuřování před hrdinskými činy.
 
Vypadá mužně na svůj věk určitě lepší než ta zchátralá čeládka co tam chrochtá teď.