Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaOdpad

Spravuje:

Asteria

Může vás zajímatReklamaPravidla jednoduchá: Známé názvy filmů, knížek, přísloví, prostě cokoli změnit tak, aby foneticky zněly podobně (neřkuli stejně), ale významově naprosto jinak .-)

...mám k pláči sklon
majo no a někdy taky  pláču
a co je v originále??
 
repost pro Kristiana
Jinak jsem si celou cestu z práce zpívala různé verze písně Mary Magdaleny z Jesus Christ. Moje oblíbená je workoholikova: "Mám k práci sklon", genetikova: "Mám v práci klon", ale nejvíce ulpěla ošetřovatelova ze ZOO: "A v práci mívám slon, mám v práci slon."

 
Jako malý jsme kempili v Bulharsku u moře, a hrálo tam nějaký techno. Dvě nejčastější hitovky byly "Olivy koušou" a "Johnny Reisn, pivař sám". Aspoň tak nám to s bratrem přišlo. :-)
 
Asteria ...a pohraboval to kleštěma. 
Tak jsem si vzomněla na velmi staré Televarieté, kde poská umělkyně zpívala cosi, co znělo : "Ty tvoje cúry hryžou pazúry, tvoji rodiče pílujou špony, ja tvoja špárka, tvoja sekretárka.." Ani nepátrám, co to mohlo znamenat doopravdy.
 
kulida Trika uz se vydavaji!  Informuj se.
jo, to je ono! Ja tam taky slysim "Jsem sama doma" :)
Jo! To spolubydla si pouštěl pořád od Offspringů písničku, kde se v refrénu zpívalo pořád "Sada vod", resp "Sada vóóód" ;-)
 
asym A šestého dne člověk stvořil Boha. 
To může být ono!
hovnous Sedím ani nedutám 
 
asym A šestého dne člověk stvořil Boha. 
Teď jsem si vzpoměl, že jeden kamarád na základce zpíval: "Nou nou limit ove skoro gáj, o haro dou ví o haro dou váj." Co to bylo, netuším. Kdo to rozkóduje, má můj r35p3ct.
 
Ajgor Jsem jen hmyzem na loukoti dějin  monstr kolesa
Nandej briket, Zaplať ruma... a ani nepíši letní den .-)
 
Asteria ...a pohraboval to kleštěma. 
asym to bude určitě italsky sensa una donna
Od Beatles znám spíš Ten náš Laďa měl safari, měl safari, měl safari...
 
hmm... to mi připomíná, že když jsme byli malí, rodiče pouštěli Beatles, my jsme ještě neuměli anglicky, tak jsme si tam vždycky vymýšleli český slova... pamatuju si jenom

"when I ask you to be mine" = "Véna hezký zuby má"
 
asym A šestého dne člověk stvořil Boha. 
Čas od času slyším v rádiu anglickou písničku, kde se úplně jasně a zřetelně v refrénu zpívá: "Jsem sama doma." Nejsem schopen odposlouchat přesný anglický text. Ví někdo, co se tam přesně zpívá?
 
buk a dík
 
blues sex, drogy a  rokenrol
a kdopak nam napsal roman zidovska koleda
 
Asteria ...a pohraboval to kleštěma. 
...a dne? Ne, přidá!
br>Tak nám budou rušitÚvazovou pomocnici Kam budu chodit do práce?
 
pranostika
Lucie - noci u pyje
 
Kristian Celestial Emporium of  Benevolent Knowledge
Včera jsem viděl nejnovější zpracování nesmrtelného stínadelského tématu. Dobrodružný příběh mladíka jménem Eduard, který pořád ještě nosí hrdě v klopě špendlík se žlutou hlavičkou, se jmenuje Vont Ed
 
Asteria ...a pohraboval to kleštěma. 
Je to čim dál větší kravina. Už na to nekoukám. Radši si čtu Starýho Přečeta a nebo detektivky, co chodí v časopise Stará Junta Hnus