Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyInternisté

Spravují:

Dort,
Jhershaw,
Galaxian

Může vás zajímat
1.Napište vhodný titulek a popis článku (perex). Pokud nemůžete žádný titulek a popis vymyslet, netrapte se tím a přenechte tuto starost moderátorovi.

2.Důležitý je také první odstavec článku. Přidejte do odstavce pointu celého článku a téma postupně rozveďte. Méně důležité informace patří až na konec článku.

3.Rozsah článku by se měl pohybovat mezi 4 500 – 5 000 znaků. Krátká zprávička může být do 1 000 znaků včetně mezer nebo kratší.

4.Před napsáním článku si připravte (alespoň v mysli) osnovu. Nestane se vám, že budete v článku odbíhat od tématu anebo v některých částech článku problém příliš rozebírat.

5.Čleňte články do odstavců. Délka jednoho odstavce by neměla přesáhnout 1 000 znaků, což odpovídá přibližně deseti řádkům. Mezi jednotlivé řádky vládejte písmový blok (klávesa enter). První věta musí ve čtenáři vyvolat touhu číst dále.

6.Pište stručně a nepoužívejte příliš složitá souvětí (čtenář se by se v textu zratil).

7.Snažte se psát srozumitelně a nepoužívejte v textech příliš mnoho cizích slov.Adelbert_Steiner Chytří lidé nevolí estébáky.  Bureše do koše i s jeho KSČM vlezdozadky
Not bad... inu, hackli jakousi mizerně zabezpečenou databázi z dřevních dob internetu, získali hesla propojená s maily a teď loví ryby granátem - takhle mi to chodí taky, v nadpisu mailu heslo, které jsem kdysi kdesi fakt měl a v těle to povídání o videu, které o mně mají (ač já nemám webku) atd.

Cpt. out
Dort skolstrejk för klimatet! 
Akorát to bylo ve spamu, takže lhůtu už jsem stejně prošvihnul :(
No, tak tohle je výzva.
Dort skolstrejk för klimatet! 
Send $1000 in bitcoin to the down below address (remove***from it):

bc1***qhfde09a4cqswzpewhyjzxr923pf86qaa2s8v6w

You could be thinking why the heck would you do that? Very well, put together yourself simply because I am going to move your world today. I had a unsafe viruses infect your laptop or computer and record video clip of YOU (using your web cam) whilst you looked at 'adult' web sites.

Here is one of your password (tady bylo heslo, které jsem fakt někde před lety měl, not bad)

Nevertheless don't believe me? Respond 7 and I will be randomly share your video clip with 7 people you recognize (Yes, We have access to your address book too).

Currently, what do I want to get this to entire thing go away? Well, I have already described the particular offer in starting of the message. Should you not fulfill it within Twenty four hours, I'll make your life hell by mailing that video to Every person you know. Your time frame starts right now.