Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníKecárny a tlachárnyNové

Spravují:

Lucifer,
Hawkins,
I_LIKE_IT



Reklama



Mageo coNtinues: Podělte se o úspěchy a neúspěchy. Veselé příhody z natáčení vítány.

To se mi vyplatí mít doma nafurt, dík. Sprej mi přijde na aplikaci pohodlný.
Reakce na | Vlákno  
Jo, toho v těch obchodňácích právě mívaj. Asi to nebude žádná profi hitparáda, ale na uvolňování zarezlých mechanizmů funguje, osobně mi připadne, že i líp jak WD
toho kojota jsem mam dojem videl v sekci autodoplnku v Kauflandu...
Reakce na | Vlákno  
existují i přípravku speciálně na zarezlé spoje, hledej sprej s obrázkem hodně rezavého šroubu :-) Funguje to docela dobře, líp jak WD
Asi to tak dopadne. Začnu se vyptávat bezďáků, jestli někdo nesbírá šrot.
Pepik.N Je dobré znát minulost. 
Že Ti do toho kecám - na Tvém místě bych to jednoduše dal do sklepa, jednou se nějaká příležitost jistě naskytne. Třeba až přijedou mladý, tak je zaúkoluješ.
 
Je to trapný, ale fakt ne. V baráku jsou samí noví, nebo cizí, nemám tady ani ženskou, co by občas se mnou vystála důlek na chodníku :-). Jedny mladý jsou 100 km, druhý 170 od nás. Zeptám se předsedy SVJ, třeba poradí.
Ben_Ash MAGEO vyhnanec 
A fakt by se nenašel nikdo známý kdo by to za cigára odvezl na zběrňák? Teoreticky by to mohl zanechat i u nějaké větší elektroprodejny.
To je těžké, kvůli jedné likvidaci pořizovat (do paneláku) další vercajk.
V tom pripade pridavam do seznamu uderovy sroubovak.
Pokusím se hned po svátcích.
I_LIKE_IT některé informace ledacos vysvětlují  Gerasimova doktrína
nemusí být plamen. stačí horkovzdušná pistole. WD40 nechat pár minut působit. vzlínání závitem trvá.
No práve ... Praha 13 dávala 1x/měs kontejner (valník) kam se dalo vše, lidi si z toho vybrali třeba i nábytek, bezďáci číhali na šrot, co zbylo, to za dva dny město odvezlo. A poslední roky to prostě není - prý si to má každý řešit na své náklady. Lidi v baráku nábytek rozštípají a po kouskách pašují do směsného odpadu ... ponechat třeba židli vedle, tak je za to pokuta. Čehož se obává SVJ, takže to hlídá taky. Je řeč o baráku s 99 byty.
Ben_Ash MAGEO vyhnanec 
A v kterým si městě? To i my tady na lontu konťáky nemáme,, ale starosta nechává dvakrát ročně dělat hromádky (elektro+nebezpečný) který někdo sváží.
Je to stará ždímačka. Radnice přestala přistavovat velkobj. kontejner. Nemám ji celou čím odvézt, ani nevím kam. Motor a kabely chci fláknout do červ. kontejneru a jednotl. díly stopro postupně posbírají bezďáci.
Ben_Ash MAGEO vyhnanec 
Tak jestli je to něco jako šicí stroj nebo tak, tak opravdu nejlepší bude ta WD40. Odrezit ta šrouby potom můžeš ponořením (či povařením) v roztoku kyseliny citronové.
Takto čistím sifon u dřezu. Určitě reálnější, než plamen - to by mě manžle (strašně antitechnickej typ) zabil. Ona se ta demontáž starého stroje totiž odehrává v mém dámském panelákovém pokojíku :-).
keosan Auditor a optimalizator reality. 
Raz som niekde videl, mozno by sa to dalo pouzit aj tu, ako cistil niekto zatvaraci noz od spiny a hrdze. Zalial to vriacou vodou s octom /alebo mozno len vodou s octom/ + soda bikarbona. Pekne to penilo a vycistilo.
 
Díky oběma, juchám hned v úterý do Baumaxu. Mimochodem, Keosan nekecá nikdy :-).