Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

ahura_mazda,
SAGITARIUS,
captainn,
Leknin

Může vás zajímatReklamaTáhněte do prdele, kokoti.

To mně připmíná zpomalovací retardéry a negociační vyjednávání :)
spawn: Nemáš to jedno, začíná to být na veřejnosti problém. Místo, aby byli podnikatelé vážené osobnosti zajišťující druhým práci, je na ně "proletariátem" i úřednictvem pohlíženo čím dál hůře. Paroubek a jeho svita to ještě rozdmýchává a ČT zdatně sekunduje.

Je to podobné, jako označování vraždy za popravu apod.
 
ewwwa you´re the apple  of my eye
v nedeli me pobavil komentator na Prime pri formulich, ktery prohlasil, ze Schumacher se po skonceni zavodni kariery nejspis stane testovacim jezdcem pro "vývoj a development"
 
spawn IDGAFYSB! 
barclay: ja bych rad sidil ve velkem, ale jsem malopodnikatel :) – to mas jedno, podnikatele vi, jak to je a proletariat bude stejne ve vetsine akorat picovat a natahovat ruce po socialnich jistotach
 
spawn IDGAFYSB! 
noviny nectu, ale : "book!"
 
ČT
Teď v Testovinách: "Myslíte si, že podnikatelé se už poučili a nedovolí si nás šidit ve velkém?"

Ať jde ČT do predele s takovými kecy! Když mluví o stavebních firmách, realitkách apod., ať to řeknou jasně. Já nikoho nešidím, ale takhle abych se bál někde říct, že jsem podnikatel. :(((

 
ahura_mazda Všichni chtějí tvoje dobro. Nenech si ho 
Jawohl! :-)
Absolution Orwell by se divil... 
Mě takhle nedávno pobavil článek na Aktuálně, kde jsem se dočetl, že v Sýrii byl právě nalezen jeden z nejstarších archeologických nálezů na Blízkém východě vůbec pocházející z 9. století před naším letopočtem tedy (na jiném místě) z pozdní doby kamenné. Uff. Bohužel původní link jsem ztratil, ale od teď už vím co s takovými!
 
A připadá mi, že drtivá většina plátků si koriguje jen přes Word. Pak tam zůstává "aby jsme", "to samé", "kdo z koho" apod.
 
Svatý Pejtl tu teď ňákou dobu nebude  a úplně blbě
ránko
 
blabous - samiec twój  wróg
na pravopisne chyby je tu klub http://www.okoun.cz/boards/gramaticke_soky
PaulMan Uz vite,  kdo umre?
(OT: Byl to Bard, koho jsem zahledl na prenosu z tiskovky vlady?)
 
MaLer Víte kde se může nekuřák v klidu najíst?  Tak nám to řekněte!
ne ze bych byl nejak vnimavy na cestinu - pravopis, ale kdyz v prazskem vydani HN (tedy, alespon predpokladam ze jedou na vydani jako vetsina ostatnich redakci) sou preklepy skoro v kazdem clanku, tak nechapu, jestli tam sichtu prochlastali nebo prosukali.
 
bard Žádná česká věta  není dost holá.
book, neni nad strelbu do vlastnich rad
 
ewwwa you´re the apple  of my eye
book
Me v novinach vytaci korektorsky chyby. Kazda redakce ma svy korektory, jenze pisalci masti clanky na posledni chvili pred uzaverkou a podle toho to pak vypada.
Pro zacatek prosim v poslední vete zahlavi opravit "ní" na "ni", na to jsem fakt alergicka. Dekuji :-)

(zbytek preziju s tim, ze je to schvalne nespisovny, i kdyz carka pred "abysme" by neskodila ;-)
 
PaulMan Uz vite,  kdo umre?
Book.
 
ahura_mazda Všichni chtějí tvoje dobro. Nenech si ho 
Jasně, ať příjde :-)
ghort Zatracená ještěřice  !
stromka na tebe! ;-)
ahura_mazda Všichni chtějí tvoje dobro. Nenech si ho 
Tak já pro začátek přepejstnu to, co jsem ráno psal do Monitoru (a dovolím si opravit jméno autorky): Dneska jsem jel sockou, páč jsem včera lemtal a do socky jsem udělal tu chybu, že jsem si koupil MF Dnes (třikrát pokřižovat!). Na jednom dvoulistu jsem našel svě parádní mrdkoviny. Nejdříve článek o zdržení při výrobě Airbusu A380, kde uvádějí mj. "saúdskoarabská společnost Emmirates". Nejenže se píše pouze s jedním "m", ale taktéž odkdy je prosím Dubaj v Saúdské Arábii? Největší sviňárna pak je, že článek není podepsaný, je jen uveden zdroj AP. Tak jsem se kouknul na AP na zdrojový článek...kde je vše samozřejmě v pořádku. Tak kde je kua jaká zodpovědnost???? No a pak tam byl článek o Šírín Ebadíové od jakési Zity Senkové, která bez ustání a tvrdošíjně trvá na používání slova "mulláhové" prokryndapána... Z Muhammada Malekiho udělala Mudhammada...pravděpodobně má rád bahenní zápasy. MF Dnes tedy skutekně ne.
 
ahura_mazda Všichni chtějí tvoje dobro. Nenech si ho 
V monitoru tisku padlo, že by stálo za to založit tento klub. Je tady Verbal Mindfuck i Monitor tisku, ale ty zcela neodpovídájí svou náplní.