Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravuje:

murphy19811ReklamaRád bych navázal na diskuzi z již neexistujícího Lapiducha o odvážných scénách v divadelním světě. Přidávejte klidně i hry již po dernieře, může být nové nastudování jiným divadlem a přehled je dobrá věc:-)

murphy19811  
To je zaznam cele hry, nebo je to jen Anicka vystrizena z toho dokumentu o vlaku?
Mohl bych kdyžtak požádat o heslo? :D Bez něj je link k ničemu...
Reakce na | Vlákno  
Jo no, nevadííí. :D Co se dá dělat..
murphy19811  
Vubec netusim, jestli tohle na netu bude, resp, spise nebude.
Reakce na | Vlákno  
No foto jsem taky videl... i to video je na ulozto :D Ale chtělo by to vidět celý o co GOu a tak no :) Ale pěkně blbě se to hledá teda... celý to vysoupení nebo nvm jak to nazvat...
murphy19811  
s ni mam jen foto a nejaky sestrih te sceny z nejakeho dokumentu. podivam se jestli to vylovim
Reakce na | Vlákno  
Kde najdu ?
Zdravím vás, nevíte kde bych sehnal k mání: Vlak Lustig:Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (2016) Hraje tam Anna Stropnická a ano je tam celá nahá :D Ale to asi nikde k mání ke kouknutí nebude celý to divadelní představení nebo co to je..... Ď.
 
murphy19811  
Psali jsem o tom jeste na Lapiduchu. Vsechny herecky topless v pomerne dlouhe scene,ale zadne svleceni uplne. Ja to videl tusim dohromady 3x, v obou alternacich Hrebickova/Starkova, Onufrakova/Josefikova, Cibulkova a Kratka hraly po celou dobu co to uvadeli.
supernova000  
A bylo něco vidět? Co jsem četl o té hře a viděl ukázku tak nevím, jestli bych to zvládnul dokoukat do konce, tohle není můj šálek kávy. A ta scéna, zajímavá pro tento klub, měla být někde na konci. A co ostatní herci, Cibulková a Hřebíčková?
supernova000  
A bylo něco vidět? Co jsem četl o té hře a viděl ukázku tak nevím, jestli bych to zvládnul dokoukat do konce, tohle není můj šálek kávy. A ta scéna, zajímavá pro tento klub, měla být někde na konci.
murphy19811  
Jiste ze:-) S ni i s puvodni Zuzanou Onufrakovou.
supernova000  
Idioti
Je to už staršího data ale zajímalo by mě, jestli někdo viděl Idioty ve Švandově divadle s Evou Josefíkovou, jak se zmiňuje v tomto rozhovoru kolem 22 minuty?


https://video.aktualne.cz/dvtv/josefikova-role-beru-i-pro-penize-klidne-vas-predabuji-nahe/r~0f680616243e11ea8d520cc47ab5f122/

https://www.svandovodivadlo.cz/inscenace/18/idioti


 
MickeyMouse1  
Jo, to je i v postu, jen jsem chtěl upozornit, že Tit_Parlamentky postnul fotku chlapa :-) S Danskou dívkou jsi mě zase předběhl, byl jsem na ní 28. 11.
murphy19811  
Ano, je to z Danske divky, viz par postu nize o zenske nahote
 
MickeyMouse1  
Jen pro pořádek - to je Daniel Krejčík.
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Dánská dívka
síla....
 
Za sebe říkám ano. Není to sice dokonalá miss (menší postava, užší boky), ale prsa má na tanečnici docela velká (můj odhad jsou trojky...) a je mladá a podle mě i pohledná...
A je ta Helena hezká?