Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravuje:

janek

Může vás zajímatReklamaGood evening. Tonight on 'It's the Mind', we examine the phenomenon of deja vu. That strange feeling we sometimes get that we've lived through something before.

2. ročník Python Reality Hack


Crucifixion party


3. ročník Python Reality Hack


4. ročník Python Reality Hack


kcaH ytilaeR nohtyP kínčor .5

  • místo: BRNOO
  • 7002 oraj :mutad
  • anij oben ...yvtib eckurtsnoker ,anavokcilop ibyr ,ykdahop inetc enjerev :ecka
HLASOVÁNÍ: http://www.volny.cz/bobule/prh/

otvirak ...(ne)normalizuji... 
..zatim nestiham kouknout i na samotny zaznam, ale mohlo by potesit:

https://www.moviezone.cz/clanek/39324-mz-live-special-monty-pythoni
 
bylo?
 
Lišák Bylo smažno....  Bylo smažno....
SPAM SPAM SPAM!
Ještírci srdečně zvou na AfterParty Ručníkového dne v klubu Cross, kde při příležitosti desátého výročí přednášky Ivo Aštara Bendy v KD Vltavská a s ní spojených epických událostí přednese Davajtlama Lišákoj přednášku s názvem: JZD – první dekáda Přednáska shrne nejzajímavější události prvních deseti let přítomnosti Ještírčí Zájmové Družiny ve veřejném prostoru. Přednáška bude doplněna řadou fotografií a krátkých filmů. K vidění budou rovněž historické fotografie z Ručníkových dnů, včetně té nejpamátnější, protože Ručníkové dny samozřejmě s Ještírky úzce souvisí. Přednáška začíná 25.5. ve 20:00 a koná se v kavárně klubu Cross. Klub Cross se nachází v Holešovicích na rohu ulic Argentinská a Plynární adresa je Plynární 1096/23 (poloha vchodu 50.1081806N, 14.4431644E) kavárna je v prvním patře.
 
otvirak ...(ne)normalizuji... 
Kino ve městě Truro promítne Život Briana. V době premiéry tu měl zákaz

Zdroj: http://kultura.idnes.cz/monty-python-zivot-briana-zakaz-cornwall-truro-fta-/filmvideo.aspx?c=A140930_173436_filmvideo_vha
 
w_o_o_d_y revanšistická propaganda  na okounovi
 
Byla. Trapnost 0, nostalgie 100. Nečekala. Plakala.
jnovak Aldebaraňané necestují v raketách,  nýbrž naopak, rakety v nich...
Záleží na tom, jak si je chceš pamatovat, Pythoni v seriálu, v Hollywood bowl a ve Smyslu života jsou přece docela odlišní. V tom smyslu, že výhradní fanoušci serálu by měli, řekl bych, značný problém překousnout to další.
Tohle představení je kompilace, ale z mnoha zdrojů - z Hollywood bowl, filmů, seriálu, Idleho písniček... Imho tak 30% Hollywood bowl, 30% Pythoní písničky, 20% méně známé skeče (z filmů a seriálu), 10% animace a 10 procent skeče na jistotu. Nového obsahu velmi málo, ale i tak výborného a zapamatovatelného. Všechno namícháno, pozměněno, zneváženo a updatováno. Dělají si nehoráznou prdel ze sebe a ze všeho možného (nebudu spoilovat). A hlavně je to přiznané rozloučení, nikoliv začátek nového období.

A btw, byl(a)s na tom?
jnovak Aldebaraňané necestují v raketách,  nýbrž naopak, rakety v nich...
Ta "Hystorie Monty Pythonů" na lidovkách je humor? wtf?
otvirak ...(ne)normalizuji... 
 
 
Lístky do kina mám už nějaký ten týden, ale nejspíš je budu vracet nebonevim - z toho videa čiší trapnost přímo hmatatelná, to asi nechci, chci si je pamatovat v plný síle. Nevim.
Hmmm. Dovolim si pripojit svuj pohled. <g>

Ano, maji pravdu v tom, ze tam nebylo prakticky nic zcela noveho. Ale uz nezminuji spoustu nadhernych updatu tech starych veci. Dovolim si prozradit, ze penis song updatovany o "vagina part" byl fakt fajn. Dal uz nebudu spoilovat, abych nekazil zazitek z kina, ale kdyz tam budete, tak se pozorne divejte na animaci ve ktere dlouha ruka strhava anticke sose brectanovy list - i tam se najde (IMHO velmi mily) update.

Ano. Je tam par pasazi z puvodniho videa. Ale jsou to pasaze, kde se nejakym vyraznejsim zpusobem objevuje Graham Chapman a ja to fakt vnimal jako (zaslouzenou) poctu pro nej.

Zblizka je na nich ten vek videt (na Connie trosku i z dalky), ale jak vlezou na jeviste, tak omladnou o peknych par desitek let.

Jsem rad ze jsem to videl a akorat me ted zmatla informace z toho Tydne, ze nejdrazsi listky byly za 69 liber. Pokud maji pravdu, tak me teda v Londyne o peknych par stovek £ okradli. ;-)
 
otvirak ...(ne)normalizuji... 
The Telegraph
"The Pythons came, they doddered, but they conquered... Although there’s an over-reliance on TV clips between-scenes, the live material looks far more golden than olden." (Awarded four out of five stars.)

The Guardian
"The sketches are old – of course they are - and you'd have to have a heart of stone not to enjoy hearing them again just a bit, though the campy jokes about men with silly effeminate voices and ladies' underwear have dated." (Awarded three stars).

The Daily Mail
"Once they were the sharpest thing in satire. Last night, quite often, they looked and sounded like a dodgy tribute band. Palin and Idle were the busiest, the most enthusiastic. Palin has the milky gaze of a retired geography teacher but he still looks perfect in a brown shop assistant's coat." (Awarded three stars).

The Express
"Monty Python is side-splitting comedy history in the making. Some of the topspin may have gone from the lines but the comedy timing is still there." (Awarded the full five stars).

The Independent
"This is a desperately lazy production, resting on its laurels, uninterested in showcasing new material, relying on TV footage and the whooping adulation of an audience who know all the words. And when the animations and the hoofing girls and boys are on, you wonder: where have the cast gone? Are they having a little lie-down?" (Awarded two stars).

The Times
The truth is simple. Do this lot have the comic vitality they had 40 years ago? They do not. Yet there are plenty of laughs here - sure, laughs of recognition rather than laughs of surprise, but genuine laughs all the same." (Awarded three stars).

http://www.mirror.co.uk/tv/tv-news/monty-python-live-2014-verdict-3798158
otvirak ...(ne)normalizuji... 
 
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Vyzkluseno.
janek The Spice Must Flow  Jak se rodí děti
http://www.thesillywalk.com/

Za dolar to asi vyzkouším. :-)
 
Nesyp pepr do ran - kdybych vedel, ze to bude v kdejakym kine, tak bych si usetril cestu do Londyna. <g>
otvirak ...(ne)normalizuji... 
Dva hotoví, čtyři čekají. Monty Python představují letní show
http://kultura.idnes.cz/monty-python-prenos-do-kin-d0y-/divadlo.aspx?c=A140616_163214_divadlo_vha
 
otvirak ...(ne)normalizuji... 
 
janek The Spice Must Flow  Jak se rodí děti
Pozor, uční červ. :)