Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravuje:

murphy19811ReklamaRád bych navázal na diskuzi z již neexistujícího Lapiducha o odvážných scénách v divadelním světě. Přidávejte klidně i hry již po dernieře, může být nové nastudování jiným divadlem a přehled je dobrá věc:-)

MickeyMouse1  
Pink Mama Theatre - Fashion
V La fabrice hostovalo švýcarské divadlo Pink Mama Theatre s tanečním vystoupením Fashion. V průběhu představení je full frontal obou tanečnic (Skotka Charlotte Mclean a Polka zabela Orzelowska). Je jedno, kde sedíte, dobře vidět jsou odevšud.
 
oskar.blecha vypněte televizi a zapněte internet! 
tohle století jsem zde nenalezl...
Ann Liv Young's "Michael"
 
kolibrik11  
Díky. A stojí ta Igrová za to?? Má ještě pevná prsa a ploché břicho nebo už spíš věšáky a špeky na břiše?? Já pátral a našel jsem, že se před lety odhalila ve studentském filmu. Tady dávám odkaz,ale je tam vidět jen asi vteřinu. Zhruba v čase 5:17 https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=f8lLZ7swssY
Na facebooku by se jedna zajímavá fotka z Displaye našla (jsou tam ještě další čtyři "oblečené"), pravděpodobně jsou to snímky z pražského představení. Trochu na ní prosvítají bradavky: https://www.facebook.com/divadlofeste/photos/gm.2351929288420321/10155951716622441/?type=3&theater Z Homo erotika jsou na facebooku také fotky, ale žádné nahé... https://www.facebook.com/pg/buranteatr/photos/?tab=album&album_id=10156795129485439&ref=page_internal
murphy19811  
bohužel žádné nejsou.
kolibrik11  
Ahoj a máš nebo jsou z toho představení nebo Homo eroticus někde fotky?? Rád bych tu Lucii Ingrovou viděl. Bude asi dost odvážná. Klidně bych se zašel i podívat, ale momentálně tam nejsou psané žádné reprízy.
murphy19811  
FUK!
Ja bohuzel musim jen potvrdit nesvleceni Kamily. ktera nyní hraje ve FUK!:-(
 
mister Divadlu zdar a nahotě zvlášť. 
Tři ženy a zamilovaný lovec
Decentní odhalení je i v představení souboru Geisslers Hofcomoedianten (divadlo inspirované barokem). Uvedená hra pojednává humorným způsobem o životě barokního malíře a v jejím průběhu jsou inscenovány jeho obrazy. Brzy po začátku se Michaela Váňová v roli poběhlice Johany při jedné takové inscenaci svlékne do půl těla. Bohužel je však většinou jen zády k divákům, popř. z boku. Když se otočí k divákům čelně, tak si prsa zakrývá rukou. Nejvíce k vidění bude z pohledu diváka v levé části hlediště. Takže pro zájemce o tento typ divadla jsou k vidění 5.8. na Jiráskově Hronově, 21.8. na Kuksu a od nové sezóny zřejmě zase ve Vile Štvanice.
 
Display of the Shame
Krátké odhalení je i v představení Display of the Shame brněnského divadla Feste (viděno v pražské Venuši ve Švehlovce). Na začátku Lucie Ingrová (hrála též v Homo eroticus (bylo zde popsáno)) na sobě měla přiléhavý celotělový trikot, pod nímž už nic nebylo. V jednom z dalších výstupů byly obě herečky (L. I. a Veronika Soumarová) "zabalené" v ručníku/prostěradle (pod nimi už kalhotky měly). V. S. si pak vlevo zády k divákům do půl těla ručník sundá a obléká si svetřík, takže je chvíli vidět z boku (z pravé části hlediště) nahoře bez. Pak shodí ručník úplně a než si oblékne kalhoty, tak je krátce v tangách tělové barvy (zadeček zleva). Celé představení obě herečky odehrály bez podprsenky, takže i když měly (rozepnuté) sáčko, tak pod košilí, resp. svetříkem stále něco prosvítalo...
 
murphy19811  
Aha, tak to me ty detaily ktere me nebyly jasne, jiz naprosto zapadaji:-)
britanicus03  
Burnout
Zeptal jsem se známých na to květnové představení. Onen "divák" nebyl přímo součástí představení, ale běžný divák to tak úplně nebyl. Jednalo se prý o jistého Jana Kačenu, trochu extravagantního režiséra a herce. Třeba v Rubínu režíroval jiné hry a s lidmi, co v Burnout hrají, se zná. Jinak on je podobnými výstřelky v divadelních kruzích známý, nebylo to poprvé, co představení někde narušil nebo do něj nějak z pozice diváka zasáhl. Ale v takové míře, jak tu píšete, jsem to ještě neslyšel. Asi se to "zhoršuje". :-)
 
murphy19811  
mister: diky za info. kdybys chtel, napis me pres soukromy vzkaz mail. Ne vsechno co s Dvarkem sdilime, se objevi zde, a muzu pripadne nabidnout i nejakou akci, kdyz se dohodnem a nekam vyrazime ( Liberec, Usti, Pardubice, nebo tak, kdyz se naskytne neco zajimaveho na divadle).
 
mister Divadlu zdar a nahotě zvlášť. 
Murphy: První řada (i celé hlediště) se cca v polovině začíná ohýhat směrem dovnitř k hracímu prostoru, tuším, že v tomto místě je ulička. Já seděl v první řádě vpravo před tímto lomením hlediště. Asi i vpravo na vyšších místech by bylo dobře vidět na Zuzanu (musí přejít z leva od kuchyňské linky k truhle doprostřed), ale s Aničkou by to bylo problematičtější (ta je zády k divákům a jen na truhle se přetáčí doprava).
Připojuji ještě jeden poznatek. Při mé návštěvě těsně po premiéře, byla místa v první řadě za lomením hlediště (tedy ta za uličkou, tj. nejvíce vpravo) kompletně neobsazena. Diváci zřejmě těmito místy "opovrhují", protože už jsi ke scéně hodně zešikma. Zde by mohlo být k vidění i něco ze scény, kterou jsem ve svém předchozím příspěvku nepopisoval, protože jsem ji nějak kvůli její rychlosti "profláknul". Když se truhla naplní nešťastníky, Anička si rychle spustí kalhoty, sedne si na ní zprava a vymočí se do ní. Zleva a z prostředka není možné nic vidět, protože je otevřené víko truhly.
Každopádně Vám přeji s Dvarkem příjemný zážitek a napište, zda v Ústí neprovedli nějaké nevhodné zásahy do inscenace.
mister Divadlu zdar a nahotě zvlášť. 
Jasně, a já myslel, že jsi ten pán, co studoval nějaké info k představení a seděl v první řadě od uličky vpravo. Zaregistroval jsem ho totiž na některých představeních v Praze i Liberci na "strategicky" správných místech.
Jinak jsem měl také silný pocit, že "divák", který ovlivňoval představení, byl minimálně některým účinkujícím znám. Mám pocit, že i po představení stál před barem s někým ze zázemí divadla.
murphy19811  
Mister: Otazka prosim k Pan Kolpert, ve stredu s Dvarkem jedem do Usti, kam je dobre si sednout, vim ze jsi v pravo z pohledu divaka, ale prvni rada nebo nejak vys? Diky
 
murphy19811  
Mister, myslel jsem si to, tak to jsme sedeli vedle sebe. K otazce: Me se libila (podle me na sobe i zaparacovala, podle toho co ji znam z minula), hlavne nejak to skutecne zapdlo do toho co se zrovna odehravalo. Ten "divak", to v teto scene vzal svym stylem, svlekl se a Nataliji gesty vyzval " tak co jdes do toho?" A musim rict, ze me prislo ze nejak moc nevahala, dokonce pak i chvilku hrala naha v plnem svetle. Spise me zarazilo, ze kdyz ta scena skoncila, "divak" prisel k nahe Natalii a zacal na ni sahat. Ta v tu chvily na nej zacala rvat, ale me to prislo, ze tak nejak, jako by se znali, nebo to by nejaky jeji pritel ci co, bylo to takove osobni rvani. Navic jeji naha scena navazuje na repliku "jsem se zarekla, ze jiz nikdy se na podiu, ani ve filmu ani v serialu nesvliknu", pri cemz stoji ve vyzyvave poze, kde ukazuje kalhotky. Pak nasleduje tahle scena. A ano i ja jsem by zmateny, jestli ten clovek je soucast predstaveni ci nikoliv.
 
mister Divadlu zdar a nahotě zvlášť. 
Sedel jsem v prvni rade, z pohledu divaka od prostredni ulicky vlevo.

K otazce Sauruse.
Natalie mi pripada jako takovy spravny divadelni zivel, proto se mi jeji zrejme improvizovany vystup libil, ze to toho sla se vsim vsudy, kdyz to tak citila. I bez obleceni se mi libila, byt je to holka, jak rika v jedne sve replice, co rada ji.
Ostatne i nahota Jany mi nepripadala nepatricna, i kdyz byla, uznavam, dost dlouha. Ale bylo to k dokresleni obrazu k pisnicce Lampa (...chteli holku, co se smeje, chteli holku, co se svlika...).
murphy19811 a mister: Pánové, měl bych na vás tuto otázku: Líbila se vám nahá Natálie? Jak to na vás působilo? Mé pocity z Jany jsem popsal níže a v konkurenci s ní mi Natálie přišla krásná a zajímavá a mnohem radeji bych viděl nahou ji.
murphy19811  
Ja jen potvrzuji Misterovi slova. Jen doplnim, ze se mu jeste povedlo ten kelimek pri staveni zpet na stul prevthnout a jeho obsah vylitna na Janu, coz uz vazne nebylo vtipne. Zbytek byl dle popisu, ten FF Natalie byla skutecna momentalni improizace dle meho, ale nevadila me:-) Ps. mohu se jen zeptat, kde jsi sedel?
mister Divadlu zdar a nahotě zvlášť. 
Ano, byl a připojuji své zážitky z uvedené dokufikce. Děj zřejmě ovlivnil jeden z diváků, u kterého jsem z počátku váhal, zda je součástí představení nebo zda nejde o tzv. instruovanou osobu. Takže co stihl všechno provést? Na začátku radil se spuštěním představení (zde se ostatně jiný z diváků režiséra zeptal, zda to je součástí představení a odpověď byla, že představení ne, ale že to je součást dnešního večera). Dále pak hlasitě reagoval na repliky účinkujících, dokonce přišel i zazpívat (spíše odrecitovat) písničku od skupiny Garáž. V momentě, kdy Natálie Řehořová prováděla svůj výstup s imitací běhu, se vrátil na scénu. Výsledkem bylo, že se oba začali zbavovat svršků až skončili zcela nazí. Pak už to tak vtipné nebylo, protože před odchodem zpět mezi diváky se ještě vymočil do kelímku od vína a do plechovky od RedBullu.

Takže ano, 8.5. byla k vidění full frontal i Natálie Řehořová. Zda tomu tak bude i v dalších představeních Burnout nebo se jednalo pouze o momentální improvizaci, nedokážu posoudit.

Nahota scénografky i režiséra proběhla tak, jak ji popsali dvarek a saurus. Ostatně je zmiňována i v recenzích, které jsou na netu.