Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníRodáci, hlaste se

Spravuje:

DevínskyReklamaNAT98 chce byť miestom pre výmenu informácií, skúseností, zážitkov a poskytovanie vzájomnej pomoci pre tých, ktorí boli pozitívne oslovení dielom Vo Svetle Pravdy – Posolstvo Grálu od Abdrushina a knihami Večné zákony 1, 2 a 3 od Natálie de Lemeny Makedonovej.
Vítané sú aj príspevky k téme Slovensko - jeho duchovná úloha a významné osobnosti.

„Naša planéta sa blíži k dobe obratu, keď sa zrodí nový svet. Nemôže však vzniknúť na pôde starého, lebo bude veľmi odlišný. Ľudia sa nevyvíjajú tak, ako by sa mali, preto sa všetko nepravé a nenapraviteľné zrúti, aby uvoľnilo cestu novému životu. Dnešný človek by mal vedieť, že súčasné zmeny nie sú dielom náhody, ale zákonitým dianím určeným pre blaho nového pokolenia.“
Natália de Lemeny - Makedonová

„Nikdy viacej by ste sa nemali odvážiť súdiť bez vedenia! A všetko vedieť nebudete nikdy! Vždy, keď súdite druhého, súdite sami seba. Udrie to na vás späť, pretože ste neboli ustanovení sudcami svojich blížnych.“
Abdrushin

Linky na zaujímavé príspevky:
15 rokov / Ján Anton Sloboda
Pani Natália odpovedá na výklady v knihe Večné zákony 4 / Jozef Potúček
Úlohy nášho politického vodcu / Jozef Potúček
Úloha - úlohy pani Natálie / Jozef Potúček
Ako zúročil slovenský národ dvojnásobnú pomoc od Boha. /Jozef Potúček
Všetko sa do bodky naplní! /Ján Anton Sloboda
Straky /Dušan Zámečník
Deň 17.7. /Jozef Potúček
28.11.1998 zrod KRÁĽA kráľov. Decembrové spomienky I. II. III. /Ján Anton Sloboda
Slovo ľudské, či SLOVO BOŽIE ? (2.) (3.) (4.) (5.) /Jozef Potúček
Kompromisy, alebo ústupky /Ján Anton Sloboda
Zjavenie Jána /Peter Franko
Veďme naše kroky k tomu lepšiemu ... /Jozef Potúček
Prijatie Boha. Prijatie Boha – príkaz /Peter Franko
Buďme lepší a radostnejší! /Jozef Potúček
Společné působení /J.P., +reakcie: [H1], [JP1], [H2], [JP2], [H3], [JP3], [H4], [JP4], [H5]
Milujte se navzájem! /J.P.
Prožívání Slova /J.P.
Človeče neodsudzuj iných, lebo budeš sám súdený ! /Ivan
Slovenský národ v historických faktoch /Miroslav Pazdera
Prepis TV vystúpenia p. Natálie de Lemeny – Makedonovej (febr.1998) + linky na rozhovory (nov.1998) /Ján Anton Sloboda

Upozornenie:
Za obsahovú stránku príspevku a jeho dôsledky si zodpovedá každý prispievateľ jednotlivo, nie moderátor. Ten má právo vyradiť tie príspevky, ktoré sú proti zámeru tohto fóra napísanom v záhlaví, alebo anonymné, či znižujúce úroveň diskusie.


***** povolené je prispievať iba po prihlásení do systému (Login, heslo)*****

Jan Marschner
důkaz minulosti
Vždy byli lidé kteří měli dar vidění do minulosti. Někteří jej rozvinuli méně, někteří více. Nejlépe snad můžeme toto ukázat na životopisech, které přijali lidé v okolí Abdrushina. Okolo Abdrushina bylo vyzařování vysoké síly Světla a u lidí, kteří s ním přišli do styku se probozeli jejich duchovní vlohy. Tak se u některých otevřela schopnost nahlížet do minulosti a sepsat životopisy známých zvěstovatelů Světla: Budha,Zoroaster,Krišna,Apoštolové,Laoc,Mojžíš. O synu Božím Ježíši, a životě Abdrushina. I když člověk při čtení těchto spisů vnitřně cítí , že byli sepsané z Pravdy, přesto jsou lidé, kteří toto necítí a lpí i na pokřiveninách v učeních svého náboženství. Pokud pochopíme, že toto by byl pro lidi důkaz, že lpěli na omylu jež se do učení dostal nedopatřením či nepochopením. Uvědomme si, že tyto omyly náboženství poutají miliony lidí i v záhrobí. Věří tomu, protože to bylo napsané v jejich svatých knihách. Proto blaze člověku jenž se v otevření Světlu dopracuje k uschopnění sestrojit tento přístroj. Základ k tomu je již položen. Takto získané vědění pomůže milionům lidí odpoutat se od nepravd. Vemte si kolik lidí dnes ztrácí čas čtením stále nových a nových apokryfů co se stále nachází. Takto by mohli shlédnout učení Ježíše v přímém přenose. Totéž budhisté, zorastrijci,mohamedáni, krišnovci... Kvůli záchraně jediné duše bychom měli vyvinout nejvyšší sílu které jsme schopni z lásky k bližnímu a zde se jedná o možnost pomoci miliónům!!! Jan Marschner
V tom případě mi není jasný smysl tohoto přístroje pro duchovní vývoj jednotlivce i pro celé lidstvo. Nestačil by prostý účinek zákona zvratného působení, který lidstvu i jednotlivcům poskytuje přesně tolik vědění z minulosti, které potřebuje, právě v přítomném dění?
Jan Marschner
jak daleko vidí přístroj
Dobrý den. Přístroj vidí pouze v kvarkovém světě tedy v pozemských událostech a není schopen určit, kdo byl tím nebo oním v minulosti. Tedy neodkrývá pásku jíž dostal člověk moudře na své oči. Bude zobrazovat pouze to co se stalo. Kvarky o kterých se zde píše by měli být totožné s kvarky o kterých mluví věda. Proto je i tento pojem používán aby došlo k plnému objasnění co to kvarky jsou a jak fungují.
Re: přístroj na vidění do minulosti
Zákon zvratného působení přece dává v přítomnosti možnost jednotlivcům i lidstvu přesně prožít to co v minulosti způsobilo, dobrého nebo zlého. Avšak moudře při tom zakrývá příčinu současného utrpení/radosti, aby mohlo dojít k opravdovému prožití v přítomnosti, které jedině může posunout lidského ducha směrem ke Světlu. Při zrození přece dostáváme duchovní pásku, abychom nemohli přehlédnout naše dosavadní bytí, což by nám bránilo v opravdovém prožívání a stali bychom se jen pozorovateli. Tímto směrem byla položena má otázka.