Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

a Bwian, Dragon a Kristian.
Čestní moderátoři: ing. Bohm, Jiří Poláček,Veronika Poláčková a Ladíkův dědeček (aka sivý čtverák) - in memoriam


Adventura Sivá ryba od Danielsoftu(save/load included!)

Do tohoto klubu posílejte ftipy, které jsou tak staré, trapné nebo prostě a jednoduše neftipné, že se jim nikdo nemůže smát. Bohatým zdrojem podobných ftipů jsou různé televizní estrády, časopisy pro hospodyňky, časopisy pro děti, klub Vtipy všeho druhu na Lopuchu nebo třeba nový film Zdeňka Trošky. Neftipné jsou především ftipy ze starých Dikobrazů (zejména Johanus, Ceplecha a Plotěná), ftipy z edice "Anekdoty" vycházející v ČSSR v 70.letech a ftipy ze slevového letáku Kauflandu. Kapitolu samu o sobě tvoří předválečné ftipy (keywords: Veselá mysl, Veselá myslivost, Malý čtenář)

Máte-li připravený ftipný ftip, nepište ho sem, ale do klubu Ftipy. Pokud sem někdo napíše ftip, kterému se zasměji, bude nemilosrdně smazán! (Otvirak napriklad kvuli tomu prestal cist tenhle klub)
Pro ty, co chtějí přiložit ruku k dílu a odborně zneftipnit nějaký ftip, je tu klub Odborně zneftipněné ftipy s populárními zneftipňovacími sériemi!
Ftipy s panem Palačinkou (ale i s jinými) (další potenciálně zajímavý klub)
NEW - Kaufland megapack - všechny ftipy z Kauflandu pěkně pohromadě (děkujeme OVB)

El_Diablo Ultraortodoxní ateista a fanoušek  Chucka Norrise!
!!!!
ja to znam kvuli teto "reportazi", protoze jsem se jednu dobu zajimal, coasi delaj nestastnici prezimujici na antarkticke polarni stanici (a letadlo jim prileti az za par mesicu)


https://drunkard.com/08-04-southpole/
DJ Slamák to je lahudka tadle  dehetklada
(Není fťyb, ale usmívám se teď jak debil, protože přesně ve chvíli, kdy jsem četl "ze jejich protivnici jsou ve spolku s demony a samotnym Satanem", mi pan Blackosh do ouška zazpíval: "Vespojenísesatanééééém!")
El_Diablo Ultraortodoxní ateista a fanoušek  Chucka Norrise!
The magazine frequently runs pieces arguing against MADD's positions, and in August 2004 had an editorial on the shrinking proof of a bottle of Jack Daniel's. :))))
El_Diablo Ultraortodoxní ateista a fanoušek  Chucka Norrise!
LOL!
no ale musim priznat, jak jsem hajzl, zavolali mi od jakesi charitativni organizace "Mothers against drunk driving" a vnucovali mi vehementne predplatne casopisu, ze si muzu vybrat cokoliv chci, ze mi to sezenou a zaridi za vyhodnou cenu, a sami budou mit malou provizi z meho predplatneho a to pujde na jejich dobrocinne ucely, a bude pomahat obetem autonehod zpusobenych opilci. Tak jsem se jich zeptal, jestli mi muzou sehnat prepdlatne casopisu "Modern drunkard" - opravdu to existuje, obcas tam maj legracni reportaze - a ta pani to fak hledala a asi dvacet minut me drzela na telefonu, a pak mi s litosti vysvetlila, ze tohle predplatne mi zaridit nemuzou, a jestli bych radeji nechtel National Geographic nebo Readers Digest.
El_Diablo Ultraortodoxní ateista a fanoušek  Chucka Norrise!
To je převzaté z FB (proto ta kurzíva) můžu mu to tam napsat, ale pochybuji že se mu ještě ozvou... :)
mel jste mu rici, ze jste Mormon. Jehovisti se s Mormonama nesnasej, a jsou presvedceni, ze jejich protivnici jsou ve spolku s demony a samotnym Satanem
 
El_Diablo Ultraortodoxní ateista a fanoušek  Chucka Norrise!
Tak se mi dnes dovolal telefonní Jehovista, a chtěl si povídat o Bibli. A proto že čtu tuhle stránku na Facebooku, tak jsem si vzpomněl v 1 vtipů, který tu zazněl, a zeptal jsem se ho co mu není v Bibli jasné, že mu to rád vysvětlím, protože my Židé jsme v Bibli napsali.. Pravda sice je, že jsem Gój, ale legrace musí být.
 
abadonna Vidíte přece, že má brýle 
-pane doktore, moje dcera odmítá jíst ryby, dá se s tím něco dělat?
-jistě madam, pořiďte si kočku, těm to chutná.
 
neprihlaseny_OC  
(Dík, snad na to při příštím copypaste nezapomenu ;))
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
(děkuji)
Otec Chura  
(rodu Canis/čeledi Canidae; rodu Lepus/čeledi Leporidae)
SeShit :-(
Adelbert_Steiner Každý si za svůj život zodpovídá sám,  není třeba koronašikanovat celý národ.
Chodby před byty máme zamykatelné - u výtahů jsou dveře, které si musíte otevřít či vám někdo otevřít, jinak se k bytům nedostanete. Takže Vaše rada bohužel neproveditelná :-(
posledni oblacek navic
Nemáte na chodbě jističe?!? Cvak a je klid, ne?
Adelbert_Steiner Každý si za svůj život zodpovídá sám,  není třeba koronašikanovat celý národ.
To mu neberu, sám si tyto utíkající hlodavce po pár pivech pustím... ale aspoň mi to (doufám) neřve až tak, že to doslova slyšej i sousedi....
To mě takhle taky tenkrát jednou vzbudil a opět - Morčata.
Vkus má, ale já jsem na to po noční tak nějak neměl náladu.... i vohulil jsem tohle... a od té doby bylo ticho, zajímavé :-)
El_Diablo Ultraortodoxní ateista a fanoušek  Chucka Norrise!
Ale aspoň má dobrej vkus... :)
Adelbert_Steiner Každý si za svůj život zodpovídá sám,  není třeba koronašikanovat celý národ.
Kdyby z hospody, ale když jsem takto dělal noční v pekárnách, přijdete domů v půl šestý ráno a v půl sedmý si ten čorák pode mnou pustí Morčata na útěku, že to nejen slyším, ale i cítím (normálně mi vibrovala podlaha!!!) a na zvonění nereaguje, i když tam prostě JE, musí bejt... no nalepil jsem mu na dveře vzkaz ve smyslu, že až bude příště pořádat chlastačku, tak ať mě pozve nebo si aspoň ztlumí volume, pač buď chci chlastat nebo se vyspat.. a jak bylo najednou tišíčko :D