Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravují:

janek,
Trofozoit,
wiriel

Může vás zajímatReklamaVítám všechny mediky, doktory a hypochondry.
Vyhledávací key words (pro Shagu): doktor, lékař, sestra, nemoc, nemocnice, hypochondr, lék, nemoc

Hypotyreózní ovce

bc
Já bych to vydesinfikovala,zalepila a jelikož ta náplast tam držet nebude,tak zavázala.
el Nadešel asi poslední den, podívej  celá planeta blázní...
Pššššt!
ocs sine ira et studio  OCSite
el: dávají dobrou provizi? ;)
 
el Nadešel asi poslední den, podívej  celá planeta blázní...
 
kkk.a.c.k.a ne každá  podlaha hřeje
levandule od Hadka.
el Nadešel asi poslední den, podívej  celá planeta blázní...
Jestli k tomu máš přístup, tak si to zalep náplastí Granuflex. Dá se koupit i samostatně, ale AFAIK je docela drahá. Tu náplast tam nechej, dokud sama neupadne, pak klidně nalep další.
jaaja nach mir die Härte, die Kälte, die Dürre  die Glut
Ruku radši useknout než ustřihnout.

Jinak bych radila trošku framykoinovýho zásypu a pak normálně nálepku s polštářkem.
ocs sine ira et studio  OCSite
Ježíšikriste, odstřihněte už někdo žabu...

Bc: dal bych na to nanejvýš polštářkovou náplast, aby to trochu chránila. Ostatně jestli je to čerstvé teď, tak -- podle rychlosti hojení -- by ráno po nočním dýchání už medle nemuselo být zapotřebí ani to.

 
Joachim studujte politologii  v Olomouci!
Odstřihnout?
Nějaká rada na strhnutý puchýř? Je to na dlani pod prostředníčkem v tom místě, jak se dělá mozol. Nekrvácí to, ale je to do masa. Stačí zavázat? (Na den, přes noc to necháme dejchat.) Nebo nějaký zásyp, mastičku?
 
kkk.a.c.k.a ne každá  podlaha hřeje
Pokud má nedostatek železa,tak je unavená a srdce to neutáhne-já měla anémii a nějak malý červený krvinky nebo co a byla jsem unavená jak blázen.
 
Paola Je to dobré, hřeje to,  teče to...co je to??
K tomu zadýchávání se a srdci - já to mám dost podobné, štíhlá jsem taky, co psal Maler a jím vše, žádné potraviny víceméně nevylučuju. Takže stravou to být u ní může, ale rozhodně nemusí...
 
Řekni jí, že jestli chce být vegetariánka, tak nemůže jen vynechat maso a považovat to za vyřízené. Musí si nastudovat, jak se vegetariáni mají správně živit, kde vzít bílkoviny, železo atd. Je-li to její vyvolený životní styl, musí mu něco obětovat, nepoučený vegetarián si může pěkně uškodit...
MaLer Víte kde se může nekuřák v klidu najíst?  Tak nám to řekněte!
JH: 16, ale IMHO bilkoviny potrebuje porad. Osobne si nemyslim ze je dobry napad nejist maso a mit relativne chudy jidelnicek jako ona (doma ji jen prilohy). Moirain, Bruce: za zelezo dik.
 
ferronat je určitě bez předpisu, ale lepší je aktiferrin, nebývá po něm blbě
ad deprese: příznaky, které jsou uvedeny níže v diskusi, musí trvat alespoň 2 týdny, aby se mohlo mluvit o depresi. Pokud "deprese" trvá třeba jen 2-3 dny, je to naprosto normální. ad b-komplex: do příbalového letáku volně prodejných léků se vždycky musí napsat, jak dlouho pacient může lék užívat bez porady s lékařem. Je to požadavek SÚKLu a krom toho se firma tak trochu kryje.
 
Moirain za všechno se platí...  Co s načatým...
Tak to by mohl být jednoduchý nedostatek železa, pak má málo železa v krvinkách a ty při zátěži nestačí přenášet kyslík. Buď do ní cpát játra a červený kvalitní maso, nebo dokopat k doktorovi na testy a ten dá nějakou variantu železa - Ferronat, nebo něco jiného. Možná, že Ferronat jde koupit i bez předpisu, ale jsou po něm ukrutné zácpy.
Nejde ani o to, nejíst maso, ale spíš jak ho nahradit (když ho nechce jíst). Kvůli vývoji, to jí je 11?
MaLer Víte kde se může nekuřák v klidu najíst?  Tak nám to řekněte!
Bc_Starkiller: ne, diety ne, ale dobra otazka, slecna ma rada zviratka natolik, ze nepapa maso, resp. kdyz na ni zacnu jecet, ze to potrebuje kvuli vyvoji, uraci se jednou za dva tydny snist nejake to kure. a papa relativne malo, neprejida se - ale neni to programove, ze by dietila, kdyz dostane dobre jidlo, napucuje se.
 
Second that, a jak slečna papá? Nedrží nějaký diety?