Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Nevím jak vám, ale mně fráze jako "Nechutná slova" připadá dost zřejmě navozující dojem seznamu nechutných slov :O a jinam než do nadpisu mi to připadá zbytečný psát...

Pro začátek zde uveřejním prozatímní seznam nechutných slov:

afina (ofina), oharek, pantofel, historický anál, šlacha, karabina, klakson, bačkora, šťabajzna, padavka, klipsna, kastrát, plak, bobino, šrajtofle, kolohnát, párka, zemáky, kluzák, pysk, prso, bochánek, vřeteno, kamizola, pepka, klapka, příklop, klisna, hřebec, valach, sporožiro, fena, plemeno, sosák, sopel, poštěvák, lejno, kolomaz, holínky, sopranista, lalok, bandaska, šulek, kedlubna, mamlas, kalafuna, chlopeň, šourek, šlépěje, výron, výtok, beďar, klk, kejhák, duchna, candát, varle, rozkrok, blizna, klus, trus, šušeň, pipina, šlak, kamaše, slipy, almara, kachlík, chrchel, šuple, měšec, měchýř, mošna, drdol, škraloup, šoulet, špulka, motouz, chlup, hnis, cucflek, násoska, klepeto, přítulka, plťky

Nestyďte se a vesele přidávejte další slova, která by podle vás měla být jednou provždy vyškrtnuta z tohoto světa.

V opačném případě račte sem

prasopes Kyselino sírová, zdraví neškodná, skoč  do úst
chřipajzna
(kapavčičku?)
chřipčička

(Pán chtěl něco na chřipčičku, tak jsem mu řekl, že na chřipčičku nestojí za to něco kupovat. Změnil tedy názor a přiznal, že má pořádnou chřipku. Může si za to sám, ten, co šel před ním, taky řekl nějakou zdrobnělinu, tak jsem to psychicky nevydržel.)
 
DeletedAccount tu není 
cigáro
 
cestujicivnoci  
sluha
(věšák)
 
S filmem samotným se nestalo nic, jenom se jeho kultovního odkazu chopila banda konspiračních ezomagorů a komplet mi ho nechutila, včetně slova samotného.
Karllvol2  
senkrůvna
 
Karllvol2  
čekuláda
 
Dysgrafie?
cestujicivnoci  
Proč jsem si celý život myslel, že je to Pudhys?
ďásna
 
jablíčko
 
prasopes Kyselino sírová, zdraví neškodná, skoč  do úst
Co se z něj stalo? Když jsem se naposled koukal tak byl pořád stejně boží jako před skoro 18 lety. Snad nezaúřadoval George Lucas?
Spíš ten film, přesněji to co se z něj stalo.
Puhdys
 
DeletedAccount tu není 
film nebo mitochondrialni?
Matrix
 
prasopes Kyselino sírová, zdraví neškodná, skoč  do úst
lásečko
Jo!! a: Zlato
lásko (oslovení)