Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyInternisté

Spravují:

Dort,
Jhershaw,
Galaxian

Může vás zajímat
1.Napište vhodný titulek a popis článku (perex). Pokud nemůžete žádný titulek a popis vymyslet, netrapte se tím a přenechte tuto starost moderátorovi.

2.Důležitý je také první odstavec článku. Přidejte do odstavce pointu celého článku a téma postupně rozveďte. Méně důležité informace patří až na konec článku.

3.Rozsah článku by se měl pohybovat mezi 4 500 – 5 000 znaků. Krátká zprávička může být do 1 000 znaků včetně mezer nebo kratší.

4.Před napsáním článku si připravte (alespoň v mysli) osnovu. Nestane se vám, že budete v článku odbíhat od tématu anebo v některých částech článku problém příliš rozebírat.

5.Čleňte články do odstavců. Délka jednoho odstavce by neměla přesáhnout 1 000 znaků, což odpovídá přibližně deseti řádkům. Mezi jednotlivé řádky vládejte písmový blok (klávesa enter). První věta musí ve čtenáři vyvolat touhu číst dále.

6.Pište stručně a nepoužívejte příliš složitá souvětí (čtenář se by se v textu zratil).

7.Snažte se psát srozumitelně a nepoužívejte v textech příliš mnoho cizích slov.Adelbert_Steiner Kdo se chce chránit, ať se chrání  a o nás, kdo nechceme, se nestarejte.
Ano, na tom něco je. Rozebráno do mrtě a dá to rozum. Člověka, kterej by se mohl zamyslet "a proč vlastně chtějí prachy na poplatky spojené s doručením těch milionů, proč si to nevezmou prostě z toho?" spamer nepotřebuje, toho nepodojí...
údajně to druhé - musíš to napsat dost debilně, abys odfiltroval myslící lidi, kteří by tě jen zdržovali a nic neposlali.
https://www.idnes.cz/technet/internet/spam-pravopisne-gramaticke-chyby.A121126_164036_sw_internet_pka
Adelbert_Steiner Každý si za svůj život zodpovídá sám,  není třeba koronašikanovat celý národ.
Člověk si říká, jestli tohle - jména evidentně mužská, pak "ztratila manžela... nemohla se znovu vdát" ("který mě tvrdě zasáhl" je už jen vtip ve vtipu) je práce překladače nebo to takhle schválně pizdí nějakej skutečnej člověk, aby tím vyfiltroval lidi, co by si s ním mohli psát pro pobavení a chytli se mu na to fakt jen lidi ducha mdlého... ale spíš to vidím na překladač.
Ahoj, omlouvám se, že vás kontaktuji. Právě jsem viděl tvůj profil a myslel jsem si, že jsi člověk, kterého potřebuju. Každopádně se jmenuji Roberto Agios makedonského původu a momentálně žiji ve Francii. Trpím vážnou nemocí, která mě odsuzuje k smrti, je to rakovina hrdla a mám částku 100 000 eur, kterou bych chtěl dát člověku důvěry a upřímnosti, aby mohl využít. Vlastním firmu, která dováží kosmetiku a před 6 lety jsem ztratila manžela, který mě tvrdě zasáhl a dodnes jsem se nemohla znovu vdát, neměli jsme děti. Tuto částku chci dát před smrtí, aby mé dny mohly být sečteny kvůli absenci této nemoci, na kterou jsem neměl žádnou léčbu. Pokud přijímáte tento dar, pošlete mi prosím e-mail: robertoagios45@gmail.com