Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Lehké metafyzičnoNové

Spravuje:

LuciferReklamaSpecifické výrazivo, memy, zažité věci z mageo.cz které zdejší starousedlíky můžou mást, nebo je nechápou.

NH, SK, QWERTY/Z, anální sex s kaktusem, dungování maker, velmi černá hezká barva atd. a pod.

Namram Mageo.cz 
neznáte „Jak jsem vyhrál válku“? velmi příjemné
dupinozka V té době navíc spadl Okoun 
Je to fráze. V En "that's not cricket" = v CZ "to není fér".
Pokud je to celé velmi suchý humor tak pardon a už jsem pryč.
 
To neřeš. Jó, kdybys byl řecký odborář, to by byla jiná...
ten kriketovy mic vypada jak?
 
To je jako v kriketu, a kriket je kolektivní pálkovací míčová hra, v níž proti sobě nastupují dvě družstva po dvanácti hráčích. Hraje se na oválném hřišti, v jehož středu je obdélníkový pruh o délce 22 yardů. Nadhazovač (bowler) hází kriketový míč směrem k pálkaři (batsman). Ten se ho snaží odpálit mimo dosah polařů (fielders) tak, aby mohl běžet na druhý konec pruhu a bodovat. Pálkaři zůstávají ve hře, dokud nejsou vyautováni (out). Tým, který je na pálce, pokračuje ve hře, dokud není vyautováno deset pálkařů, případně dokud nadhazovači nedokončí předem určený počet sad (overs) po šesti nadhozech. Potom si oba týmy prohodí role – tým, který byl v poli, jde pálkovat.
palkovat? jak? cim?
 
Namram Mageo.cz 
Kriket je kolektivní pálkovací míčová hra, v níž proti sobě nastupují dvě družstva po dvanácti hráčích. Hraje se na oválném hřišti, v jehož středu je obdélníkový pruh o délce 22 yardů. Nadhazovač (bowler) hází kriketový míč směrem k pálkaři (batsman). Ten se ho snaží odpálit mimo dosah polařů (fielders) tak, aby mohl běžet na druhý konec pruhu a bodovat. Pálkaři zůstávají ve hře, dokud nejsou vyautováni (out). Tým, který je na pálce, pokračuje ve hře, dokud není vyautováno deset pálkařů, případně dokud nadhazovači nedokončí předem určený počet sad (overs) po šesti nadhozech. Potom si oba týmy prohodí role – tým, který byl v poli, jde pálkovat.
co je to kriket?
 
Je to v závěru filmu, kdy Austin Powers říká: "I když je to tlustý parchant, do koulí jsi ho kopat neměla. Takhle se kriket nehraje."
PEC07 ... 
To jsi ho zastihl v postavení s nohou před..
Nebylo to jinde, třeba Jak jsem vyhrál válku?
HOWKINGOVI JEBLO!!!!
 
To je pravda. Suchar nikdy nic neadoptoval, vždycky sršel originalitou. Jako tenkrát, když si z filmu o Austinu Powersovi zapamatoval větu "takhle se kriket nehraje" a několik měsíců ji cpal do všech auditorií, kam mohl vlézt.
 
Táhni na Nyx, zrůdo!!!
HERODES Nikdy jsem tady debil. 
Vánoce už za měsíc, máte už nakoupeny všechny dárky, abyste nemuseli pobíhat s nervama v kýblu? :)
 
 
čus pleumatika, tak co, jak jde štreka????
To jse musis mylid. Ja jsem nic neadobtoval a ani nic adobtovad nebudu.
Refresh pomocí "Run" vlevo nahože
Tak jsem obnovil ten dehonestátor. Je to eště trochu pokurvený od Egona (zmizela diakritika a taky se tam koukám občas splete mužskej a ženskej rod), ale dá se to používat :)