Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéNové

Spravuje:

OberSturmKlippFuhrerReklamaJak funguje minihra s barevnými kolečky?

Pozn.: 21. 6. 2020 se tento systém poněkud změnil a aktualizovaný návod už nejspíš hodlat nedělám.

Bloodrat Inkwizytora z planet tańczących mongołów 
 
Funkce jsou stejné, akorát všechny ovládací prvky, ikony, piny.. jsou na desktopu uprostřed. Zřejmě chtějí všechny (zbyl ještě někdo?) nahnat do mobilní verze.
A pak ze neexistuje perpetum mobile!
Hlásím další návštěvu. Posledně byla jedna rolovací lišta vlevo a druhá vpravo a dnes dramatická změna: je jedna uprostřed! Jinak asi nic nového, dokonce ani veselé a hravé konverzace mezi zaměstnanci jsem nezachytila.
 
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
Ženská zvědavá :-)
Hlášení: Zase jsem tam vlezla. Zase se mi to zdá nějak překopané, u profilu postavy je najednou soupis jednotlivých energií. Takže na tom pořád někdo dělá. Není tam čas posledního přihlášení a nenašla jsem "bohatství", takže ani nevím, jestli mi neubyly ostrovy nebo vzducholodě. Hrát tu hru nebudu, nemám energie. Poslední "diskuse" v minulých týdnech byly vyloženě mezi zaměstnanci, přeposílali si fotky se sněhulákama a dětma ve sněhu.
 
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
:-))
FAVORIT11  
:-DD
Lucifer petaklic mi hacknul textik  V jednotě je síra!
tvl, nejen ze dokurvi co jde - ale ani banan neumi loupat.
 
Krasavec idem srat. 
co to?
 
Je to jejich boj.
Kromě toho ti co to kdysi začali dělat jsou dávno pryč a ti nová generace tvůrců původní funkce nenašla, nebo je nechápou.
Taky jsem dnes po 5 týdnech nakoukl. Nezůstal tam kámen na kameni, zmizela menu, ukazatel mincí/mageonů na desktopu, všechno je rozstrkané pod ikony bez popisu. Prostě to teď na PC vypadá stejně jako na mobilu. Já věděl, že se tam dá ještě mnohé zničit a nemýlil jsem se.
 
V tuto chvili dokoncujeme port na Apple Watch. Oculus prijde na radu brzo pote. Augmentovane realite fandime.. Apple Watch
Nixon Livin'life like a RockStar friday night 
myslíte, že to maj i na Oculus Quest 2?? :-)
 
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
(ke mně)
podle mě tam jakákoli aktivita je natolik vzácná, že tam musí při jakémkoli loginu blikat zaměstnancům nad hlavou červené žárovky a řvát siréna :-)
Co je tedy zajímavé, mám tam čtyři nabídky na přátelství od úplně cizích lidí. Přitom jsem tam několik měsíců nenapsala ani čárku a jsem vyřazena z toho jejich žebříčku, takže netuším, jak se ke mě dostali.
Nixon Livin'life like a RockStar friday night 
já to taky po hodně dlouhé době zapl na mobilu.. dal 1 boj a vypl :-)
 
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
Ty si nedáš pokoj :-)
Dneska jsem tam nakoukla, je to zase celé jiné, takové uklizené. Akorát jsem nenašla šipečku, přes kterou se dalo probublat na staré mageo, tedy na to co zbylo. Ale našla jinou, přes kterou se dají za koruny nakoupit mageony!
 
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
LOL!