Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravují:

janek,
Trofozoit,
wiriel

Může vás zajímatReklamaVítám všechny mediky, doktory a hypochondry.
Vyhledávací key words (pro Shagu): doktor, lékař, sestra, nemoc, nemocnice, hypochondr, lék, nemoc

Hypotyreózní ovce

ocs sine ira et studio  OCSite
Může být, trochu jsem gůglil, a tomu, co se popisuje jako "obnažený krček" a podobně se to poněkud podobá. Asi jediný rozdíl (je-li vůbec podstatný) se zdá být v tom, že se mi nezdá, že by mi slezly dásně nějak moc níž, spíše to vypadá, jako by se zepředu sklovina trochu ošoupala, bo co:

Že bych měl užívat méně abrasivní pasty, to je asi volovina, žejo? ;)

Nejsou to nějaké citlivé krčky?Myslím zubní:)
ocs sine ira et studio  OCSite
Vyskytuje se mezi přítomnými nějaký zubař?

Zjistil jsem, že u dvou tesáků -- jmenovitě 4 a 5, ale ono to je asi fuk -- mi nějak, netuším jak, vznikly nad dásní malé plošky, kde (aspoň to tak vypadá) chybí sklovina. Nakolik mohu při laickém pohledu soudit, kazit se to nekazí, jen prostě je to tam namísto čistě bílého dožluta, a poklepání nehtem na to místo poněkud zabolí.

Co s tím? Že by se mi líbila idea to odvrtávat a přeplombovávat, to se mi nelíbí, ale jestli je to nejmenší zlo...?

 
captainn to houká kápo  sýček
WTZ, hlavu uříznout a je to.
 
Mastodont  
Nic proti Radčině tchyni, ale není to náhodou už drogová závislost? Nedají se ty bolesti hlavy řešit i jinak (jsou-li časté)?
 
Co třeba Valetol? Propyphenazonum 300 mg, Paracetamolum 150 mg, Coffeinum 50 mg. Třeba by to stačilo, přítel mívá někdy dost silné bolesti hlavy a Valetol mu pomáhá.
 
janek The Spice Must Flow  šílení sněhuláci
Podobně brutální složení už neseženeš. Pokud je na to navyklá, bude to mít těžké. Některé přípravky s paracetamolem obsahují cofein (ataralgin, různé ty Coldrex Plus a tak), ale barbituráty bude hledat obtížněji.
To těžko, protože Nurofen obsahuje ibuprofen, zatímco složení Dinylu: Aminophenazonum 200 mg; Phenacetinum 200 mg; Coffeinum 50 mg; Butobarbitalum 12 mg; Allobarbitalum 18 mg. Muselo by to být něco s podobným složením.
Dinyl se používal nejvíc na zuby,možná Nurofen?
DINYL
Moje tchýně cca 40 let užívala na bolest hlavy přípravek Dinyl. ASi před třemi lety jeho výrobu zrušili a zásoby, které si ještě před zrušením výroby stačila udělat, se velice rychle tenčí. Nemohl byste mi někdo poradit něco účinného (asi velice účinného), čím by se dal Dinyl nahradit? Díky Radka
 
Kýchnutí
Po prudkém kýchnutí mě začalo bolet na prsou (zhruba pod 4. žebrem shora, vlevo od prsní kosti). Bolí to hlavně při určitých pohybech (vzpažení, záklon). Teď, po hodině, již bolest slábne. Měl bych s tím něco dělat? Děkuji za odpověď.
 
renatask ...stříbro? foto!  stříbrné šperky
Majo, my jsme malou koupali v odvaru z otrub, to pomáhalo skoro nejvíc.
majo Za každé tvé "ploč?" Bůh zabije koťátko.  "A ploč?"
Díky všem, asi zkusím tu homeopatii. Aviváž nepoužíváme, máchám vždycky dvakrát, žádný mlsky nemá, citrusy už vůbec ne a přitom se teď tak hnusně vysypala. Je mi jí líto.
 
Karkar Lilo tak, že všechna prasata byla čistá  a všichni lidé zasviněni
I jsem byl dnes na preventivním očním vyšketření; starý pan doktor - těsně nad hrobečkem - kontanstoval, že mám pozadí nedotčené. Byl jsem rád a chtěl jsem toho kmeta zulíbat. I jeho pozadí cywe!
 
A hlavně nepoužívat aviváže a jiné sračky při praní. Nám se osvědčila amwayácká SA8, jiní doporučují nějakou Lovellu (?) a pár dalších.
Na dětský ekzémy a vyrážky homeopatii, děti na ni reagujou dobře.
 
Moirain za všechno se platí...  Co s načatým...
Já mám osobní zkušenosti, jako dítě a adolescent jsem jím trpěla, na ovoce ani žádné jiné jídlo jsem nereagovala, hodně pomohlo dát do vody na máchání prádla deci octa. Pokud chceš, přidej pak ještě jedno máchání, ale není to potřeba. V žádném případě nepoužívej aviváž. Oblečení na tělo jen z čisté bavlny.
renatask ...stříbro? foto!  stříbrné šperky
čokoláda, tropické ovoce, koření, cukr...to mi říkala doktorka. Jo a taky ovoce s drobnýma zrníčkama: jahody, maliny...
majo Za každé tvé "ploč?" Bůh zabije koťátko.  "A ploč?"
Bruno
a bude to zlo ještě tak rok, ale v momentě, kdy nebudeš mít v hlavě toliko mlíko, to najednou půjde dolů skoro samo, uvidíš. (za poslední rok mám dole 21 kilo a jsem dokonce o trošku štíhlejší než před otěhotněním)
majo Za každé tvé "ploč?" Bůh zabije koťátko.  "A ploč?"
dotaz
Jenom to zkouším, nemáte někdo zkušenosti s atopickým ekzemem u dětí? Jde mi hlavně o vychytávky typu Jakým jídlům se vyvarovat a podobně.