Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

O Okounovi

Spravuje:

koles

Může vás zajímatReklamaTento klub se jmenuje "Návrhy"

Návrhovátko na SF - udržuje Pieta


BALCARENKO  
Všechny tyhle formuláře každého jen otravují, já bych je zakázala!
MiZiGe Why can't you be a non-conformist like   everyone else
dobrý den paní Balcarenko, prosím vyplňte formulář o tom jaká jste kráva a vlastně hotovo děkujeme.
BALCARENKO  
Facebook je teplý, proč ho uvádíš jako vzor čehokoliv? Radši PDP sám.
Mě to přijde zbytečné, od zmodření konečně vidím rozdíl mezi přečtenými a nepřečtenými příspěvky i na shitových monitorech, a to mi stačí. V jednotě je síla i kvůli rychlé identifikaci okouní stránky v malém náhledu. Facebook taky nenabízí různá schémata. Tak si zvykněte, nebo PDP či na jiná auditka (mimochodem, v Nechutných slovech bylo?).
 
"jen pokud te ten nim nastaveny nejak vic nasiral"

Ano, takže všechny ;3

"co by dalo prace"

Očividně víc, než je Koles ochoten investovat.
i když nejsem frontendista, tak tohlencto mi opravdu na implementaci přijde dost jednoduché, wtz
Ne, spravce vlozil nejaky default ktery se mu libil a odpovidal zameru - "duchu" dane kecarny, a jen pokud te ten nim nastaveny nejak vic nasiral, proklikl jsi si na jeden z dalsich X volitelnych. A nasledne si to pres cookies pro dane auditorium/klub pamatovalo. To byla puvodni idea - pokud by kohokoliv nasiral styl v nejakem auditoriu/klubu aby si mohl pro nej zvolit jiny. BALCARENKO pripadne muze z archivu ukazat, jak "tam u nas" vypadal "klub" Fallout. Kua nejde o zadnou atomovou fyziku, navic vam tady strkame pod rypak na stribrnem podnose hotove, prace 0,0nic, maximalne si par dobrovolniku ochotne pohraje s nekolika styly (Plha se hlasi!). A dole jsem daval nejakou ukazku kde to taky funguje. Dtto. treba MPU - krucinal, sam to nabizim, a klidne at bezi nekde mimo muj dosah - co by dalo prace pridat pod textareu s novym prispevkem - VOLITELNE jednim blbym zaskrtavatkem tohle? A cemu by to bylo na skodu? Dtto. integrace MMM od ALY, ale to je asi pase... (vlozis URL videa - odesles - mas embeded player.)

Nic, jdu si pro oranzove prosteradlo a dnesni misku rejze
mám takový pocit, že v předchozí verzi Okouna (to byl ten "žlutý") byl klub Kompost defaultně v nějakém černém CSS a ještě jeden jiný klub měl taky jiné skinování... čili nějaká taková featura tady asi byla, i když možná zadrátovaná nějak napevno
 
BALCARENKO  
Nemusel, mohl. ;) A mohl v každým jinak, což na tom bylo právě to super. Žádnej jeden styl, pěkně podle tématu auditka i styl. A defaultní styl pro auditko definoval (mohl) vlastník, buď výběrem z množiny předdefinovaných, nebo zcela nestandardní, jedinečný, který si sám vytvořil / nechal vytvořit.
Takže když jsem měl padesát klubů, tak jsem to musel naklikat ve všech? ;)
BALCARENKO  
Statistiky nemáme, ale víme že to používaný bylo. :) Kouzlo je však v tom, že nebylo třeba "lézt do nastavení". Prostě click v záhlaví and go. Kdykoliv kdekoliv. Použitelnost 10/10. :)
Oho? Vy máte statistiky kolik lidí si změnilo skin? Hofyland třeba ano, a je to takové množství, že by se mi kvůli tomu nechtělo patlat s ničím. 5 skinů, z toho defaultní ("nikdy nevlezli do nastavení") má 67 % lidí, jeden z defaultních ("nechtějí se s tím patlat") má 92 % lidí a ten zbytek nestojí za řeč. IMO spíš trénink v kódování než smysluplná práce (zvlášť když část vlastníků klubů to bude užívat spíš na blbiny).
BALCARENKO  
Předtím to zbytečná práce nebyla. Oni to chtějí, ale nechtějí kvůli tomu nic instalovat. Což je naprosto typická situace (nejen v IT).
nepotrebujes 99% veci, staci ti oranzovy hadr a denne miska ryze
"ale to si z uživatelů nainstaluje tak procento = zbytečná práce"

Tolik lidí to ve skutečnosti potřebuje (kdo to potřebuje, ten po tom sáhne, že), takže to byla zbytečná práce i předtím, jenom jste to nevěděli, tak jste byli spokojeni.
BALCARENKO  
Ale jeden návrh v mezích Okouna bych měl. Proč tu není téma Politika, nebo Politika a ekonomika? Všechno je to nasypaný ve "Společnost" s naprosto nesouvisejícími kluby, blbě se v tom orientuje. Přitom je tu politických klubů dost a je v nich i dost příspěvků, vlastní téma by si zasloužily.
 
BALCARENKO  
Stylish ani GreaseMonkey neudělají tu práci, co by bylo bývalo udělo přepínadlo stylů v záhlaví. Nám nestačí jeden styl pro celýko vokouna, naopak, měli jsme to pěkně pro každý auditko (klub) svůj styl + výběr z několika standardních. Uživatel přišel, nelíbilo, kliknul líbilo a byl happy. Sice by to šlo aplikovat skrze grease monkey, ale to si z uživatelů nainstaluje tak procento = zbytečná práce.

P.S.: To je jen doplnění vysvětlení LUCIFERa, změny neočekávám. :)
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
TL;DR... prostě jsem ti chtěla říct, že mnoho featur je asi užitečných a komfortních a jednoduchých, a jistě by fungovali a fungují jinde, ale úplně bez ohledu na tyto argumenty, jestli se jich někdy dočkáš na rybě, tak ti koupím pivo ;)
My už ani nic moc nečekáme, proto si někteří užíváme určitého komfortu aspoň skrze externí bazmeky. Ostatní ani to.
Svet je plny nepodstatnych featur. Treba v aute mas klimatizaci, nebo nemusis tocit klickou aby se otevrelo okynko. Ja vim ze zkusenemu ridici staci Skoda 105 (nebo jak to psal ctyrtitulovy Henryk), ale proc nemit trochu pohodli? Treba zrovna to prepinani stylu - prace ze strany Kolesy (sorry nevim jak to sklonovat, jak mate zazite - ne ten co ho fascinovaly plavajici zeny) asi tak 5 minut, - dostava to komplet hotove na stribrnem podnosu, i ty styly by mu lidi pak ochotne dodali. A pohodli? Kdokoliv bez smrdlani se pres nejake externi bazmeky - bude chtit cist vecer/po tme na tabletu treba inverzni design - tmave pozadi/svetly text, klik a je to. Nelze jednoduseji. Dtto. treba uploadovani oprasku - mas XY jinych moznosti, ale daleko pohodlnejsi je mit ten pidi iframe v zahlavi nez otevirat dalsi tab a smudlat to na tinypic nebpo jpeg.cz. Overeno na lidech.
mum Od nějakých  pazourů
Takze proto to tam bylo samy stoleti. Seems legit...