Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravuje:

murphy19811ReklamaRád bych navázal na diskuzi z již neexistujícího Lapiducha o odvážných scénách v divadelním světě. Přidávejte klidně i hry již po dernieře, může být nové nastudování jiným divadlem a přehled je dobrá věc:-)

A která z těch dvou dívek to vlastně je? Mimochodem, ta starucha, co tam čte text, je poměrně iritující :-)
MrX Jen registrovaní uživatelé OCC uvidí i  skryté příspěvky
Hm, tak ono z nastudování je jasně znát, že se patrně nejedná o klasickou adaptaci, na níž je většina diváků zvyklá.

Každopádně, před cca 15 lety bylo jméno A. Prokopová spjato s NDM (Národní divadlo moravskoslezské), v současné době se s hereckým kolegou P. Ochvatem věnuje spíše uměleckému tanci.
Odkaz jsem včera zhlédl (musel jsem to stáhnout a na ta tři okénka zastavit :-) ) a řekl bych, že teď jsou sice trochu povislejší, ale stále pohledná.
Díky. Mě se taky líbí a je fajn, že není kost a kůže. Už ses díval na odkaz?? Je už nyní nahoře bez jiná než v tom studentském filmu?
Vite neco o Anne? Mne to prijde jako takova samoucelna svlikacka, za hranou normalniho divadla. Opravdu je to herecka? Nikde jsem ji nenasel.
Pěkný úlovek
 
MrX Jen registrovaní uživatelé OCC uvidí i  skryté příspěvky
Anna Prokopová

Herečka z Ostravy ve Vídni. Odkaz na video a heslo jsou uvnitř PDF souboru:

hxxp://www.culturalcomponents.at/pdf/maybetheway_e.pdf

 
mister Divadlu zdar a nahotě zvlášť. 
V borůvčí - Geisslers Hofcomoedianten
Tak původní ženské obsazení lesní erotické němohry se odebralo do historie (resp. plnit nebo se připravovat na mateřské povinnosti) a soubor musel role přeobsadit. Příležitost tak dostaly nové herečky, jedna z nich je opravdu velice mlaďounká. Smyslné pobavení publika teď úspěšně obstarávají Michaela Váňová a Edita Valášková. Takže co Vás (hlavně dolňáky) v představení čeká. Krátce po zahájení hry dojde k divokému striptýzu všech představitelů (dva muži + dvě ženy; ušetřen zůstane pouze Amor zalezlý v kukani na stromě). Dolů jde opravdu všechno. Edita je zadečkem k publiku, jednou rukou si kryje ohanbí a druhou se snaží přikrývat prsa. Protože však musí také strhávat oblečení z hereckého kolegy, jsou trochu k vidění i její prsa z boku. Michaela je při akci čelem k publiku, ohanbí si také celkem úspěšně přikrývá, ale na chvilku jsou k zahlédnutí prsa. Pak už se přikrývá nahoře i dole a odcouvá do zákulisí. Muži se také snaží zepředu rukama krýt, ale i při celkovém zmatku při této scéně může dojít k nehodě a dámy můžou vedle pozadí zahlédnout i mužskou ozdobu. Pak až skoro do závěru hry jsou tito protagonisté oblečení do velice úsporného oblečení. Dámy mají sice hořejšek celkem dobře zakrytý, ale spodní díl kostýmu je velice úsporný a hlavně zadečky skoro nic nezakrývá. Totéž dole platí i pro muže. Takže kdo chce navštívit tuto lechtivou podívanou, může v létě v nějakém zámeckém či klášterním divadle (seznam vystoupení na jejich stránkách). Poté zřejmě bude hra zase k vidění ve Vile Štvanice.
 
murphy19811  
kolibrik11
Sorry Kolibriku, ale tvuj posledni prispevek jsem smazal. Ten do filozofie klubu nepatri.
 
Řekl bych, že je to tak na hraně: věšáky ještě ne ale úplně pevná také nejsou. Pro někoho možná má nějaké deko navíc, ale pro mě je to OK, lepší než nějaká kost a kůže... (na odkaz se teprve podívám)
https://vimeo.com/282269058
MickeyMouse1  
Pink Mama Theatre - Fashion
V La fabrice hostovalo švýcarské divadlo Pink Mama Theatre s tanečním vystoupením Fashion. V průběhu představení je full frontal obou tanečnic (Skotka Charlotte Mclean a Polka zabela Orzelowska). Je jedno, kde sedíte, dobře vidět jsou odevšud.
 
oskar.blecha vypněte televizi a zapněte internet! 
tohle století jsem zde nenalezl...
Ann Liv Young's "Michael"
 
kolibrik11  
Díky. A stojí ta Igrová za to?? Má ještě pevná prsa a ploché břicho nebo už spíš věšáky a špeky na břiše?? Já pátral a našel jsem, že se před lety odhalila ve studentském filmu. Tady dávám odkaz,ale je tam vidět jen asi vteřinu. Zhruba v čase 5:17 https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=f8lLZ7swssY
Na facebooku by se jedna zajímavá fotka z Displaye našla (jsou tam ještě další čtyři "oblečené"), pravděpodobně jsou to snímky z pražského představení. Trochu na ní prosvítají bradavky: https://www.facebook.com/divadlofeste/photos/gm.2351929288420321/10155951716622441/?type=3&theater Z Homo erotika jsou na facebooku také fotky, ale žádné nahé... https://www.facebook.com/pg/buranteatr/photos/?tab=album&album_id=10156795129485439&ref=page_internal
murphy19811  
bohužel žádné nejsou.
kolibrik11  
Ahoj a máš nebo jsou z toho představení nebo Homo eroticus někde fotky?? Rád bych tu Lucii Ingrovou viděl. Bude asi dost odvážná. Klidně bych se zašel i podívat, ale momentálně tam nejsou psané žádné reprízy.
murphy19811  
FUK!
Ja bohuzel musim jen potvrdit nesvleceni Kamily. ktera nyní hraje ve FUK!:-(
 
mister Divadlu zdar a nahotě zvlášť. 
Tři ženy a zamilovaný lovec
Decentní odhalení je i v představení souboru Geisslers Hofcomoedianten (divadlo inspirované barokem). Uvedená hra pojednává humorným způsobem o životě barokního malíře a v jejím průběhu jsou inscenovány jeho obrazy. Brzy po začátku se Michaela Váňová v roli poběhlice Johany při jedné takové inscenaci svlékne do půl těla. Bohužel je však většinou jen zády k divákům, popř. z boku. Když se otočí k divákům čelně, tak si prsa zakrývá rukou. Nejvíce k vidění bude z pohledu diváka v levé části hlediště. Takže pro zájemce o tento typ divadla jsou k vidění 5.8. na Jiráskově Hronově, 21.8. na Kuksu a od nové sezóny zřejmě zase ve Vile Štvanice.
 
Display of the Shame
Krátké odhalení je i v představení Display of the Shame brněnského divadla Feste (viděno v pražské Venuši ve Švehlovce). Na začátku Lucie Ingrová (hrála též v Homo eroticus (bylo zde popsáno)) na sobě měla přiléhavý celotělový trikot, pod nímž už nic nebylo. V jednom z dalších výstupů byly obě herečky (L. I. a Veronika Soumarová) "zabalené" v ručníku/prostěradle (pod nimi už kalhotky měly). V. S. si pak vlevo zády k divákům do půl těla ručník sundá a obléká si svetřík, takže je chvíli vidět z boku (z pravé části hlediště) nahoře bez. Pak shodí ručník úplně a než si oblékne kalhoty, tak je krátce v tangách tělové barvy (zadeček zleva). Celé představení obě herečky odehrály bez podprsenky, takže i když měly (rozepnuté) sáčko, tak pod košilí, resp. svetříkem stále něco prosvítalo...