Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Láska, sex, něžnostiNové

Spravuje:

Alabamak
Pouze seriózní diskuze!

A kde je Egno? A kde Srnka? A Favo, co ochcal cougara, až se z toho celej rozklepal? A nezapomeňte taky na čuromedána Hotena!

Uvedom si Ty tady uz pomalu 10 meles za nesmysly a proc, a uz s tim prestan otravovat ne?

Samozřejmě vítáni jsou i kkti z okouna. Hele kkti, jakou myslíte že má teď návštevnost Xavnův blogísek? Já myslim že zhruba 0.
To je sice pravda kkte, ale konečně tady můžou bejt plnohodnotný Chorý! Zavolejte Schuara, Jocha, Fapíka, Signora a jedem!
jde no ale mam taKOVY PICT ZE TO BNEBYLO ZAMEREM.
Tvl vono sem de psát bez captcha? To je hustý kkti
Čuráci a píče!!!
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ptako%C5%99itn%C3%AD
Heh...dneska ráno jsem se probudil a s takovým zvláštním pocitem. Najednou mě začla štvát jedna věc. Můj první učnák.....před pěti lety.....Integrovaná střední škola polygrafická....obor tiskař na tři roky..... tenkrát jsem vylítnul ve druháku protože mě ten samotnej obor nebavil, byl jsem mladej a víc mě zajímali nějaký debilní diskotéky než hrát si na smradlavé hale od barev s nějakýma mašinama........ano možná si řeknete, ježiši blbej tiskař a ještě s výučnákem, co z toho.... ale co ted slyším kolem sebe, tak většina tiskařů nejde s platem pod dvacet tisíc....průměrný plat tiskaře je někde kolem 25 až 30 ....pokud má maturitu a nějakou praxi, tak třeba i 40.... doprdele....40 hadrů....né mě by stačilo i těch 25 a líbal bych každý den ten svůj stroj...... Né místo toho jsem musel jít na super užasnej obor "zámečník" a vyučit se touhle sračkou....a víte, jakou super nabídku mi nabídla firma Alstom v Brně? Parádní..... 8 000 hrubého...a na špinavé hale celej den brousit s ukrajincema a slovákama velký obří kotle a trubky....... bombica né? Do piče.... proč mě tenkrát někdo nenafackoval....
Vzpomněl na Xavna
Pierre Richard- Xavnoidol
Tedkonc zrovinka koukam na Hračku, hnedle jsem vzpomněl na Dávná, jak toto dílko sledoval na telce na ubytovne,pac hostitele vyžrál lednicku. Kde je mu asi konec....
Alabamak  
Nejhorší je, že já mám POŘÁD 22:57!!!!
Alabamak  
MRDATELNA!!!
Guyer Dej zlu mrkev, ať strčí si ji do prdele  Třeba se pak všem zlepší zrak.
LOL kkti toto audírko zařazeno do "láska, sex, něžnosti". Má to tak být?
V1 SHUTDOWN ON 2018-03-31
Co si počnem?
kkti dávám už 6kelímků lávy deně, zachraňtemě
Tak kolik teda?
JA MAM PORAD 23:12!!!!!!
Na tu prdelku do smrti nezapome u, vstrcil bych