Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Zahranicni stranky:
Staybeautiful
Foreverdelayed
This Is Yesterday
The Holy Bible
Prologue To History
You Love Us
Spectators of Suicide
Manicsonline
Sciryl/Lyrics
Manicx > Music Videos
Manics > Foto
polske stranky
Black Garden - skvela stranka... hodne zajimavosti vc. MANIC-encyklopedie
Manics.nl - ta stranka je fakt husta :o)
James Dean Bradfield Appreciation Site :o)
The Offical Patrick Jones Website

Domaci stranky:
Kanibal
slovenske stranky

dalsi odkazy:
MusicServer s recenzema a online obchodem, Music Katalog - dalsi obchod už asi nefunguje

Neco pro muzikanty:
Manici na basu a na kytaru - bejvávalo :o(

Hlavne potichu ;) aneb uz sme se videli ( "Blues Bar Garch" Olomouc)
Kdo vi, ten vi... Protestsong zase bude ;)


Fotrik Pařezofil 
 
Manic_Kanibal jsem Hulánův mulťák 
Předkapela... Ready Kirken taky zrovna moc úspěchů nesklidili, přitom nehráli blbě. Díky za set, nevypadá to špatně, já bych klidně nahradil Ocean Spray a zrovna There By... Ta mě nikdy nebrala (i když lidi tam zřejmě hlavně nekupovali best ofky). Zase by mě zajímalo jak zahráli It`s Not War... - tu mám rád. Já jsem si zase vzal do auta Gold Against The Soul a dávám si to hodně nahlas... furt je mám rád :)
energizer  
Hráli suprově,koncert se vydařil.Lidi taky fajn ale bylo znát že skalních fanoušků tam až zas tolik nebylo.Možná u poloviny písní nebyl ten pravej ohlas.Když se podíváš na set jakej dali tak se neni čemu divit. Motorcycle Emptiness, Your Love Alone Is Not Enough, Ocean Spray, Love's Sweet Exile, (It's Not War) Just The End of Love, The Everlasting, Found That Soul, Suicide Is Painless (Theme from M.A.S.H.), The Love of Richard Nixon, Revol, Tsunami, A Design for Life, From Despair to Where, There By The Grace of God, You Love Us, Everything Must Go, Let Robeson Sing, This Is The Day, You Stole The Sun from My Heart, Some Kind of Nothingness, Little Baby Nothing, Motown Junk, If You Tolerated This Your Children Will Be Next Já osobně bych taky uvítal menší změny.Třeba když hráli There by grace of god tak jsem si tam připadal skoro sám:-).A dost velkej provar byla předkapela,díky bohu hráli jen půl hodinky.
Manic_Kanibal jsem Hulánův mulťák 
Tak co, jak hráli?
 
Manic_Kanibal jsem Hulánův mulťák 
Gratuloval jsi předčasně! I když jen o den. V neděli se narodil, všechno v pohodě, ale s jakýmkoli programem to teď bude složitější (navíc žiju v Brně, takže to je i lehce z ruky). Ale koncert si užij, uřčitě bude super - když si vzpomenu na malou sportovku, jsem celej rozněžnělej :) V Trutnově jsem teda nebyl...
Zdarec,koukám že se tu objevíte jenom když kluci vyrážej do ČR.Ostatně komentovat jejich poslední alba by beztak bylo mrhání časem.Ale co se mě týče tak lístek už mám dva týdny doma a koncert si samozřejmě nenechám ujít.A když jsem viděl videjka z jejich předvánočního kocnertu v Londýně,tak si myslím že je se naco těšit,poněvač formu kluci stále mají. To Kanibal..Gz k potomkovi!
 
Manic_Kanibal jsem Hulánův mulťák 
Gold Against The Soul bude junior znát nazpaměť už od plenek ;)
LittleBaby  
Teda děti, vy se nám zdárně rozmnožujete:-) tak to chápu, že to je těžší. Tak uvidíte, když tak vám to zde pak aspoň popíšu:-) Držte se, zatím!!
Manic_Kanibal jsem Hulánův mulťák 
... to je druhá věc - od března budu řešit stejný problém ;)
Ono poslední album, se kterým jedou, je dvoj-CD singlů od Motown Junk až po současnost, takže jedna pecka vedle druhé! :-) Já bych moc ráda dorazila, ale nějak musíme pořešit děti ...
 
Manic_Kanibal jsem Hulánův mulťák 
No já jsem to zaznamenal taky, ale pár dní před zveřejněním jsem koupil lístky na Pearl Jam a další takovej výdaj už by se mi doma špatně obhajoval a navíc... poslední album jsem ještě ani neslyšel :-X Už to není co bejvalo... :)
LittleBaby  
Manics opět v Praze
Zdar děcka!! nevím, zda se tu ještě po dvou letech vůbec někdo z vás objevuje, ale chtěla jsem vám sdělit, že já už lístek na koncert 25.4. v Lucerně v Praze mám, a co vy???? Zuzka alias Little Baby:-)
 
Anabel Lee pubertalni, nevzdelana a vasnemi  zmitana chamrad a mrzka luza
http://manics.xf.cz/
 
energizer  
Tak kdo teda vyráží směr Trutnov? Jináč Manics by měli hrát v pátek večer jsetli sem dobře koukal.
 
Bude to asi stejný jako když šli na kafe k Fidelovi.
 
Manic_Kanibal jsem Hulánův mulťák 
No a o čem jiném to bude? Ty kluci vyrostli jinde, akorát z toho bude nějakej průser.
Myslím že tvůj brácha si to špatně vyložil.Jde jenom o to že chtěj zprostředkovat setkání s pár lidmy z českého undergroundu 70.let.
 
Manic_Kanibal jsem Hulánův mulťák 
Brácha říkal, že pořadatelé avizovali nějakou snahu ostrovním levičákům napravit hlavy. Já si o jejich názorech můžu myslet co chci, ale tohle smrdí průserem - jestli tam budou Havel a spol. dělat demokratickou agitku, tak se tam může stát cokoli.
 
pěkná novinka, ale já bych mohla jedině, kdyby tam byl dětský koutek ... musím oželet :-(
 
Manic_Kanibal jsem Hulánův mulťák 
Letos zatím jen Mezi ploty v Brně... ale nějakej festák bych dal a Manics jsou velký lákadlo. Dál už je to slabší, ale Jirka Schmitzer, Monkey Business nebo Sto zvířat mám taky rád, takže to vidím reálně.