Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravuje:

murphy19811ReklamaRád bych navázal na diskuzi z již neexistujícího Lapiducha o odvážných scénách v divadelním světě. Přidávejte klidně i hry již po dernieře, může být nové nastudování jiným divadlem a přehled je dobrá věc:-)

murphy19811  
Nejak se nam to tu dlouho nepohlo:-) Mister slibil report na D.R.E.D. dat sem. A ja jen zkusim, nevidel nekdo Stepni vlk v Usti, hrali to v patek a dnes?
 
MrX Jen registrovaní uživatelé OCC uvidí i  skryté příspěvky
Za diplomovou práci nakonec od oponentky získala hodnocení: " B " ...
Reakce na | Vlákno  
MrX Jen registrovaní uživatelé OCC uvidí i  skryté příspěvky
A jakpak se, prosím, jmenuje ta slovenská herečka se zdviženou sukní bez kalhotek ?
Reakce na | Vlákno  
MrX Jen registrovaní uživatelé OCC uvidí i  skryté příspěvky

A která z těch dvou dívek to vlastně je?

Pokud se nepletu, tak A. Prokopovou tam na jevišti odlišuje její spodní prádlo: bleděmodrá podprsenka a růžové kalhotky. Když si posléze svlékne vše, ono to pak jde těžko poznat :-)

Zaregistrovali jste, že onen jistý Jan Kačena už zřejmě žádné další extravagantnosti realizovat nebude? https://www.krimi-plzen.cz/a/reziser-jan-kacena-se-otravil-v-lazenskem-prameni/
Jana Zimčíková
https://nakedonstage.forumfree.it/?t=76925371
 
CZECH Teatro Tatro
Tohle jsem dneska nasel https://nakedonstage.forumfree.it/?t=76285756
 
A která z těch dvou dívek to vlastně je? Mimochodem, ta starucha, co tam čte text, je poměrně iritující :-)
MrX Jen registrovaní uživatelé OCC uvidí i  skryté příspěvky
Hm, tak ono z nastudování je jasně znát, že se patrně nejedná o klasickou adaptaci, na níž je většina diváků zvyklá.

Každopádně, před cca 15 lety bylo jméno A. Prokopová spjato s NDM (Národní divadlo moravskoslezské), v současné době se s hereckým kolegou P. Ochvatem věnuje spíše uměleckému tanci.
Odkaz jsem včera zhlédl (musel jsem to stáhnout a na ta tři okénka zastavit :-) ) a řekl bych, že teď jsou sice trochu povislejší, ale stále pohledná.
Díky. Mě se taky líbí a je fajn, že není kost a kůže. Už ses díval na odkaz?? Je už nyní nahoře bez jiná než v tom studentském filmu?
Vite neco o Anne? Mne to prijde jako takova samoucelna svlikacka, za hranou normalniho divadla. Opravdu je to herecka? Nikde jsem ji nenasel.
Pěkný úlovek
 
MrX Jen registrovaní uživatelé OCC uvidí i  skryté příspěvky
Anna Prokopová

Herečka z Ostravy ve Vídni. Odkaz na video a heslo jsou uvnitř PDF souboru:

hxxp://www.culturalcomponents.at/pdf/maybetheway_e.pdf

 
mister Divadlu zdar a nahotě zvlášť. 
V borůvčí - Geisslers Hofcomoedianten
Tak původní ženské obsazení lesní erotické němohry se odebralo do historie (resp. plnit nebo se připravovat na mateřské povinnosti) a soubor musel role přeobsadit. Příležitost tak dostaly nové herečky, jedna z nich je opravdu velice mlaďounká. Smyslné pobavení publika teď úspěšně obstarávají Michaela Váňová a Edita Valášková. Takže co Vás (hlavně dolňáky) v představení čeká. Krátce po zahájení hry dojde k divokému striptýzu všech představitelů (dva muži + dvě ženy; ušetřen zůstane pouze Amor zalezlý v kukani na stromě). Dolů jde opravdu všechno. Edita je zadečkem k publiku, jednou rukou si kryje ohanbí a druhou se snaží přikrývat prsa. Protože však musí také strhávat oblečení z hereckého kolegy, jsou trochu k vidění i její prsa z boku. Michaela je při akci čelem k publiku, ohanbí si také celkem úspěšně přikrývá, ale na chvilku jsou k zahlédnutí prsa. Pak už se přikrývá nahoře i dole a odcouvá do zákulisí. Muži se také snaží zepředu rukama krýt, ale i při celkovém zmatku při této scéně může dojít k nehodě a dámy můžou vedle pozadí zahlédnout i mužskou ozdobu. Pak až skoro do závěru hry jsou tito protagonisté oblečení do velice úsporného oblečení. Dámy mají sice hořejšek celkem dobře zakrytý, ale spodní díl kostýmu je velice úsporný a hlavně zadečky skoro nic nezakrývá. Totéž dole platí i pro muže. Takže kdo chce navštívit tuto lechtivou podívanou, může v létě v nějakém zámeckém či klášterním divadle (seznam vystoupení na jejich stránkách). Poté zřejmě bude hra zase k vidění ve Vile Štvanice.
 
murphy19811  
kolibrik11
Sorry Kolibriku, ale tvuj posledni prispevek jsem smazal. Ten do filozofie klubu nepatri.
 
Řekl bych, že je to tak na hraně: věšáky ještě ne ale úplně pevná také nejsou. Pro někoho možná má nějaké deko navíc, ale pro mě je to OK, lepší než nějaká kost a kůže... (na odkaz se teprve podívám)
https://vimeo.com/282269058
MickeyMouse1  
Pink Mama Theatre - Fashion
V La fabrice hostovalo švýcarské divadlo Pink Mama Theatre s tanečním vystoupením Fashion. V průběhu představení je full frontal obou tanečnic (Skotka Charlotte Mclean a Polka zabela Orzelowska). Je jedno, kde sedíte, dobře vidět jsou odevšud.
 
oskar.blecha vypněte televizi a zapněte internet! 
tohle století jsem zde nenalezl...
Ann Liv Young's "Michael"