Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hudba a písničky

Spravuje:

rossiReklamaak mate radi jazzovu hudbu, tak ste tu uplne spravne...:-) nebudem pisat o co tu ide, ale budem verit, ze viete o co tu ide...


Re:
freelance writer
 
Re:
freelance writer
 
Re:
freelance writer
 
Re:
If you are willing to buy a house, you will have to receive the credit loans. Furthermore, my brother all the time utilizes a collateral loan, which supposes to be the most useful.
 
lidah krajina se mění a my s ní (nebo naopak?) 
 
Re:
This is cool that we can receive the mortgage loans moreover, this opens up new chances.
 
KaTTTusa jazzový začátečník...=) 
help me, please...
Ahojky... hledám fanoušky nu-jazz... kamarád mě tuhle muziku pustil a absolutně mě okouzlila... nemáte nějaké tipy??? Díky předem...;)
 
podchaljuzin  
 
podchaljuzin  
http://www.youtube.com/watch?v=Ed9CYDt99tA
 
nujazz!
milujem nujazz.. jazzanova, st.germain, Beady Belle, kyoto, a snad trosku aj cinematic orchestra a quantic soul orchestra.. ale co s tym? :)
 
IrelandLover  
bezmezna jazzova show
poslouchejte na www.radioakropolis.cz sekce Akropolis Alternative premiera pondeli 18.6. v 14,30 1.repriza 18.6. v 21h 2.repriza 24.6. v 23h
 
dewberry anti-loser league 
Já jsem k modernímu jazzu přičuchla teprve nedávno, začala jsem různými kompilacemi (Saint-German Des Pres Cafe, The Best of Acid Jazz, Compilation for Lounge Lovers) a taky tím, s čím mě obeznámil můj milovaný server last.fm. Teď sice stále tápu, ale už mám pár oblíbenců (De-Phazz, Jazzanova, Jaga Jazzist, St. Germain atd.). Spíš bych chtěla na něco příjemného vyrazit v Praze a pořád si nějak nejsem moc jistá, jaký klub zvolit. Poradíte?
 
Bobes V Blavě do konce života?! Fakt neviem.  Deset hůlek \\||/\/\\\
Sushi Jazz v Bratislavě
Nechystáte se někdo na vynikající akci o jejímž prvním konání dodnes kolují po Bratislavě legendy?!

Abych citoval pořadatele:

28. októbra sa v bratislavskom klube Babylon uskutoční repríza úspešnej akcie Sushi Jazz, na ktorej sa predstaví špička nu jazzovej japonskej scény: Sleepwalker a Kyoto Jazz Massive.

Na pódium najskôr vystúpi kvarteto Sleepwalker s akustickým jazzom ako stvoreným na tanečný parket. Na tohtoročnom európskom turné, ktorého je koncert súčasťou, bude so skupinou hosťovať britská vokalistka Bembe Segue, ktorá je vyhľadávaná najmä producentami tzv. londýnskej broken-beatovej scény. Zvuku skupiny dominuje saxofón Masata Nakamuru a klavírne sóla Hajimeho Yoshizawu.

Yoshizawa je aj dvorným klaviristom skupiny Kyoto Jazz Massive, ktorej líder Shuya Okino sa svojím eklektickým DJ-ským setom postará o to, aby zábava v klube Babylon pokračovala až do rána.

Sleepwalker a Kyoto Jazz Massive patria medzi hlavných svetových protagonistov štýlu nu jazz – žánru, v ktorom sa stretávajú tradičné jazzové postupy s modernými technológiami. Ich albumy majú pozitívne ohlasy na celom svete a skladby z nich často hrávajú najznámejší DJ-i nu jazzovej scény, vrátane Gillesa Petersona z britského Radio One.

Japonským hosťom budú sekundovať DJi C.O.D.E., Kinet a Magálová, pôsobiaci v bratislavskom združení allthatDžez, ktoré akciu organizuje.

Více na http://www.nuspirit.sk
 
Coltrane
arnost Coltrane-a netreba rozoberat...je to zbytocne
 
Brad Mehldau
Brad Mehldau
Bobes V Blavě do konce života?! Fakt neviem.  Deset hůlek \\||/\/\\\
Joe Zawinul & Zawinul Syndicate
Nepřijdete někdo?

 
Antiproton 1, 10, 11, 100, 101. 
Zatim mam naposlouchanou hlavne klasiku - Davis, Mulligan, Monk, Coltrane..., poraďte mi pls nějakého autora nu-jazzu abych si i na tenhle styl jazzu udelal nazor, dik.
 
no já jsem ještě o něco níž než nováček (jestli to teda jde...) znám jenom tyhle 2 projekty... a ještě Cinematic Orchestra... a Gabin - jestli se to dá považovat za nu-jazz
 
arnost In bomb e atomi mixâham.  lincovery
koop a jazzanova jsou snad taka vseobecne zname, ze otazku je mozno povazovat za spise recnickou
 
ja jsem v tomhle oboru uplnej novacek a i tak znam Jazzanovu, takze to je torchu nepodstatna otazka :-)