Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Tak i sem :):
https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/update-scanner/

Používám roky nějakou starší verzi a jsem víceméně spokojen.
Reakce na | Vlákno  
eso Bernie je Boomer! 
Nevíte, existuje nějaké rozšíření, které by bylo schopno periodicky checkovat url - když na tom url dojde ke změně, tak to nahlásí uživateli (ideálně pípne + ukáže nějaké upozornění) a uloží si ten stav, aby nepípalo pořád, ale zas až když se to tam změní.

Na tom url může být víceméně cokoli, to mám pod kontrolou já. Jde o to, že chtějí vědět, když jim uživatel na webu vložil novou zprávu.
 
mot Ja nevymením svoj dvor za balkónik,  môj dvor je taký akurát.
Ctrl+Shift+R je force reload.
už mě to trklo: on mi to držel linuxový window manager, alokoval si tam shortcut "přejdi na pátou virtuální plochu", která neexistovala - ach tak
Něco mi uniklo, nebo ve Firefoxu přestalo fungovat Ctrl+F5? Zkouším místo toho Ctrl+Shift+R, ale nevím, jestli nedělá to samé co pouhé Ctrl+R #firstworldnerdproblems
 
Antivirus je pičus.
radamec Staňte se členy  FRA
Tak to bylo firewallem. Restartoval jsem počítač a objevila se hláška "Firefox has changed. Do you want to allow it to access the network?" Dal jsem yes a začal fungovat. Takže jsem buď minule bezmyšlenkovitě omylem odklikl no, nebo se mě neobtěžoval zeptat.
cestujicivnoci  
Existuje možnost, jak do mobilního firefoxu vnutit externí CSS a JS?
 
Možná se to nějak znelíbilo wokennímu firewallu nebo jinému esetu.
Pomohla by přeinstalace? zde stáhnout: https://ftp.mozilla.org/pub/firefox/releases/68.8.0esr/win64/cs/
radamec Staňte se členy  FRA
S jiným profilem se to chová stejně...
vytvoř pro zkoušku nový profil, firefox.exe -p
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
Hm. Pak bych asi jedině zkusil Wireshark a podivat se na tu TCP komunikaci, co se tam ten browser snaží kam poslat, jestli vůbec něco.
 
radamec Staňte se členy  FRA
Je tam use system proxy settings. Pod tím je sekce manual settings s nějakými přednastavenými adresami, tak jsem ji zkusil použít, ale nic. Pak jsem zkusil ještě automatic proxy setting a no proxy, ale taky nic.
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
Nenastavil se tam v settings omylem nějaký nesmyslný proxy server?
radamec Staňte se členy  FRA
Dnes se mi po spuštění Firefixu chvíli instalovaly aktualizace, pak naběhl, ale nemůžu otevřít žádnou stránku. Hlásí "The connection has timed out, the server is taking too long to respond." Přitom Edge funguje normálně. Verzi Firefoxu mám 68.8.0esr. Neví někdo jak to opravit?
 
Laredo Jak chorý musí být jeho mozek? 
dost se mi líbí container tabs, doteď jsem na to používal víc instancí browseru
 
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
Dpč, dá se ten zkurvenej firefox nějak přinutit, aby když jsem ve fullscreen režimu a najedu myší k horní hraně obrazovky, tak aby se NEvysunulo to posraný horní menu se záložkama!!?! Fakt super, když člověk hraje nějakou hru a přepne se na jinou záložku nebo si ji rovnou zavře nebo tak něco.
 
Mastodont  
Zajímavé, po přechodu na 2560*1440 je ten rozvírací seznam s otevřenými stránkami zase zpátky. Ale proč v rozlišení 1920*1200 zmizel, když tam místo bylo, to nechápu.
PetaKlic neobyčejně citlivý sociopat  https://bilemysi.cz
hm. u textarea by bylo asi nutné ji mít v pevném kontajneru a nastavovat jí vejšku podle obsahu........
PetaKlic neobyčejně citlivý sociopat  https://bilemysi.cz
jo. ještě jednou bych chtěl připomenout, že mě to zajímá na straně css zatím to vypadá, že je potřeba nastavit barvu nejen body ale i html (!) na white nebo transparent a vytouženou barvu pozadí nechat jen na prvku přes celou obrazovku a všmu, co má rolovací obsah udělat rolovací kontejner opět transparent...... což ošem bude chtít další zásahy do skriptů