Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravuje:

murphy19811ReklamaRád bych navázal na diskuzi z již neexistujícího Lapiducha o odvážných scénách v divadelním světě. Přidávejte klidně i hry již po dernieře, může být nové nastudování jiným divadlem a přehled je dobrá věc:-)

mjeronym  
Pánové co třeba taková Lada Bělášková? Nemáte někdo něco?
 
TV Semafor 2021
Tak nahota asi ouplně nee,
ale na fešné a fešně oděné sboristky máme s panem Suchým asi stejný vkus.

https://youtu.be/leFUjebQL-c

Zatím velmi pěkné, uvidíme jak další díly.
Moc bych ocenil záznam Mamzelle Nitouche ať již s Veronikou (Kubařovou) nebo Lucií (Černíkovou)...
 
DÍKY...............
murphy19811  
Ahoj, Zatim je tam jen Je treba. zabit Sekala. a F A i d ra Uvidime jak to pojede dal.
Zdravím,nemá někdo nějaký typ na zajímavé divadlo na DRAMOX.CZ?
 
murphy19811  
Pinkbus
Tak zase po dlouhe dobe. 22.8. Venuse ve svehlovce, Pinkbus. Dost nahoty obou pohlavi.
 
murphy19811  
Kockozrout
Jen update ke Kockozroutovi, psal jsem, ze by tam mohlo byt, po vcerejsu, kdy jsem to videl, sdeluji, ze bohuzel neni. Ale koho zajima obsah, za me tak 70%, proste pohled na migrace vs xenofobie.
 
murphy19811  
diky, to neznam
Ta třetí - divadlo Mana, Praha Vršovice
Ke konci má Denisa Pfauserová scénu nahoře bez...sice se svlíká zády k divákům, ale pak se otočí a minimálně jedno prso je vidět i zepředu:-) Z druihé řady fajn výhled:-) Pokud to tady již bylo, hledal jsem a nenašel...
 
mister Divadlu zdar a nahotě zvlášť. 
Mít dlouhou chvíli zklamaného očekávání
S uvedeným titulem vystoupil divadelní spolek D.R.E.D na letošním Modrém Kocourovi v Turnově. Představení bylo plné neformálních postupů i provokací, jak je u tohoto souboru zvykem. Bohužel nebyla žádná ženská nahota, jenom jedna mužská nahota úplná a druhá částečně zakrývaná (jakýmsi hidžábem). Více nebudu prozrazovat, kdyby na to chtěl někdo na dalších přehlídkách jít. Jenom upozorňuji, že představitel té druhé nahoty úpěnlivě přesvědčoval všechny přítomné, aby se všichni svlékli. Bohužel (nebo bohudík?) nikoho nepřesvědčíl. Tak třeba se mu to při příštích představeních někde povede (nebo se přidá nějaká recesistická parta kamaradů a kamarádek?).
 
Dánská Dívka
Taky jsem tam včera byl a jen doplním scénu Gréty s manželem, kde si Horváthová sundá halenku a prsa ji jsou celkem dobře vidět...
 
Pár doplnění k Dánské dívce. Seděl jsem ve 2. řadě sedadlo 13, což je první (částečně) obsazená řada a krajní sedadlo nejvíc vpravo, pak už je jen "molo" přes první dvě řady a před ním neobsazená část třetí řady. Výhled výborný, až na občasné nutné otáčení hlavou mezi jevištěm a molem. K popsaným odhalením přidávám ještě jedno malé krátce po začátku, kdy si vlevo Petra Horváthová (převážně zády k divákům) sundá podprsenku a obléká si halenku. Celé představení pak odehraje bez podprsenky, což je často znatelné :-) Při scéně "v lázních" je nejlépe vidět (jedno?) prso Lilian Fischerové, která při zpěvu stojí. Zdálo se mi, že zprava by mohlo být vidět i "něco dole", ale měl jsem ji částečně schovanou za před ní sedící Petrou Mošovskou. Obecně při této scéně jsou o něco lépe nasvícené herečky "ve druhé řadě" - světlo jde asi nejvíc z "bazénu". Pro upřesnění: roli Anny hrála již Vanda Hybnerová (podle webu divadla to bylo poprvé v pátek 14. 2.). Pro dolňáky: Lilian Fischerová má při několika výstupech jakési "tanga body" s řídce síťovanými punčocháči.
V závěru se v těchto kostýmech mužští tanečníci objeví. Vyplývá to z děje, aspoň jak jsem ho já pochopil: vývoj vztahů mezi mužem a ženou od primitivního "zvířecího" namlouvání pralidí až po dnešní zmatek v pohlavích... ;-)
DadB jsem zralý na šrotovné 
Travesti show? SRSLY?

murphy19811  
Tip na navstevu
Hodim sem nejake tipy, kdyby mel nekdo zajem: https://www.divadlox10.cz/cs/repertoar/saudade-mala-inventura-2020?e=179 Zde by mela performerka skoro po celou dobu vystupovat uplne naha a ve velmi zajimavych pozach http://festival-modry-kocour.cz/2020/anotace2020/14-dred.html Podle anotace by tento neotrely soubor mohl neco ukazat:-) Dále je zde Svandovo divadlo a Kockozrout, kde jedna recenze napovida obnazenou scenu, potvrdim az to uvidim. A stejne divadlo a Lady MacBeth, kde by take mohlo neco byt.
 
murphy19811  
To je zaznam cele hry, nebo je to jen Anicka vystrizena z toho dokumentu o vlaku?
Mohl bych kdyžtak požádat o heslo? :D Bez něj je link k ničemu...
Reakce na | Vlákno  
Jo no, nevadííí. :D Co se dá dělat..