Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravuje:

murphy19811ReklamaRád bych navázal na diskuzi z již neexistujícího Lapiducha o odvážných scénách v divadelním světě. Přidávejte klidně i hry již po dernieře, může být nové nastudování jiným divadlem a přehled je dobrá věc:-)

MickeyMouse1  
Podle webu DpP (https://www.podpalmovkou.cz/inscenace-43-fuk) již striptérku hraje jedině Kamila Trnková.
Nadpis k předchozímu: Fuk! v Divadle pod Palmovkou
Od ledna 2019 Teresu Brannu alternuje Kamila Trnková a bohužel jí odvaha předchozích představitelek striptérky chybí. :-( Sice navnadí pěkným zadečkem v (téměř) tangách, ale podprsenku nesundá a tedy svá (i když spíše menší) prsa divákům neukáže...
murphy19811  
Mikve Pardubice
Tak jsme s Dvarkem ve stredu vyrazili do PCE. Ke hre, Mikve ve Stavovskem jasne vede, ale I hra v PCE se me libila, herecky docela kvalitni. A k nasemu tematu, videt do Mikve je z balkonu v pravo, ale horem do Mikve vstupuju herecky jen parkrat a v tlumeně svetle, takze jsou videt spise siluety a na par vterin obcas topless. Jinak vstupuji do Mikve nekudy spodem a neni videt vubec nic. Navic je Mikve dost hluboka, takze hrana je az nekde u krku hereckam. Z pohledu naseho klubu asi nejslabsi co jsem videl. Lepsi je nyni si zajet do Liberce:-)
 
Myslím, že to nechcete vidět.

Vypravil jsem se tam, protože mi téma přišlo zajímavé. Jenže jsou to jen divné řeči bez hloubky (aspoň mi to tak přišlo) a k tomu taková koláž různých různých kousků divadelních her, úryvků z knížek, a tak. Ty kousky, které hrají opravdová herečka Natálie a opravdový herec Jiří, jsou na tom to nejlepší - hrají fakt pěkně, i když si z toho jakoby dělají legraci.

A teď k tématu tohoto klubu:

Režisér tam pobíhá docela dlouho nahatý, můžete si v duchu poměřit pindíka.

A Jana: úplně nahá je fakt dlouho, asi 7 minut, možná více. Nejdříve v tlumeném světle, pak v plném světle, zepředu i zezadu. Jenže, je poněkud při těle, navíc se chová v průběhu představení hrubě, kouří, a tak. Měl jsem z toho jen pocit trapnosti. Erotično nula. Až úplně na konci, když se uklání už oblečená v županu, měla jakoby stydlivý jemný úsměv, to pak byla o hodně krásnější.
TEst
Burnout aneb Vyhoř!
Jen krátce: V A studiu Rubín ve hře Burnout aneb Vyhoř! se v závěru zcela svlékne Jana Hauskrechtová (příležitostná herečka, jinak scénografka). Relativně dlouho ji lze vidět "full frontal", krátce i zezadu. (Pro dámy: ještě dříve se svlékne režisér a herec Jan Frič, ale pak většinu zbývajícího času prosedí "mimo děj".) Hrají ve středu 3. 4., vstupenky ještě jsou.
 
britanicus03  
Poslední kšeft
Poslední kšeft - jen spodní prádlo. Ale Klára Krejsová má opravdu pěknou postavu. :-)
 
MickeyMouse1  
Ještě jedna negativní
Asi před rokem tu proběhlo, že v Obrazu Doriana Graye (Švandovo divadlo) se objeví toples Michaela Rykrová. No, od pasu nahoru sice nic neměla, ale pečlivě se kryla rukama, takže bez šance :-(
 
murphy19811  
Posledni kseft Usti
Nevidel to uz nekdo? Pisi od 18:-)
 
murphy19811  
Bohuzel ta A.F. byla ocekavana verze:-( Podle jeji stydlivosti to dopadlo jako uprava, kdyz tam natacela CT.
MickeyMouse1  
Aktualizace
Bratři Karamazovi jsem viděl s Anno Fialovou a vběhne na jeviště toples a hned si vršek nasadí, osvětlený je jen J. Kukura sedící v křesle. Možná něco je vidět, ale divák musí být připraven a vědět, odkud A. F. přijde, a nekoukat se na osvětleného Kukuru. Podle fotek na webu Národního divadlo ve hře Vítejte v Thébách má Antigona jako kostým sako a nic pod ním, takže mohly být nehody. Viděl jsem představení s V. Lazorčákovou a ta měla ještě podprsenku :-( Antigonu hraje ještě M. Borová, která byla v Mikve odvážnější než J. Pidrmanová, tak její podání by mohlo být bez podprsenky - viděl někdo? Dílo Studio hrdinů - Doru Bouzkovou alternuje Sára Märcová, která je hezky vyvinutá a také se odhalí. Nemohu porovnat, která je odvážnější, protože jsem viděl jen S. M.
 
murphy19811  
Teritorium X10
Pridam update, v Teritoriu alternuje Marii Svestkovou Jindriska Krivankova. Prisla me odvaznejsi nez Marie a hraje vice mene cele sve vystupy topless. Paruka pri velikost jejich prsou moc nezakryva:-)
 
murphy19811  
Diky za informaci. Jdu prodiskutovat s Dvarkem jestli vyrazime do Usti nebo pockame na Prahu:-)
mister Divadlu zdar a nahotě zvlášť. 
Na premiéře ne, ale na repríze. Ústečtí inscenovali závěr hry tak, jak je napsán autorem. To jest úplná nahota dvou ženských a jedné mužské postavy. Zuzana Truplová se svlékne na scéně úplně vlevo a pak přejde doprostřed k truhle a společně s ostatními se na ní zády k divákům posadí a pak přetočí na pravý bok. Anna Fišerová se svlékne zadečkem k divákům, jako první se posadí na truhlu, trochu se i položí a něco krásného je k vidění i při přetáčení na pravý bok. To byl můj pohled z pravé strany hlediště. Takže nejen kvůli této scéně milovníkům drsné dramatiky doporučuji.
murphy19811  
Pan kolpert
Nebyl nekdo ted na premiere v Usti?
 
murphy19811  
Zrovna jsme se o tom dnes s Dvarkem bavili:-) nicmene ve vztahu Anna a nahota take ocekavam nejakou upravu.
britanicus03  
Bratři Karamazovi
V Činoherním klubu hraje v Bratrech Karamazových Natália Puklušová full frontal. Nyní se objevilo, že by s ní měla nově alternovat Anna Fialová, která stejnou roli hraje v Hradci. Nevím však od kdy přesně ani proč (možná jde Puklušová na mateřskou?). A není vyloučené, že tuto scénu nějak upraví do umírněnější podoby...
 
murphy19811  
Diky za update Mikve. Mam Male divadlo rad a jsem rad, ze si hra sedla. Skoda ze Veronika ubrala, ta scena nebyla vubec nijak vulgarni, naopak. Nezbyva tedy nez s odstupem casu zopakovat z horni rady:-)
mister Divadlu zdar a nahotě zvlášť. 
Ještě pár doplnění
Zdravím dvarka a ostatní členy klubu. Připojuji ještě pár doplnění.

Liberec - Mikve
Nejprve si dovolím doplnit příspěvek kolegy murphyho z 15.12. Liberečtí provedli pár drobných úprav a hra si opravdu sedla. Výsledkem je velice emotivní závěr a zasloužený standing ovation celého divadla za všechny herecké výkony. Co se týká našeho klubu, tak nejodvážnější je nyní Barbora Bezáková (rozhodně se nemá za co stydět a její role má předepsáno nejvíce odhalených scén). Takže slovy klasika, co zahlédl divák nemrava? Krásné topless, několikrát pohled zezadu a trochu i z boku. Veronika Korytářová bohužel ze svého odhalování trochu ubrala, ale pořád je při jejím výstupu něco pěkného k zahlédnutí. U Jany Stránské a Karolíny Baranové to zůstalo tak, jak popisuje murphy (ale také pěkné). V rozhovorech diváků jsem zaslechl i názor, že údajně z horních řad je vidět i do mikve (já byl vepředu). Tak jestli to někdo zhlédnete z vyšších řad (asi nejlépe vpravo z pohledu diváka), dejte vědět. Ale pravděpodobně i u tohoto inscenování bude každé představení z pohledu našeho klubu různé (zase ta práce s osuškami).

Ostrava (Aréna) - Zabiják Joe
Po divadelní stránce perfektní, ani chvilku jsem se při představení nenudil. Hra mě vtáhla, i když jsem ji viděl už několikrát v různých provedeních.
No jo, už jdu k věci. Nejprve bohužel neumím dát přesnou informaci, zda Tereza Cisovská je při svém úvodním výstupu hned na začátku hry pod velice krátkým tričkem naostro nebo má miniaturní kalhotky. Je to v přítmí a ještě různě kolísá intenzita osvětlení. To svlékání Vicki proběhne úplně, byť zadečkem k divákům. Z prvních řad na kraji lze zahlédnout i herečku z boku. V roli Vicki začínala Kristýna Krajíčková (je stále i na všech reklamních materíálech k inscenaci), v současné době roli převzala Zuzana Truplová, která přechází do Ústí nad Labem.