Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravuje:

murphy19811ReklamaRád bych navázal na diskuzi z již neexistujícího Lapiducha o odvážných scénách v divadelním světě. Přidávejte klidně i hry již po dernieře, může být nové nastudování jiným divadlem a přehled je dobrá věc:-)

https://www.youtube.com/watch?v=-6x0WqlZulE čas 2:42. A ktorá z nich je Markéta a Sabina?
MickeyMouse1  
Madama Butterfly - ND
Na začátku se jedna statistka čachtá topless v bazénku, převážně zády k publiku. Když odchází, ukáže víc. Nejlepší výhled v pravé lóži.
 
murphy19811  
Prolomit vlny - Spolu hra
Sice to uz probehlo o klub vedle, ale opakovani je .... Petra Horvatova - zaverecna scena jen v kalhotkach, cili topless.
 
Výlety páně Broučkovy - Národní divadlo
V první části představení je na jevišti pět tanečnic, které střídavě pózují a tančí zcela nahé. Na představení v prosinci mezi nimi byly např. tanečnice Pražského komorního baletu Markéta Jandová a Sabina Bočková. Ve druhé části se objeví opět, tentokrát jako alegorické sochy v tangách a pomalované barvou.
 
murphy19811  
Ano, videl. Co se týká tohoto tématu, tak nejodvaznejší je Veronika Korytářová, která se ukáže topless a krátce full. Po ní Jana Stránská, hed úvodní scéna. Karolína tentokrát zůstala pozadu a společne s Bárou se ukáží jen ze zadu. Nejlepší výhled je podle mě od 5-6 výše pravá místa z pohledu diváka, mikve je v levo. Uvidíme co se časem změní z předvedeného. Jinak samotná hra, kde jsem viděl zpracování v Praze a MB mě přišla nejslabší, taková jako, že jim to moc nehrálo,ale třeba si to sedne.
supernova000  
Viděl už někdo Mikve v libereckém Malém divadle?
 
Disk 29.11.
Nebyl jste dneska nekdo v Disku na Serve the people?
 
No neni to jen o stesti, musis mu jit trochu naproti:-)
MickeyMouse1  
Do divadla chodím, ale nemám takové štěstí jako vy dva. Ale když na něco kápnu, podělím se.
Co nejaky tip ma nekdo? Nebo chodim jen ja a dvarek?:-)
 
Nasměješ se hodně, ale nahotam nebyla. Nicméně rozhdně doporučuji, fenomenální Martin Polách a ostatní. Pokud chceš v Liberci něco z klubu tak 28.11. dernierá Války a pak možná Mikve, od prosince.
supernova000  
Klíčovou dírkou
Ve středu do F.X. Šaldy na Klíčovou dírkou. Doufám, že se nasměju a uvidíme, jestli bude ve hře něco zajímavého z pohledu klubu.
 
Praha stovezata, heslo do SZ: http://www.uloz.to/xgzrHBvu/e8e4bdf62a0497720237ed896300bebf-part1-rar http://www.uloz.to/xAHSKomW/e8e4bdf62a0497720237ed896300bebf-part2-rar http://www.uloz.to/x4ZCrfEr/e8e4bdf62a0497720237ed896300bebf-part3-rar
Prosím postni.
 
Na ulozto je tusim cely zaznam hry. A kdyz ne ja ho mam, muzu postnout.
Praha stovezata
Byl jsem v Ypsilonce na hre Praha stovezata a v uvodu hry se ukaze topless Renata Rychla.
 
MickeyMouse1  
Kylián - Mosty času
V části Bella Figura hned na začátku přijde topless baletka a otočí se zády k publiku. Pak jeden tanec, kdy jsou topless všechny baletky (5). V této sezóně již uveden nebude. ČT:art představení přenášela 11. 10., ale nemá ho v mediatéce. Nemáte ho někdo nahrané?
 
murphy19811  
Stopy zbloudilých
Vcera jsem navstivil Dup39 a Stopy zbloudilych. Objevila se tam jedna az dve sceny pro nas zajimave. Zhruba v prvni tretine hry, se vsechny zeny ruzne prevlekaji, za zavesy, a Marketa Dvorakova a Jana Kozubkova maji krasne prilehave minisaty, kde Jana ma z poloviny saty pruhledne. Ma ale pres sebe takovy kozich, takze dilem nahody lze zahlednout prsa. Dale pak vystupuji v plavkach. Jeste pred timto vystupem ma nejzajimavejsi scenu Marketa, kdy prijde na scenu zabalena jen v dece a na sobe ma jen silonky, nic vice, ani kalhotky.Nasledne se zacne prat s muzskym hercem, oba skonci na zemi, kde ona je topless, kleci zadeckem k publiku, ma roztazene nohy a vse je v plnem svetle. Nejlepsi vyhled prvni rada v levo,cca 3-4 sedacka.
 
Aktualizace Macbeth - Too Much Blood: původně Anežka Kubátová ve svlékací scéně byla nahá; na podzim 2018 alternující Johana Schmidtmajerová má pod kalhotkami ještě jedny, tělové barvy (tanga to nejsou...). Topless v dalším průběhu hry zůstalo.
Homo Eroticus - BuranTeatr, Brno
Z Facebooku Buranteatru:
Prosincová repríza naší erotické balady Homo eroticus aneb Láska v době těla - 19. 12. 2018
Očekáváme všechny fanoušky divadla a kvalitního sexu.
Vstupenky zde: https://www.buranteatr.cz/vstupenky/1002