Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyInternisté

Spravují:

Dort,
Jhershaw,
Galaxian

Může vás zajímat
1.Napište vhodný titulek a popis článku (perex). Pokud nemůžete žádný titulek a popis vymyslet, netrapte se tím a přenechte tuto starost moderátorovi.

2.Důležitý je také první odstavec článku. Přidejte do odstavce pointu celého článku a téma postupně rozveďte. Méně důležité informace patří až na konec článku.

3.Rozsah článku by se měl pohybovat mezi 4 500 – 5 000 znaků. Krátká zprávička může být do 1 000 znaků včetně mezer nebo kratší.

4.Před napsáním článku si připravte (alespoň v mysli) osnovu. Nestane se vám, že budete v článku odbíhat od tématu anebo v některých částech článku problém příliš rozebírat.

5.Čleňte články do odstavců. Délka jednoho odstavce by neměla přesáhnout 1 000 znaků, což odpovídá přibližně deseti řádkům. Mezi jednotlivé řádky vládejte písmový blok (klávesa enter). První věta musí ve čtenáři vyvolat touhu číst dále.

6.Pište stručně a nepoužívejte příliš složitá souvětí (čtenář se by se v textu zratil).

7.Snažte se psát srozumitelně a nepoužívejte v textech příliš mnoho cizích slov.Adelbert_Steiner Chytří lidé nevolí estébáky.  Bureše do koše i s jeho KSČM vlezdozadky
Not bad... inu, hackli jakousi mizerně zabezpečenou databázi z dřevních dob internetu, získali hesla propojená s maily a teď loví ryby granátem - takhle mi to chodí taky, v nadpisu mailu heslo, které jsem kdysi kdesi fakt měl a v těle to povídání o videu, které o mně mají (ač já nemám webku) atd.

Cpt. out
Dort skolstrejk för klimatet! 
Akorát to bylo ve spamu, takže lhůtu už jsem stejně prošvihnul :(
No, tak tohle je výzva.
Dort skolstrejk för klimatet! 
Send $1000 in bitcoin to the down below address (remove***from it):

bc1***qhfde09a4cqswzpewhyjzxr923pf86qaa2s8v6w

You could be thinking why the heck would you do that? Very well, put together yourself simply because I am going to move your world today. I had a unsafe viruses infect your laptop or computer and record video clip of YOU (using your web cam) whilst you looked at 'adult' web sites.

Here is one of your password (tady bylo heslo, které jsem fakt někde před lety měl, not bad)

Nevertheless don't believe me? Respond 7 and I will be randomly share your video clip with 7 people you recognize (Yes, We have access to your address book too).

Currently, what do I want to get this to entire thing go away? Well, I have already described the particular offer in starting of the message. Should you not fulfill it within Twenty four hours, I'll make your life hell by mailing that video to Every person you know. Your time frame starts right now.
 
Adelbert_Steiner Chytří lidé nevolí estébáky.  Bureše do koše i s jeho KSČM vlezdozadky
Tak teprve začíná, pochopte ho, žádný učený z nebe nespadl...
920€ je hodně málo, já jsem zvyklej na úplně jiný cifry teda
 
mně napsal dnes dvakrát a taky slíbil že mi do 48h zaplatí, asi nějaký lidumil
dr.zloduch  
tento e-mail nemůže být sledován jako mého že Bitcoin adres. Nedělám žádné chyby.
Adelbert_Steiner Chytří lidé nevolí estébáky.  Bureše do koše i s jeho KSČM vlezdozadky
To mi přišlo nedávno taky, akorát anglicky. Kurva to musí bejt chytrej malware, když dokázal udělat video, jak si honím, aniž mám webku (stolní PC), dokázal vytahat kontakty z mého smartphonu, který nemám a stejně tak dokázal vytahat kontakty z mého neexistujícího FB účtu...

A všimli jste si někdo Dám ti 48 hodin, abych zaplatil.? Tak ať zaplatí, když chce, mně žádných 48 hodin nedal.
Tetrev chodim sa kazdy vikend zabavat  (s fajn ludmi)
Ahoj!

Jsem hacker, který má přístup k vašemu operačnímu systému.
Mám také plný přístup k vašemu účtu.

Díval jsem se na tebe už několik měsíců.
Skutečnost je, že jste byli nakaženi škodlivým softwarem prostřednictvím webu pro dospělé, který jste navštívili.

Pokud o tom nejste obeznámeni, vysvětlím to.
Trojský virus mi dává plný přístup a kontrolu nad počítačem nebo jiným zařízením.
To znamená, že na vaší obrazovce vidím vše a zapnutí fotoaparátu a mikrofonu, ale o tom nevíte.

Mám tak také přístup ke všem vašim kontaktům.

Proč váš antivirus nezjistil škodlivý software?
Odpověď: Mám ovladač Trojan, aktualizuji jeho podpisy každých 4 hodiny, takže váš antivirus je tichý.

Udělal jsem video, kde masturbujete v levé polovině obrazovky a vpravo polovině - video, které jste sledovali.
Jedním kliknutím na tlačítko můžu toto video odeslat všem vašim e-mailům , kontaktům ze sociálních sítíi.

Pokud to chcete zabránit, přeneste částku 920€ na můj adresu bitcoin (pokud nevíte, jak to udělat, pak napište na Google: "Koupit Bitcoin").

Moje bitcoinová peněženka (BTC): bc1q7n6839q402tet7z6m4ndc58rn7xwpesxqv0dqm

Jakmile bude platba obdržena, odstraním video a nikdy mě nikdy nebudete slyšet.
Dám ti 48 hodin, abych zaplatil.
Mám oznámení o přečtení tohoto dopisu. Když uvidíte toto písmeno, časovač bude fungovat.

Podávání stížností někam nemá smysl, protože tento e-mail nemůže být sledován jako mého že Bitcoin adres.
Nedělám žádné chyby.

Pokud zjistím, že jste podali zprávu nebo sdíleli tuto zprávu s někým jiným, video bude okamžitě distribuováno.

S pozdravem!
 

Bolton Estate Planning Law Firm
Address: 602 Sugar Rd.Bolton, MA 01740-1112, Bolton
Country: USA
Email: lawyercostanzo@gmail.com

Dear ...,
Jsem advokátka John Costanzo, advokátka pozdě Ing. ..., státním příslušníkem vaší země a bývalým ředitelem společnosti (ConocoPhillips ropné služby) se sídlem ve Spojených státech amerických (USA), zde a poté bude označován jako můj klient. 31. ledna 2013 se můj klient a jeho manželka a tři děti zapojily do automobilové havárie po dálnici West Stockbridge a bohužel ztratily svůj život.

Vynaložil jsem několik úsilí na to, abych našel rozšířené příbuzné svého klienta prostřednictvím svého konzulátu a ministerstva zahraničních věcí, ale to se ukázalo jako neúspěšné, rozhodl jsem se sledovat své příjmení přes internet, abych našel některého z jeho příbuzných, proto jsem vás kontaktoval, chci, mě při repatriaci peněz a majetku, které zbylo.

Můj klient měl účet v hodnotě zhruba 10,8 milionů dolarů dolarů uložených v USA v USA. Banka mi dala 21denní výpovědi, abych zajistila další příbuzenské vztahy nebo účet zabavil. Proto chci, abyste se stali příštím přítelem mému pozdějšímu klientovi, protože s ním máte stejné příjmení a jakmile slyším od vás, půjdu do úřadu USA, abyste získali změnu vlastnického certifikátu jménem a předloží ji banku tak, aby banka zde v USA doručila dokumenty vaší bance tak, aby se vaše banka nezpochybnila o tom, jak tyto peníze vyděláte, stojím zde jako svého právního zástupce, abych zajistil, že výtěžek z této částky ($ 10,8 milionu amerických dolarů) bude převedeno na váš účet, pak přijdu do vaší země za sdílení peněz, 45% pro mě a 45% pro vás, zatímco 10% bude darováno do domovů sirotčinců

Vaše upřímná spolupráce, která nám umožní dosáhnout tohoto podnikání, je od vás vyžadována. Zaručuji, že to bude provedeno v rámci legitimní dohody, která vás ochrání před jakýmkoli porušením práva. Potřebuji od vás informace, které nám pomohou dosáhnout tohoto tvrzení.

Vaše celé jméno:-------------
Adresa: ------------------
Tvůj věk:-------------------------
Obsazení:-----------------------------
Váš telefon a mobil pro komunikaci Účel: --------------------

Čekám na vaši naléhavou odpověď, pak vám poskytnu další informace.

S pozdravem,
Advokát John Costanzo Esq.
 
Taisa nestavajte heliport, keď máte šikmú  strechu
Paul Paulezez-Bravo :D
Tetrev Please try again later 
Zalez do ohrádky.
Moc hezký.
 
FarsaiD They have to go back 
Dobrý den,

Dovolte mi podat tuto velmi důležitou žádost prostřednictvím tohoto mediánu kvůli jeho důvěrné povaze. Jmenuji se Paul Paulezez-Bravo, právník ve Španělsku. Zastupuji Late Philipa, který byl bohatým podnikatelem před jeho smrtí v roce 2010. Věřím vám v naléhavou záležitost, která souvisí s vkladem tohoto konkrétního mého klienta před jeho smrtí. Žádám o váš souhlas, abych vás oprávnil, abych vás představil jako svého dědice, který pokyn své bance, aby vám poukázal částku 12,5 milionu dolarů (dvanáct milionů milionů pět set tisíc dolarů), která vám byla uložena na pozastaveném bankovním účtu. Jeho banka mi vydala poslední ultimátum jako svého právníka, abych předložil svého dědice, protože doba stanovená zákonem pro takový nárok uplynula, jinak bude fond zabaven.
Zamýšlená transakce bude provedena legitimním způsobem, který vás a já ochrání před jakýmkoli porušením zákona. Svou pozici klientského právníka využiju k zajištění zpracování potřebných právních dokumentů a úspěšnému provedení této transakce. Vše, co potřebuji, je vaše porozumění a čestná spolupráce pro úspěch. Po úspěšném provedení transakce si po všech výdajích ponecháte 40% z celkového fondu.
Pokud potvrdíte svůj zájem, dám vám podrobné informace.

Doufám, že se vám ozveme co nejdříve.

S pozdravem
Paul Lopez-Bravo Esq
 
CombustionHellfire The Hellfire is strong 
YOUR IMMEDIATE RESPONSE IS NEEDED
Christopher A.
FBI Director.

Ještě jsem nedostal ty zlaté mince, počtovné a poplatky Amarické Národní Bance mám dávno uhrazené.
 
OK, tak ten obrázek zvěřince z nástěnky už sundám.
NEDÁVÁM Okounu povolení sdílet cokoli z mých příspěvků, které jsem umístil na jeho stránky; fotky nebo příspěvky, telefonní čísla nebo e-maily... Nic, co lze použít v jakémkoliv konání bez mého předchozího písemného povolení nebo verbálního souhlasu...!!! Vy ostatní nezapomeňte, že zítra začíná platit nové pravidlo Okounu, kdy mohou používat vaše fotky. Nezapomeňte na termín dnes!!! Vše je možné použít v soudních věcech proti vám. Vše, co jste kdy zveřejnili, se od tohoto dne stane veřejným, i zprávy, které byly vymazány nebo fotky, které nebyly povoleny. Nestojí to nic než jednoduchou kopii, lépe se zabezpečit, než litovat. Novinky Kanálu 13 hovořily o změně pravidel ochrany osobních údajů Okounu. NEDÁVÁM tedy tímto Okounu ani žádným jeho subjektům svolení používat moje fotky, informace, zprávy či příspěvky, které jsem zveřejnil nebo zveřejním v minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Tímto výrokem dávám upozornění Okounu, že je přísně zakázáno zveřejňovat, kopírovat, distribuovat nebo podniknout jakékoliv jiné kroky proti mně na základě tohoto profilu nebo jeho obsahu. Obsah tohoto profilu jsou soukromé a důvěrné informace. Porušení soukromí může být potrestáno zákonem. POZNÁMKA: Okoun je nyní veřejným subjektem. Všichni členové musí zveřejnit takovouto poznámku. Pokud chcete, můžete zkopírovat a vložit tuto verzi. Pokud alespoň jednou nezveřejníte prohlášení, bude prakticky umožněno používání vašich fotografií, jakož i informace obsažené v aktualizacích statusu profilu. NESDÍLEJTE. Kopírovat a vložit jako nový příspěvek! Mnoho štěstí..
 
dr.zloduch  
NEDÁVÁM Facebooku povolení sdílet cokoli z mých příspěvků, které jsem umístil na jeho stránky; fotky nebo příspěvky, telefonní čísla nebo e-maily... Nic, co lze použít v jakémkoliv konání bez mého předchozího písemného povolení nebo verbálního souhlasu...!!! Vy ostatní nezapomeňte, že zítra začíná platit nové pravidlo Facebooku, kdy mohou používat vaše fotky. Nezapomeňte na termín dnes!!! Vše je možné použít v soudních věcech proti vám. Vše, co jste kdy zveřejnili, se od tohoto dne stane veřejným, i zprávy, které byly vymazány nebo fotky, které nebyly povoleny. Nestojí to nic než jednoduchou kopii, lépe se zabezpečit, než litovat. Novinky Kanálu 13 hovořily o změně pravidel ochrany osobních údajů Facebooku. NEDÁVÁM tedy tímto Facebooku ani žádným jeho subjektům svolení používat moje fotky, informace, zprávy či příspěvky, které jsem zveřejnil nebo zveřejním v minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Tímto výrokem dávám upozornění Facebooku, že je přísně zakázáno zveřejňovat, kopírovat, distribuovat nebo podniknout jakékoliv jiné kroky proti mně na základě tohoto profilu nebo jeho obsahu. Obsah tohoto profilu jsou soukromé a důvěrné informace. Porušení soukromí může být potrestáno zákonem. POZNÁMKA: Facebook je nyní veřejným subjektem. Všichni členové musí zveřejnit takovouto poznámku. Pokud chcete, můžete zkopírovat a vložit tuto verzi. Pokud alespoň jednou nezveřejníte prohlášení, bude prakticky umožněno používání vašich fotografií, jakož i informace obsažené v aktualizacích statusu profilu. NESDÍLEJTE. Kopírovat a vložit jako nový příspěvek! Mnoho štěstí..
 
dr.zloduch  
ANTI-TERRORIST AND MONETARY CRIMES DIVISION
FBI HEADQUARTERS IN WASHINGTON, DC
FEDERAL BUREAU OF INVESTIGATION
J. EDGAR HOOVER BUILDING
935 PENNSYLVANIA AVENUE, NW
WASHINGTON, DC 20535-0001


Dear Winner!!


We have finally completed an investigation with the help of our Intelligence Monitoring Network System, Your E-mail address was among the email that won the last year UK National Lottery Award which you did not claim, one of the banker staff where your fund was deposited arrange with his friend to come as the owner of your E-mail in which they claim your winning fund, unfortunately for them they were caught and have been arrested, with the help of our Money trafficking investigation department and your winning fund value the sum of US$800,000.00 (Eight Hundred Thousand US Dollars) has been recovered and will be transferred to you as soon as possible.


If you receive any E-mail from unknown sender that you did not understand please do forward it to us for verification and clarification, we discovered that you have some fund valued US$800,000.00 on your name, the said payment is awaiting adjudication and we have approved this winning to be paid to you, this fund are from UK NATIONAL LOTTERY.


Re-confirm, Names, Address, Phone Number, Age / sex, Occupation and Country, to avoid double claim of your fund.


YOUR IMMEDIATE RESPONSE IS NEEDED


Christopher A. WRAY
FBI Director.