Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravuje:

murphy19811ReklamaRád bych navázal na diskuzi z již neexistujícího Lapiducha o odvážných scénách v divadelním světě. Přidávejte klidně i hry již po dernieře, může být nové nastudování jiným divadlem a přehled je dobrá věc:-)

Představení jsem viděl a souhlasím se zmrdem05: Postavy se vyjadřují vulgárně a nazí jsou v částech inscenace (ne najednou) všichni čtyři (dva herci, dvě herečky). Z hereček je odvážnější Lucie Ingrová, která má jeden delší výstup full frontal a jeden kratší nahoře bez. Alžbeta Vaculčiaková jde v závěru do naha, ale pouze zády k divákům. Zato během představení je často jen v (průsvitných?) kalhotkách a podprsence. Mohu doporučit. ;-)
BuranTeatr - Homo eroticus, aneb láska v době těla
recenze zde: http://www.kultura21.cz/divadlo/18758-homo-eroticus-zajimavy-projekt-brnenskeho-divadla-buran-teatr
píše se: "budeme svědky úplné nahoty mužů a žen na scéně a občas se postavy budou vyjadřovat hodně vulgárně"
 
murphy19811  
X10 Teritorium
Tak jsem videl Teritorium. Prakticky cele sve predstaveni odehraje Marie Svestkova topless, bud uplne a nebo ma jen dlouhou cernou paruku, ktera spise nezakryva. Na konci se svlekne i Lucie Roznetinska. Samotna hra se me taky libila.
 
murphy19811  
Sezona 2018/2019
Sezona 2018/2019 Zacala nam nova sezona tak trochu toho co jsem nacerpal. Pod Palmovkou - DonJuan Vendula Fialova, videl jsem ji v alternaci poprve, je o mno lepsi nez puvodni herecka. Vice se odhaluje a ukazuje skutecne vse:.-) Chystane Premiery: Klicovou dirkou a Mikve - Divadlo Liberece a Male divadlo Liberec - da se ocekavat nejaka nahota Tajemstvi - Mlada Boleslav ( uz melo premieru ) - je tak koupaci scena, kde z balkovu by mohlo byt neco videt Mikve - Pardubice - mohlo by se neco objevit Pan Klopert - Cinoherak Usti - zaverecna scena je napasana tak, ze jsou vsichni nazi, uvidime, Cinoherak byva odvazny Vlasy - Kalich - na i divadle vysla recenze, kde se mluvi o opakovane nahote, videl nekdo predpremieru? Buranteatr - HOMO EROTICUS ANEB LÁSKA V DOBĚ TĚLA - videl to nekdo? je to jem marketingovy tah nebo tam neco je?
 
Veronika Khek Kubařová
Dejvické divadlo 2.9.2018 - Vzkříšení
Prý přímý přenos z divadla na ČT Art
 
The naked truth
Tak uvidime:-) Jinak v příští sezoně jsou dvě premiery Mikve, Liberec a Pardubice a Liberec jeste Klicovou dirkou. Pri nejmensim nadejne tituly.
 
The naked truth
Přímá nahota tam asi nejní, ale hezky odhalených těl je tam vcelku dost...
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/komedie-the-naked-truth-pole-dance-dialogy-o-sexu-i-poradna-davka-humoru-43030
 
murphy19811  
Dvarek
Vitam dvarka:-) konecne nekdo kdo je odbornik na toto tema:-)
 
Bazén
Navážu na předchozí příspěvek murphyho. V OLDstars mají též na repertoáru představení Bazén. Hrají dva muži + dvě ženy, v alternaci bohužel tři muži + jedna žena. Cca tři čtvrtiny představení jsou herci pod župany zcela "na ostro", při troše štěstí může "něco" vykouknout. Na konci zády k divákům v slabším protisvětle všichni čtyři župany odhodí. Zezadu je celkem něco vidět, trochu i z boku.
 
murphy19811  
Zabijak Joe
Znrd: jo tak:-) ja myslel v nejaky prispevek. Pouziju zdovolenim hodnoceni kolegy Dvarka: Zabijak Joe, OldStars, pri svlekani Vicky, je herecka zady k publiku, svlekne se uplne, a je videt zadecek, z prave strany (uplne v pravo), i herecka z boku.
 
murphy19811 Že název představení s Alžbětou Vaculčiakovou je hooodně slibný. Právě že až moc. A že tedy raději nic moc erotiky nečekat, aby nebyl případný lačný divák zklamán. Uvidíme v září.
 
murphy19811  
Buranteatr
To nejak nechapu:-) co ze jsi tim chtel sdelit?
 
Alžběta Vaculčiaková
To mě teda potěš koště. Bych skoro čekal, že názvu navzdory tam klasicky nebude ani odhalené lýtko. A to Bětka, myslím, má velmi pěkná lýtka.
Premiera 14.9.2018 Buranteatr: Homo eroticus aneb Láska v době těla /erotická balada/
http://www.buranteatr.cz/repertoar/homo_eroticus

 
murphy19811  
Manon
TikkiTom Manon Lescaut Včera jsem zhlédl. Není to pravda, pouze v úvodní scéně v galerii, jsou dvě tanečnice chvilku topless.
 
murphy19811  
žijeme?
Žijeme? - Malé divadlo Liberec Možná full frontall Michaela Foitová ( premmiera bude až v červnu, ale tamtamy něco říkají) Tak jsem byl na premiéře a bohužel, z toho pohledu nic. Žádné odhalení se nekolo,ale hra samotná mě zaujala, takový styl Arabské noci.
 
murphy19811  
aktuální
Jěště jsem opoměl
FUK! - Pod Palmovkou
Teressa Branna topless
 
murphy19811  
Aktualni
Zkusím sepsat co vím,že je nyní aktualní:
16.6. derniera Mikve - Stavovské( možná se objeví nějaké vstupenky) Pravá lože

Faust - Stavovské
Na konci prvního dějiství všechny komparzistky topless v kamionu a před koncem i Veronika Lazorčáková, ale tam je to podle aktuální situace, svléká se pod kamionem. Pravá lože

Výlety páně Broučkovy - národní opera
Náhé komparzistky

Sternenhoch - národní oprera
Tanečnice mají průhlrdné topy


Bratři Karamazovi - Činoherní klub
- nahá Natália Puklušová na začatku ( i když jsme se shodli s Dvarkem, že už to není jako při začátcích, když to mělo premiéru) a topless Gabriela Míčová. Nejlepší místa první řada v pravo

Zrada - ČInoherní klub
Topless Kateřina Lojdová - první řada v levo

QED - Činoherní klub
chvilku topless Beata Kaňoková/Petra Horvátová - první řada v levo

Don Juan - Pod Palmovkou
Chvilku tah hraje v uplne pruhlednem závoji Vendula Fialova a pod ním je úplně nahá.

Šepoty a výkřiky - Disk
Jindřiška Dudziaková chvilku topless

MacBeth too mutch blood - Na zábradlí
Chvilku po začátku převlékání a z různých úhlů ruzné pohledy na Johana Matoušková, která pak ještě na chvilku v průběhu hry ukáže topless. Celo první půlku pak odehrává jen v košilce, pod kterou nemá vůbec nic, tak z první řady se občas nějaká "nehoda" přihodí.

Andersen - Na zábradlí
Opět Johana Matoušková hraje chvilku v průhledném vršku

120 dnů sodomy -Venuše ve švehlovce
Ke konci prvního dějiství tři herečky topless

Skugga Baldur - Studio Hrdinů
Tereza Hof na konci topless

Dílo - Studio Hrdinů
Teraza Hof a Dora Bouzková ke konci topless obě

Mučedník - Malé divadlo Liberec ( autem v pohodě dosažitelné)
Eliška Janstová chviličku topless - nutno sedět z levé strany vedle jeviště z pohledu diváka ( postranní místa)

Válka - Malé divadlo Liberec
Michaela Foitová - na začátku koupací scéna, kd jí před vanou drží ručník. Z úplně levých míst první řada je vidět full frontall ( když jsem viděl já, byla i malá nehoda nehoda s ručníkem v kterém následně přechází jeviště. Si ho přišlápla a spadl:-)) Následné se v pravé části onléká a je topless

Karolína Baranová - topless asi po polovině hry.


Co jsem neviděl:
Obraz Doriana Graye - Švandovo divadlo
Asi topless Michaela Rykrová, možná i něco více ( jdu až v červnu)

Žijeme? - Malé divadlo Liberec
Možná full frontall Michaela Foitová ( premmiera bude až v červnu, ale tamtamy něco říkají)

Slepice - Aréna ostrava
Asi topless Zuzana Truplová

A premieru zde má v červnu Zabiják Joe

A kdyby někdo narazil, že by se v ČR hostovala Aréna Bratislava s LULU, sem s tím:-) SÁRA VENCLOVSKÁ hraje hodně dlouho úplně nahá a zbytek topless, ale prakticky to nehrajou ani na Slovensku:-(


 
Kristýna Leichtová
 
Tereza Hofová - Skugga Baldur
Zdravím, dle následujícího videa (na konci) může být z pohledu tohoto klubu zajímavá hra Studia Hrdinů: https://www.youtube.com/watch?v=Kdvc89cjwtk
 
murphy19811  
FUK http://www.uloz.to/xRJbg9dL/dk-fuk-13-part1-rar http://www.uloz.to/xDd4MJXu/dk-fuk-13-part2-rar http://www.uloz.to/xaCp3f6z/dk-fuk-13-part3-rar http://www.uloz.to/xQJAEDTk/dk-fuk-13-part4-rar heslo Upload4Warez