Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

ahoj mile maminky, jste tu vubec nejake ? Tip: www.rodina.cz

Napsala jsem do vyhledavače a našla, tady to potvrdil i soud. Stačí hledat. http://www.adventor.org/clanky/ostatni/ze-sveta/60-autismus-a-ockovani-italsky-soud-potvrzuje
 
Mě je to jedno, jaký vyvolávám efekt, i tak je vidět, že tady o očkování jako takovým moc holek neví nic. Já nemám v plánu dávat informace, sama vím, jak bylo těžký je dohledat. Stačí si přečíst příbalový leták, tam autizmus bude, je opravdu jeden z hlavních příznaků, stejně jako jiné neurologické poruchy, často poruchy řeči.
No já právě dost hledala a nic průkaznýho jsem nenašla, před třema rokama. http://www.apla-jm.cz/wpimages/other/doc13/clanek%20web.pdf
Jen dohady, žádná pořádná studie, na základě který by se dalo říct "Autizmus je jeden z hlavních a častých nežádoucích příznaků očkování.". Netvrdím, že souvislost neexistuje. Tvrdím, že není prokázaná.
Daří se Ti vyvolávat úplně opačný efekt, než o jaký usiluješ.
A Tobě nedochází, že vakcinace není důvodem, proč je nemoc vymýcená ? Víš něco o TBC ?
To je jedno, pohledáš a najdeš, určitě i v příbalovým letáku vakcíny. Jinak nemám info ve složkách, to jsou měsíce studia. Tohle jsem našla : http://www.zuova.cz/Content/files/articles/plesnik/smd153.pdf a tohle složení http://www.slobodavockovani.sk/news/prehlad-ockovacich-latok-s-platnou-registraciou-na-slovensku-a-ich-zlozenie/ jsou tam k tomu vysvětlivky látek ve složení, které napadají nervovou soustavu. Stačí pohledat a najít. Nejen v českým jazyce.
kkk.a.c.k.a ne každá  podlaha hřeje
rodice brali, sorry
 
Proč taky očkovat proti TBC, kterou jsme tady právě DÍKY očkování téměř vymýtili. To ti nedochází tahle souvislost?
kkk.a.c.k.a ne každá  podlaha hřeje
kaj
protoze merit protilatky je drahy a nektery rodice by to braly jako hroznej vopruz. Ale nabizet by to mohli, to urcite jo. Jenze pohodlnejsi je ockovat nez hlidat protilatky.
 
Pokud se bojíš TBC tak určitě, mě se očkování proti TBC nehodí, stejně tak jako očkování na tisíce jiných smrtelných nemocí, který na mě můžou zaútočit. Už je větší procento, že mě porazí auto. Úplně největší je procento, a pravděpodobnost, že mě poškodí očkování, proto mi nesmí přes práh. Je to moje volba.
zdroj?
Autizmus je jeden z hlavních a častých nežádoucích příznaků očkování. Mnohonásobně častější, než výskyt nemoci na kterou se očkuje. Autizmu je tu tolik, kolik tu nikdy nebylo, právě jako důsledek očkování. Někdy je to těžší, někdy lehčí forma, poruchy učení, poruchy řeči, to všechno je důsledek poškození očkováním, popsaný u každýho očkování jako nežádoucí účinek, s tím že ta pravá čísla jsou daleko krutější, což jasně vychází z látek, který putujou dítěti do těla a kvůli tomu, že doktoři si nespojí zdravotní problémy s očkováním.. To jsi nevěděla ? Holky jen doporučuju víc studovat věci, který nechávám dítěti dávat. Ony to nejsou jen léky. Jsou to hlavně adjuvanty v očkování.
pal
Asi trochu OT , ale ja jsem nebyla očkovana proti zardenkam, protože jsem měla obavy, že bych je mohla chytit v tehotenstvi tak jsem si ve veku, kdy jsem o tom zacala uvažovat došla na hygienickou stanici. S tamni doktor kou jsem se o očkováni bavila. Říkala, že plosna vakcinace u zardenek a spalnicek je podle ni nesmyslna. Většina lidi se s nima v běžném zivote setká a ani o tom neví, stejně je to i s encefalitidou. Nabrala mi krev zmerila protilátky a řekla, že je mám, tak jako bych očkovana byla. Nechápu proč, POKUD u děti (například ty zardenky) nemají tak těžký průběh, proc ve veku, kdy uz by to telo zvladalo hůř (co ja vím, třeba 15let) jim nezmerit protilátky a pak připadne očkovat. Opravdu to nemyslím jako nejake prudeni, opravdu se jen ptám.
 
Tvůj problém je skutečně v tom, že čteš něco jinéhonnež píšu. O dobře nastaveným systému jsem totiž nikde taky nepsala. (už pálím)
Jestli Ti připadá, že systém je nastavenej dobře a jde jen o selhávání mnoha jednotlivců, neshodnem se na tom, co znamená dobře nastavenej systém. Ale to je asi jedno:)
Tak podesátý. Přistupuje se k tomu špatně proto, že na mozek se sere. Pokud má tvoje doktorka mozek a přesto tě do toho tlačí, jak tvrdíš, tak mně tady něco nesedí. Ale už du pryč, todle věčný vysvětlování něčeho co jsem nenapsala mě fakt nebaví.
Já to všechno měla...
Od roku 1982 se rozšířilo o očkování proti zarděnkám, v té době jen dívek ve věku 12 let. V následujících letech byl pozorován nárůst incidence zarděnek mladších dětí, především chlapců, a tak se od roku 1986 začaly plošně očkovat všechny děti ve věku dvou let.
(o příušnicích jen u kluků jsem nic nenašla, plošně od r. 85)
v naší generaci bylo povinný očkování proti příušnicím pro kluky, proti zarděnkám pro holky, pokud si dobře pamatuju
Anabel Lee pubertalni, nevzdelana a vasnemi  zmitana chamrad a mrzka luza
jako jo, pro male mimino je to fakt asi zahul, ale taky me prekvapilo, ze si to dokonce musis zaplatit, svata prostoto, hlavne ze nam tlaci tamiflu .]
Nám v porodnici nejprve TBC nedoporučovali, ale když jsem jim řekla, že máme poblíž utečenecký názor, tak že se raději máme domluvit s pediatrem. A jsme domluveni, že budeme očkovat ve dvou letech.