Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

SpolečnostNové

Spravuje:

BALCARENKOReklama
Tunajt, brachu. Doma nebo v RTT studiu?
KaktusX vybeh id Kaktus za hranice Magea :o) 
Ta 1. DEBATA je dnes nebo jutro? Bo mě zajímá esli to Ovar zformuluje takto. Pane DrahošI, slyšel jsem, že -stejně jako já- jste v pondělí mluvil k lidem, které hodláte zastupovat. Připomínám: Já mluvil z televizní obrazovky, kterou si mohl naladit každý, a vy, pane DrahoŠI, jste mluvil před sálem plným umělců z Prahy, kde byla podmínkou osobní pozvánka.
 
Byla to slozita doba, Zape a mam pro osmasedesatniky pochopeni. Mozna bych byval také naletl, jako nalitavam ted Kavarne. Kazdopadne Ovaruv britky odsudek je mozna traskavy pro nasince, ale jiz ne tak pro zahranici. Ostatne z vlastne zkusenosti vim, ze ho hodne zapadaku vidi spis romanticky obdivne nez nemilosrdny nasinec. Jeho pribeh si říká o hrany dokument, který ale u nas nikdo neumi, aby z toho nebyla servilni oslava ci upocena satira.
Japik_M ocelová pěst rudých lumpen 
Jo a samozřejmě se v 90. poškleboval kolegům, co to zahodili až na podzim 90, kdy bylo jasný, že se nic nevrátí a přeladili na volnej trh a všechny ty Kikinovy píčoviny...
Japik_M ocelová pěst rudých lumpen 
Já myslim, že to věděli všichni. Můj táta byl taky členem 1966-69. Vstupoval v době uvolnění z kariérních důvodů. 68 přečkal s tím, že Rusáci, nikoliv naši. Shodou okolností byl v 69 přítomen výročí na Václaváku, a to ho zlomilo. Tam už nebyli Rusáci, ale naši, co tam mlátili lidi. No a moc dobře věděl, že s kariérou je konec, ale stálo mu to za to.
"Nechal vyškrtnout" :-) V te době se nejspis citil jako hrdina, protože nevedel, co ho ceka po nastupu GuHu.
Japik_M ocelová pěst rudých lumpen 
Ovar se nechal vyškrtnout z KSČ a 3x vyhodit z práce. Je otázka jestli pro lenost nebo pro postoje. Drahoš si rajzoval. Samozřejmě bez poskrvnky. Takže buď je třeba přepsat dizidentský pohádky o 80. letech, nebo životopis pana Jiřího... Ber to jak chceš. A s tou vládou si to představuješ jak? Karty jsou rozdaný. A co by pan hrdina Jiří dělal po předčasných volbách, kdy to bude rozdaný tak, že Bureš s Pitomiem budou mít odhadem 110 (pak už nebude žádný vydávání ke stíhání). Demokratický klub bude na svym, i když přeházenej. Česani a lidovci budou pravděpodobně out. A piráti lehce posílej... Ho ty jeho silácký řeči rychle přejdou a bude blekotat nevím, jako v kampani. Je to to loutka. A je smustné, že Ovar je loutka díky stařecké senilitě a zdravotnímu stavu(vše urychleno alkoholem), ale Jiří z povahy. Jinak přesto, že se tu navážím spíš do pana Jiřího, tak neboj, volit nepůjdu. Ovara považuju za dost odporného na to, aych mu to tam hodil. Jenže pana Jiřího taky. Dokonce to řeknu na rovinu takto. Menší zlo by pro mě byl asi Ovar. Ale jak píšu, nechám to na ostatních.
Jak by asi jednal tehdejsi mladicky a perspektivni komous Ovar, kdyby ho AD prizval do UV :-). Az do plysaku byl ale celozivotni nula a valel se po stolech neproduktivních instituci. Prognostik, uell. Červeny diplom z VSE plne zuzitkoval az diky svému razantnimu nastupu k mikrofonu 25. 11. na Sparte. Zape, nejak mne Tve shovivave komentovani pripomina Mrocka. Ten bude alespoň o uikendu koitovat ... Budes se alespoň vozit na forexu?
Japik_M ocelová pěst rudých lumpen 
btw. (nejenom) mageo kavárna začíná bejt hysterická. Nebojte se, Drahoš to vyhraje, ale pak se posere jako Dubček a stejně jmenuje trestně stíhaného Bureše. Nemá gule na to se nechat vyhlásit za Vůdce, bo není plukovník. A bez plukovníka neni žádná moderní diktatura... A bez Budeše nebo Pitomia není žádná demokratická většinová vláda. A jako perlička, pokud lze brát vážně piráty, že do vlády v tomto turnusu ne, tak buď Bureš, nebo Pitomio a KSČM:-D
 
Japik_M ocelová pěst rudých lumpen 
je přece jedno jakej je nebo není Drahoš, podstatný je že Bureš s Pitomiem maj dohromady 100 hlasů. Takže jeden nebo druhej musej bejt ve vládě. Čest!
Trefne, Balcare!
BALCARENKO  
Je přece úplně jedno jakej je nebo není Drahoš. Podstatný je, jakej je Mlha. ;)
 
Leland_Palmer  
Pokud jde o "osobnostní kvality, konkrétně soulad slov a činů", tak s téměř stoprocentní jistotou by je měl vyšší jakýkoliv náhodně vybraný občan, než aktuální psychopatický prolhaný prezident.
 
Spoluzak za nim (JD) chodil do CAV, když byl predseda, a zhnusene rikal "voni tam chodej v pantoflich". A proto ho nevoli.
Vyhraje Jurka ze Slezska já mu věřím lidi nemohou být přece tak prázdné makovice jako jeden kolega v práci co už mě nahlas vyhrožoval,že se semnou nebude bavit jestli budu volit Base to jsou oni voliči Mlhy.
 
Používám legální Eset jsem chráněn před agenty STB.
 
KaktusX vybeh id Kaktus za hranice Magea :o) 
Šlo o jeho osobnostní kvality, konkrétně soulad slov a činů.
Japik_M ocelová pěst rudých lumpen 
tak říká se, že to zrovna žádná kapacita nejni, prej spíš ouřada. By mě zajímalo, co měl za úkol na tom Humboldtovi... By musel mluvit někdo od Aloize, ale kavárna by řekla, že to je sprostá kampaň...
KaktusX vybeh id Kaktus za hranice Magea :o) 
Dneska jsem slyšel negativní názor na Drahoše z jeho profesního okolí. Bojím se těch diskusí, bo to začíná smrdět tím, že čas voleb strávím u porna.
;-)