Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Lehké metafyzičnoNové

Spravuje:

LuciferReklamaSpecifické výrazivo, memy, zažité věci z mageo.cz které zdejší starousedlíky můžou mást, nebo je nechápou.

NH, SK, QWERTY/Z, anální sex s kaktusem, dungování maker, velmi černá hezká barva atd. a pod.

HERODES Nikdy jsem tady nebyl. 
Vánoce už za...a kurva.
 
To jse musis mylid. Ja jsem nic neadobtoval a ani nic adobtovad nebudu.
Refresh pomocí "Run" vlevo nahože
Tak jsem obnovil ten dehonestátor. Je to eště trochu pokurvený od Egona (zmizela diakritika a taky se tam koukám občas splete mužskej a ženskej rod), ale dá se to používat :)
 
To je kruté... Ale Votava jim eště ukáže!
 
A už je článek smázlej
 
to obleceni musi byt asi dost dulezite, kdyz ho tam maj 2x
 
manicminer SK! 
dobre je to tady>
https://cs.wikipedia.org/wiki/Mageo_(Soci%C3%A1ln%C3%AD_s%C3%AD%C5%A5)

Mageo (Sociální síť) vzniklo v roce 2017 jako nastupce [Mageo (Diskuzní server)].

k funkcim mageo.cz pridava:

- socialni graf - pratele - uzivatelsky obsah - ostrovy - vzducholode - obleceni - dobyvani - zamestnani - vzdelavani - obleceni - energie - strategii mageo.com je byt facebook.com killerem
koukám, že na Wikipedii už někdo upravil heslo Mageo. :-)
 
I_LIKE_IT Kde je vůle, tam je cesta. 
to auditko s historií magea je asi nenávratně v řiti...nebo by se k tomu dalo proklikat někde v mageo.com?
nemáte to někdo zazálohované?

já si hovno pamatuju a spoustu let jsem na mageu nebyl. poslední co si pamatuju je asi musilománie.
 
HERODES Nikdy jsem tady nebyl. 
Nicméně smazat to, bylo podstatně rychlejší než to založit. :)
 
Ja si tenkrat v ramci vseobecneho silenstvi zalozil "Nenakodetuje-li mne Julie, nakodetuji se sam", muj pocin byl ale behem nekolika minut prekodetovan tsunami jinych kodetu. Krasne casy.
 
BALCARENKO  
Jo jen přihlášený uživatel mohl založit a zaškrtnot si, jestli má být moderované nebo ne.
mam pocit ze jo, nebo ne? Nebo jako prihlaseny, ale "anonymne" - bez majitele? Kruci zapnete to nekdo :)
HERODES Nikdy jsem tady nebyl. 
Opravdu i jako nepřihlášený anonym?
ixi ...vopcasnej fonetyk!! 
dostuduj pani kucerovou
Jeste je potreba dodat ze v cca. stejnou dobu umrel i Sucharipa, proto pak ty komba nazvu a ruznych kombinaci Kodet-Sucharipa. Stal se z toho na nejakou dobu mistni mem. Nekdy jindy pak spustilo zalozeni "Sex s ... " (uz nevim cim) zas podobnou vlnu "Sexu s domacimi spotrebici".


K pochopeni - na Mageu slo auditoria (kluby) zakladat bez majitele a spravce. A rychle - v "novych" stacilo napsat jen nazev a odeslat. I jako neprihlaseny anonym. V "novych" se dle okamziku zalozeni radili za sebou, takze slo tak delat "nazev-audirka-art" a ruzne mexicke vlny. Cistic (globalni "spravce") pak ty uplne nesmysly zalozene jen kvuli nazvu mazal, co bylo zive nechaval a casem zarazoval do prislusnych kategorii (neexistoval zadny vyber kategorie pri zakladani, jako tady) Tady nic takove nemate - nejde delat, zato tady mate svoje Rytne Rydlo (zlaty Kodet, uprimne)
 
Díky, pane.
Jednou si někdo na mageu stěžoval, že XX_VASA(?) (uživatel, co ho pak přejelo auto na dálnici) na okounu založil klub "Zemřel herec Jiří Kodet" a vykopli ho následně z okouna :)
To takhle umřel Kodet a někdo na to konto založil audírko "Zemrel herec Jiri Kodet". Jenže pak to založil někdo další, aniž by si všimnul, že není první. Pak to založil někdo potřetí (a tady už člověk neví, jestli to bylo ještě myšleno vážně), každopádně to pomalu rozjelo lavinu mrtvých kodetů. Nejdřív umíral tak jednou za tři dny, jak to čistič stíhal promazávat, ale postupně se frekvence zvyšovala, až zakladače napadlo, že by kodet mohl dělat zajímavější věci než jen umírat. Tak začaly vznikat "parodie" na již založené audity, kde se libovolné podstatné jméno nahrazovalo slovem "kodet". Zezačátku to bylo spíš trapný, ale jak šílenství sílilo, zmocnilo se pomalu celého magea... Nebo nevim, slušní jedinci se tomu asi vyhýbali, ale já se klidně přiznám, že jsem si svého času taky nejednoho toho kodeta dal.