Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyInternisté

Spravují:

Dort,
Jhershaw,
Galaxian

Může vás zajímat
1.Napište vhodný titulek a popis článku (perex). Pokud nemůžete žádný titulek a popis vymyslet, netrapte se tím a přenechte tuto starost moderátorovi.

2.Důležitý je také první odstavec článku. Přidejte do odstavce pointu celého článku a téma postupně rozveďte. Méně důležité informace patří až na konec článku.

3.Rozsah článku by se měl pohybovat mezi 4 500 – 5 000 znaků. Krátká zprávička může být do 1 000 znaků včetně mezer nebo kratší.

4.Před napsáním článku si připravte (alespoň v mysli) osnovu. Nestane se vám, že budete v článku odbíhat od tématu anebo v některých částech článku problém příliš rozebírat.

5.Čleňte články do odstavců. Délka jednoho odstavce by neměla přesáhnout 1 000 znaků, což odpovídá přibližně deseti řádkům. Mezi jednotlivé řádky vládejte písmový blok (klávesa enter). První věta musí ve čtenáři vyvolat touhu číst dále.

6.Pište stručně a nepoužívejte příliš složitá souvětí (čtenář se by se v textu zratil).

7.Snažte se psát srozumitelně a nepoužívejte v textech příliš mnoho cizích slov.StochastikoS ruská vojenská lodi, idi na chuj! 
Vsadím se, že jste skončil na tom, že nevíte co děláte pro život!
Adelbert_Steiner Kdo se chce chránit, ať se chrání  a o nás, kdo nechceme, se nestarejte.
Mohu nabídnout pět až deset nabídek od Petra Kellnera (!!! a ano, má to bejt on!), protože mi opakovaně nabízí skvělé rady na investice... jdete do toho?
HARMONY_AND_LOVE ⛧Prepare to meet Satan⛧ 
Nemám zrovna účet na který bych mohl obdržet pět milionů dolarů, mohu vyměnit za několik nabídek menších častek