Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyO jídle, vaření a gurmánství

Spravují:

pankreas,
pan_kreasReklamaKde je konec Zelenýmu stromu v Dlouhý?
A dřeváku na Senovážným?
Půjčili jste si někdy něco U půjčovny?
Byl někdo v poslední době U Fandy? A co, dobrý?
Záchodky dole u Viktorky, stihli jste je?
A co asi teď dělá František z Platonský jeskyňky?
Vkradla se komerce i k Antoníčkovi?
Smrdí to pořád U žaludu kyselým zelím? A chodí tam ta jednonohá babizna?
Proč pan Rotunda čepuje starosráč?
Začnou Za vozovnou vařit?
A kdy jste naposled chcali do klasickýho asfaltu?
Kde byl v Holešovicích Včelín?
Ochutnali jste U vody Jaruščinu lodičku?
A použili blítko U Labutě?
Ne?
Chyba.

Nádražky, denní vinárny a zajímavý nonstopíčky vítány.
Prozatím asi s fokusem na Prahu.

Fokus na nádražky zde, rekomanduje se: http://uloz.to/xCHuUvPv/nadrazky-xls
Osmdesátky, zlatý věk čtyřek poprvé: https://nazory.aktualne.cz/komentare/od-sluncu-ke-kocourovi-cesta-casem-po-hospodach/r~i:gallery:18916/r~i:photo:357600/?redirected=1472025348
A podruhé: http://nazory.aktualne.cz/fotoblog-zeme-levneho-piva-bufety-stanky/r~f4a4925ac69e11e5a6b7002590604f2e/r~baad6f2ec67911e5a6b7002590604f2e/

Samozřejmě že též https://vagus.cz
a jeho knižní deriváty https://www.databazeknih.cz/knihy/chcipni-do-rana-na-chlupaty-zuby-279989 + https://www.databazeknih.cz/knihy/kdyby-ti-tak-pambu-prdel-roztrh-271468

r_t_fish Days of wine and neuroses 
Do karlínský u tunelu jsme taky občas zašli. Když nad tím tak dumám, asi jsem někde venku byl sedm večerů v týdnu, jinak by se nedalo stíhat štamgastit v několika podnicích zároveň a pořád prozkoumávat nové.
Asi jsme spolu chodili na gymnázium. Po povodních fungovala tak rychle, že se naráželo ještě když tam bylo 20 cm vody a popíjeli jsme vzadu na dvorku. Oni to provozovali dva bratři, který se snad nějak pohádali, tak ten jeden zmizel a toho druhýho to postupně rychle přestalo bavit. Ale byla to škoda, mně se tam líbilo vždycky, i s jakousi kvalitou dole - to jsem vlastně moc nepozoroval.
Libeňská Černá kočka byla divná, v tý karlínský jsme trávili gymnaziální a vysokoškolské roky. Po povodních fungovala celkem rychle, ale postupně šla kvalitou dolů.
pan_kreas Ani krásné vlasy   nejsou k jídlu.
Tý v Karlíně dost ublížily povodně, nikdy to tam už nebylo jako dřív, protože plíseň tam byla cítit ještě léta.
marin72 marin 
no to asi jo... ale docela me ted sere, ze jsem tam nikdy nezasel omrknout provoz, kdyz jsem jeste chodil obcas na jidlo do Rana :)
arnost Snad zas nechci tak  moks
Myslim, ze ta v Karline skoncila tak 2012. Byl to i hudebni klub a docela dobre tam snad i varili. Celkove to byla takova spis podzemni spelunka.
Technická. Černá kočka, nepletu-li se skončila daleko dřív, než byla otevřena ta večerka na místě původního Prcka. Tady bych důvod nehledal.
marin72 marin 
to netuším, spíš ne, v tý libeňský jsem ale nikdy uvnitř nebyl - ale tak odhaduju, že tam člověk mohl potkat zajímavý typy :)
arnost Snad zas nechci tak  moks
Mela neco spolecneho s tou Cernou kockou, co byla v Karline vedle tunelu?

Kuře není nic moc. Resp. mě ničím nezaujalo.
marin72 marin 
cca před dvěma lety jsem tu dával foto z nějaké procházky Libní, kde mě zaujala putyka/vinárna Černá kočka - bývala hned vedle Prcka - no dneska už je Prcek pryč (teda před covidem snad ještě zvládnul přesun přes ulici...) a Kočka sousedství viet. sámošky zdá se taky nezvládla... Štěstí tedy zkusí kuře... vyprodané, dle nápisu na roletě...