Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyInternisté

Spravují:

Dort,
Jhershaw,
Galaxian

Může vás zajímat
1.Napište vhodný titulek a popis článku (perex). Pokud nemůžete žádný titulek a popis vymyslet, netrapte se tím a přenechte tuto starost moderátorovi.

2.Důležitý je také první odstavec článku. Přidejte do odstavce pointu celého článku a téma postupně rozveďte. Méně důležité informace patří až na konec článku.

3.Rozsah článku by se měl pohybovat mezi 4 500 – 5 000 znaků. Krátká zprávička může být do 1 000 znaků včetně mezer nebo kratší.

4.Před napsáním článku si připravte (alespoň v mysli) osnovu. Nestane se vám, že budete v článku odbíhat od tématu anebo v některých částech článku problém příliš rozebírat.

5.Čleňte články do odstavců. Délka jednoho odstavce by neměla přesáhnout 1 000 znaků, což odpovídá přibližně deseti řádkům. Mezi jednotlivé řádky vládejte písmový blok (klávesa enter). První věta musí ve čtenáři vyvolat touhu číst dále.

6.Pište stručně a nepoužívejte příliš složitá souvětí (čtenář se by se v textu zratil).

7.Snažte se psát srozumitelně a nepoužívejte v textech příliš mnoho cizích slov.Tetrev chodim sa kazdy vikend zabavat  (s fajn ludmi)
Ahoj!

Jsem hacker, který má přístup k vašemu operačnímu systému.
Mám také plný přístup k vašemu účtu.

Díval jsem se na tebe už několik měsíců.
Skutečnost je, že jste byli nakaženi škodlivým softwarem prostřednictvím webu pro dospělé, který jste navštívili.

Pokud o tom nejste obeznámeni, vysvětlím to.
Trojský virus mi dává plný přístup a kontrolu nad počítačem nebo jiným zařízením.
To znamená, že na vaší obrazovce vidím vše a zapnutí fotoaparátu a mikrofonu, ale o tom nevíte.

Mám tak také přístup ke všem vašim kontaktům.

Proč váš antivirus nezjistil škodlivý software?
Odpověď: Mám ovladač Trojan, aktualizuji jeho podpisy každých 4 hodiny, takže váš antivirus je tichý.

Udělal jsem video, kde masturbujete v levé polovině obrazovky a vpravo polovině - video, které jste sledovali.
Jedním kliknutím na tlačítko můžu toto video odeslat všem vašim e-mailům , kontaktům ze sociálních sítíi.

Pokud to chcete zabránit, přeneste částku 920€ na můj adresu bitcoin (pokud nevíte, jak to udělat, pak napište na Google: "Koupit Bitcoin").

Moje bitcoinová peněženka (BTC): bc1q7n6839q402tet7z6m4ndc58rn7xwpesxqv0dqm

Jakmile bude platba obdržena, odstraním video a nikdy mě nikdy nebudete slyšet.
Dám ti 48 hodin, abych zaplatil.
Mám oznámení o přečtení tohoto dopisu. Když uvidíte toto písmeno, časovač bude fungovat.

Podávání stížností někam nemá smysl, protože tento e-mail nemůže být sledován jako mého že Bitcoin adres.
Nedělám žádné chyby.

Pokud zjistím, že jste podali zprávu nebo sdíleli tuto zprávu s někým jiným, video bude okamžitě distribuováno.

S pozdravem!
 

Bolton Estate Planning Law Firm
Address: 602 Sugar Rd.Bolton, MA 01740-1112, Bolton
Country: USA
Email: lawyercostanzo@gmail.com

Dear ...,
Jsem advokátka John Costanzo, advokátka pozdě Ing. ..., státním příslušníkem vaší země a bývalým ředitelem společnosti (ConocoPhillips ropné služby) se sídlem ve Spojených státech amerických (USA), zde a poté bude označován jako můj klient. 31. ledna 2013 se můj klient a jeho manželka a tři děti zapojily do automobilové havárie po dálnici West Stockbridge a bohužel ztratily svůj život.

Vynaložil jsem několik úsilí na to, abych našel rozšířené příbuzné svého klienta prostřednictvím svého konzulátu a ministerstva zahraničních věcí, ale to se ukázalo jako neúspěšné, rozhodl jsem se sledovat své příjmení přes internet, abych našel některého z jeho příbuzných, proto jsem vás kontaktoval, chci, mě při repatriaci peněz a majetku, které zbylo.

Můj klient měl účet v hodnotě zhruba 10,8 milionů dolarů dolarů uložených v USA v USA. Banka mi dala 21denní výpovědi, abych zajistila další příbuzenské vztahy nebo účet zabavil. Proto chci, abyste se stali příštím přítelem mému pozdějšímu klientovi, protože s ním máte stejné příjmení a jakmile slyším od vás, půjdu do úřadu USA, abyste získali změnu vlastnického certifikátu jménem a předloží ji banku tak, aby banka zde v USA doručila dokumenty vaší bance tak, aby se vaše banka nezpochybnila o tom, jak tyto peníze vyděláte, stojím zde jako svého právního zástupce, abych zajistil, že výtěžek z této částky ($ 10,8 milionu amerických dolarů) bude převedeno na váš účet, pak přijdu do vaší země za sdílení peněz, 45% pro mě a 45% pro vás, zatímco 10% bude darováno do domovů sirotčinců

Vaše upřímná spolupráce, která nám umožní dosáhnout tohoto podnikání, je od vás vyžadována. Zaručuji, že to bude provedeno v rámci legitimní dohody, která vás ochrání před jakýmkoli porušením práva. Potřebuji od vás informace, které nám pomohou dosáhnout tohoto tvrzení.

Vaše celé jméno:-------------
Adresa: ------------------
Tvůj věk:-------------------------
Obsazení:-----------------------------
Váš telefon a mobil pro komunikaci Účel: --------------------

Čekám na vaši naléhavou odpověď, pak vám poskytnu další informace.

S pozdravem,
Advokát John Costanzo Esq.
 
Taisa nestavajte heliport, keď máte šikmú  strechu
Paul Paulezez-Bravo :D
Tetrev Please try again later 
Zalez do ohrádky.
Moc hezký.
 
FarsaiD They have to go back 
Dobrý den,

Dovolte mi podat tuto velmi důležitou žádost prostřednictvím tohoto mediánu kvůli jeho důvěrné povaze. Jmenuji se Paul Paulezez-Bravo, právník ve Španělsku. Zastupuji Late Philipa, který byl bohatým podnikatelem před jeho smrtí v roce 2010. Věřím vám v naléhavou záležitost, která souvisí s vkladem tohoto konkrétního mého klienta před jeho smrtí. Žádám o váš souhlas, abych vás oprávnil, abych vás představil jako svého dědice, který pokyn své bance, aby vám poukázal částku 12,5 milionu dolarů (dvanáct milionů milionů pět set tisíc dolarů), která vám byla uložena na pozastaveném bankovním účtu. Jeho banka mi vydala poslední ultimátum jako svého právníka, abych předložil svého dědice, protože doba stanovená zákonem pro takový nárok uplynula, jinak bude fond zabaven.
Zamýšlená transakce bude provedena legitimním způsobem, který vás a já ochrání před jakýmkoli porušením zákona. Svou pozici klientského právníka využiju k zajištění zpracování potřebných právních dokumentů a úspěšnému provedení této transakce. Vše, co potřebuji, je vaše porozumění a čestná spolupráce pro úspěch. Po úspěšném provedení transakce si po všech výdajích ponecháte 40% z celkového fondu.
Pokud potvrdíte svůj zájem, dám vám podrobné informace.

Doufám, že se vám ozveme co nejdříve.

S pozdravem
Paul Lopez-Bravo Esq
 
CombustionHellfire The Hellfire is strong 
YOUR IMMEDIATE RESPONSE IS NEEDED
Christopher A.
FBI Director.

Ještě jsem nedostal ty zlaté mince, počtovné a poplatky Amarické Národní Bance mám dávno uhrazené.
 
OK, tak ten obrázek zvěřince z nástěnky už sundám.
NEDÁVÁM Okounu povolení sdílet cokoli z mých příspěvků, které jsem umístil na jeho stránky; fotky nebo příspěvky, telefonní čísla nebo e-maily... Nic, co lze použít v jakémkoliv konání bez mého předchozího písemného povolení nebo verbálního souhlasu...!!! Vy ostatní nezapomeňte, že zítra začíná platit nové pravidlo Okounu, kdy mohou používat vaše fotky. Nezapomeňte na termín dnes!!! Vše je možné použít v soudních věcech proti vám. Vše, co jste kdy zveřejnili, se od tohoto dne stane veřejným, i zprávy, které byly vymazány nebo fotky, které nebyly povoleny. Nestojí to nic než jednoduchou kopii, lépe se zabezpečit, než litovat. Novinky Kanálu 13 hovořily o změně pravidel ochrany osobních údajů Okounu. NEDÁVÁM tedy tímto Okounu ani žádným jeho subjektům svolení používat moje fotky, informace, zprávy či příspěvky, které jsem zveřejnil nebo zveřejním v minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Tímto výrokem dávám upozornění Okounu, že je přísně zakázáno zveřejňovat, kopírovat, distribuovat nebo podniknout jakékoliv jiné kroky proti mně na základě tohoto profilu nebo jeho obsahu. Obsah tohoto profilu jsou soukromé a důvěrné informace. Porušení soukromí může být potrestáno zákonem. POZNÁMKA: Okoun je nyní veřejným subjektem. Všichni členové musí zveřejnit takovouto poznámku. Pokud chcete, můžete zkopírovat a vložit tuto verzi. Pokud alespoň jednou nezveřejníte prohlášení, bude prakticky umožněno používání vašich fotografií, jakož i informace obsažené v aktualizacích statusu profilu. NESDÍLEJTE. Kopírovat a vložit jako nový příspěvek! Mnoho štěstí..
 
dr.zloduch  
NEDÁVÁM Facebooku povolení sdílet cokoli z mých příspěvků, které jsem umístil na jeho stránky; fotky nebo příspěvky, telefonní čísla nebo e-maily... Nic, co lze použít v jakémkoliv konání bez mého předchozího písemného povolení nebo verbálního souhlasu...!!! Vy ostatní nezapomeňte, že zítra začíná platit nové pravidlo Facebooku, kdy mohou používat vaše fotky. Nezapomeňte na termín dnes!!! Vše je možné použít v soudních věcech proti vám. Vše, co jste kdy zveřejnili, se od tohoto dne stane veřejným, i zprávy, které byly vymazány nebo fotky, které nebyly povoleny. Nestojí to nic než jednoduchou kopii, lépe se zabezpečit, než litovat. Novinky Kanálu 13 hovořily o změně pravidel ochrany osobních údajů Facebooku. NEDÁVÁM tedy tímto Facebooku ani žádným jeho subjektům svolení používat moje fotky, informace, zprávy či příspěvky, které jsem zveřejnil nebo zveřejním v minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Tímto výrokem dávám upozornění Facebooku, že je přísně zakázáno zveřejňovat, kopírovat, distribuovat nebo podniknout jakékoliv jiné kroky proti mně na základě tohoto profilu nebo jeho obsahu. Obsah tohoto profilu jsou soukromé a důvěrné informace. Porušení soukromí může být potrestáno zákonem. POZNÁMKA: Facebook je nyní veřejným subjektem. Všichni členové musí zveřejnit takovouto poznámku. Pokud chcete, můžete zkopírovat a vložit tuto verzi. Pokud alespoň jednou nezveřejníte prohlášení, bude prakticky umožněno používání vašich fotografií, jakož i informace obsažené v aktualizacích statusu profilu. NESDÍLEJTE. Kopírovat a vložit jako nový příspěvek! Mnoho štěstí..
 
dr.zloduch  
ANTI-TERRORIST AND MONETARY CRIMES DIVISION
FBI HEADQUARTERS IN WASHINGTON, DC
FEDERAL BUREAU OF INVESTIGATION
J. EDGAR HOOVER BUILDING
935 PENNSYLVANIA AVENUE, NW
WASHINGTON, DC 20535-0001


Dear Winner!!


We have finally completed an investigation with the help of our Intelligence Monitoring Network System, Your E-mail address was among the email that won the last year UK National Lottery Award which you did not claim, one of the banker staff where your fund was deposited arrange with his friend to come as the owner of your E-mail in which they claim your winning fund, unfortunately for them they were caught and have been arrested, with the help of our Money trafficking investigation department and your winning fund value the sum of US$800,000.00 (Eight Hundred Thousand US Dollars) has been recovered and will be transferred to you as soon as possible.


If you receive any E-mail from unknown sender that you did not understand please do forward it to us for verification and clarification, we discovered that you have some fund valued US$800,000.00 on your name, the said payment is awaiting adjudication and we have approved this winning to be paid to you, this fund are from UK NATIONAL LOTTERY.


Re-confirm, Names, Address, Phone Number, Age / sex, Occupation and Country, to avoid double claim of your fund.


YOUR IMMEDIATE RESPONSE IS NEEDED


Christopher A. WRAY
FBI Director.
 
Tetrev Please try again later 
cywe tam už chybí jenom zástřel na nohy + ukájení hlasů !§
dr.zloduch  
USA 3. října
Firma Erin Brockovich se připojuje k občanům v 5G soudních sporech podaných nadací People’s Initiative Foundation proti FCC a zákona o telekomunikacích z roku 1996.
https://stop5g.cz/erin-brockovich-firma-se-pripojuje-k-soudu-proti-fcc-a-telekomunikacnimu-zakonu-brockovich-se-pripojuje-k-obcanum-v-5g-soudnim-procesu/

Mezinárodní akce proti zavádění 5G technologií.
https://stop5g.cz/zareni-z-mobilnich-telefonu-5g-jak-telekomunikacni-spolecnosti-prohravaji-bitvu-o-instalovani-5g-proti-vuli-lidi/ Britský premiér Boris Johnson popisuje internet věcí, „inteligentní“ města a umělou inteligenci jako obří temnou bouřku, které utlačuje lidskou rasu v orwellovském světě určeném pro cenzuru, represi a kontrolu. Vyzývá ke společnému úsilí o dohodnutí společného souboru globálních principů na vytváření norem a standardů, které budou řídit vývoj nových technologií.

KROKY K PŘÍPRAVĚ DŮKAZŮ PRO SOUDNí SPORY A POTENCIÁLNÍ NÁPRAVY https://stop5g.cz/kroky-k-priprave-dukazu-pro-soudni-spory-a-potencialni-napravy/ právník Ray Broomhall odhalil, že děti jsou vystaveny magnetickým polím z mobilních telefonů, které porušují limit 0,3μT doporučený WHO faktorem 20 000. (Prezentace) dokumnety - https://stop5g.cz/kroky-k-priprave-dukazu-pro-soudni-spory-a-potencialni-napravy-dokumenty/


KGB Satanské Umění Rozvratu a Demoralizace v Teorii a Praxi - slovenské titulky
https://vk.com/video554625335_456239421?list=e8bedfa73c559c6a1

Australie září 2019 - Australský advokát Ray Broomhall odhalil, že děti jsou vystaveny magnetickým polím z mobilních telefonů, které porušují doporučený limit 0,3μT doporučený WHO faktorem 20 000. (Prezentace)

Tetra systém zabijí POLICII, ARMÁDU A HASIČE. hovoří Barrie Trower!!! Systém musíte mít na sobě, jde vám to do hlavy, do krku, máte dlouhé směny a pořád na sobě!!! Tetra systém funguje na 16 Hz, lidé funguji mezi 0-30 Hz!!! Prosím nepoužívejte, nás všechny to cíleně zabijí. https://www.youtube.com/watch?v=xUc2DG9Cl64
Systém Tetra je příliš nebezpečný ze dvou důvodů. Nejprve musíte nosit systém na hrudi u ramene a signál je přenášen přes váš mozek a krk a někteří policisté musí provádět 14 hodinové směny. Za druhé, pulzní frekvence TETRA, která je kolem 16 pulzů za sekundu, tato frekvence se blíží přirozené frekvenci mozku, což je 17 pulsů za sekundu. Bitová frekvence mozku je zodpovědná za rozhodování v mimořádných situacích a pokud si s tím zahráváme, nemůžete se rozhodnout. Policie musí v naléhavých situacích přesně rozhodovat!!! Z časového hlediska způsobuje poškození buněk a následně autoimunitní nemoci, rakovinu, DNA poškození... Více v TETRA Report B. Trower http://www.tetrawatch.net/papers/trower_report.pdf
https://stop5g.cz/pro-police-prestante-prosim-okamzite-pouzivat-system-tetra-airwave-zabiji-policii/

Ve Francii se vzbouřila policie proti vládě. Došla jim trpělivost a takhle to dopadlo…
Poslední kapkou k vypuknutí policejní « revolty », jak píší francouzská média, bylo zmasakrování čtyř kolegů – zřejmě opět imigranty – kameny a molotovovými koktejly (u policejního auta vymlátili skla, hodili tam molotovovy koktejly, a drželi policisty v hořícím autě) ve Viry-Châtillon v Essonsku – dva těžce zranění, jeden s popáleninami po těle a v obličeji udržován v umělém spánku. Policisté vyjádřili svoji letitou zhrzenost s poměry v imigrantských čtvrtích, kde jim jde přímo o život (podle statistik na 500 zraněných policistů měsíčně), a vládní politika o tom lže.
V pondělí se v Paříži vzbouřili policisté a přes hrozbu služebních sankcí se vydali večer na bezprecedentní demonstrativní manifestaci se zapnutými majáky a sirénami, která zaskočila policejní prefekturu i ministra vnitra Bernarda Cazeneuveho.
https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/ve-francii-se-vzbourila-policie-proti-vlade-dosla-jim-trpelivost-a-takhle-to-dopadlo/

Jak ovládat národy, lidi, aniž by o tom věděli??? 5G - HAARP - Směrované Energetické Zbraně - to co zabijí nás a přírodu.
HAARP, Změny Počasí, Směrované Energetické Zbraně, Bioelektrické Zbraně – práce dr. Michaela Persingera, Igora Smirnova, Roberta Beckera, Eldona Birda, Jamese Lynna, Andreje Puharič, Rosse Eddy, Jose Delgado, Bill van Viese, Hermana Schwana, Nikola Tesla, anglicky, české titulky
https://vk.com/videos554625335?z=video-184806319_456239037%2Fpl_554625335_-2

Seznam Poslanců na FB, Prosím Napište Poslanci na FB o Nebezpečí 5G. https://stop5g.cz/seznam-poslancu-na-fb-prosim-napiste-poslanci-na-fb-o-nebezpeci-5g/

5G je zbraň používaná armádou, kterou chtějí rozptýlit, ovládat, zabíjet dav, národy a tyto kmitočty rozdávají v mnohem vyšší síle než 5g, budou zpočátku u nás, ale stejná frekvence a lidé se rozptýlí, protože dostanou pocit, že jejich kůže je v ohni, protože lidské tělo včetně kůže je anténa, která interaguje s frekvencemi a přijímá a přenáší informace na špičkové úrovni porozumění DNA vědci vědí, že DNA je přijímačem přenosu informací a my jsme elektromagnetické elektrické organismy vysílače a přijímače informací, když jsou naše elektromagnetická pole v rovnováze v harmonii, máme zdraví, máme psychologické zdraví a ...
https://vk.com/videos554625335?z=video554625335_456239413%2Fpl_554625335_-2

Vědecká studie Martin Palla z Washingtonsklé univerzity... je to strašné čtení... Podle něj 5G bude mít tak drastické efekty, že to nemá v historii lidstva obdoby. Píše, dnes je 1 autista z 38 lidí. Po 5G odhaduje, že to bude každý druhý, ale spíše většina dětí se narodí jako autista. Predikuje masívní rozšíření slepoty a potratů…
strana 90
https://stop5g.cz/rusko-ma-zaporny-postoj-k-5g/ V.V.Putin - Rusko má záporný postoj k přidělování kmitočtů 3,4–3,8 GHz pro rozvoj komunikačních sítí páté generace (5G) v Rusku.
Jednou z otázek, které lze položit, je, zda existuje někdo z mezinárodní politiky, který dobře chápe EMF / zdraví? Když byla položena tato otázka, byl jsem schopen přijít jen s jednou osobu. Ta osoba
je ruský prezident Vladimir V. Putin. Tento závěr pochází z rozhovoru s Dr. Dietrichem Klinghardtem, který praktikuje v Seattlu. V této souvislosti Dr. Klinghardt uvádí, že přednáška, kterou Putin předal ruskému shromáždění, uvedla: „Nemusíme jít do války s Amerikou. Amerika spáchá kolektivní sebevraždu způsobem, jakým využívají elektřinu. Musíme jen počkat, až budou všichni v psychiatrické léčebně. “Když jsem to viděl, zeptal jsem se sám sebe, zda je pravděpodobné, že Vladimir Putin má hluboké porozumění neuropsychiatrickým účinkům EMF? Vladimír Putin byl hlavou KGB, když se v Sovětském svazu dělaly poslední studie přezkoumávané Dr. Karlem Hechtem [28].
https://vk.com/doc-185536415_514316214

Adolf Hitler, také člen organizace sv. Pavel, byl osobním přítelem obou Havlů (otec a strýc V. Havla ), kteří pro něj pracovali oficiálně od roku 1933, proti naší republice. I když byli významní členové zednářských lóží, o tom věděli nacisté a samozřejmě i Hitler, protože byl poloviční žid, dosazený Amerikou a financován, nesmělo se těmto dvěma ublížit.
Byli pod ochranou samotného Hitlera. Toto je důkaz, co je sionistický nacionalismus, který obsahuje „kapitalismus, komunismus, fašismus, nacismus, globalismus“, který Vy teď připravujete. Po okupaci 15.3.1939 bylo v Lucerně zřízeno sídlo SD – Sicherheitsdienst a Gestapa. Oba Havlové pracovali jako agenti. Byli tam zřízeny konspirativní byty, kde získávali občany ke spolupráci s SD a Gestapem.
Aby byl beze zbytku splněn plán likvidace naší země Československa, kterým byl Havel pověřen, byl Vám určen Schwarzenberg jako kurátor. Protože Havlův alkoholismus nezajišťoval toto plnění. Proto zastával takovou významnou funkci, dostal státní občanství ihned majetek.
Bouře - Paul Polansky https://vk.com/doc554625335_517024130
https://vk.com/wall554625335_233

Dohoda KGB a CIA. Dělení majetku a moci. Schůzka Havla a Sorose v roce 1986 na ambasádě USA v Praze https://zpravy.dt24.cz/domaci/dohoda-kgb-a-cia-deleni-majetku-a-moci-schuzka-havla-a-sorose-v-roce-1986-na-ambasade-usa-v-praze/?fbclid=IwAR03lxZQ8_4E3zY4cPjB36PYgiDtSO3GbbBTt48MI8iehvkzZhQT4UzOmnM
Rothschildův Soroš přiznává, že Havla udělal prezidentem - české titulky - také říkal jak jeli s Schwarzenbergem v autě a jak se znají...
https://vk.com/rudolfstop5g?z=video554625335_456239283%2F64d687d65b6a92ca78%2Fpl_wall_554625335
http://svobodnenoviny.eu/financnik-george-soros-otevrene-pripousti-plan-zniceni-narodnich-hranic-a-zaplaveni-evropy-privandrovalci/

DNA Dětí je Nejvíce Ohrožená, DNA je ZKONSTRUOVÁNA tak, že přijímá EMF RADIOZÁŘENÍ a 5G!
DNA funguje jako fraktální anténa, která přitahuje velké množství EMF. Inteligentní fraktální textilie je relativně novým segmentem elektronického průmyslu, je rychle se rozvíjející a má velký potenciál v blízké budoucnosti díky své aplikaci týkající se internetu věcí (Internet of Things – IoT) a 5G. Jsou optimalizované pro ultra širokopásmovou komunikaci. Víc radiace všude kolem nás!
https://stop5g.cz/dna-deti-je-nejvice-ohrozena-dna-je-zkonstruovana-tak-ze-prijima-emf-radiozareni-a-5g/
#Stop5G - AKCE 5G: Mezinárodní Příručka pro Zasílání Oznámení o Odpovědnosti svým Voleným Zástupcům
KROK 1: Vyhledejte své Zvolené Zástupce
Poslanci dle Abecedy a Kraje: http://www.psp.cz/sqw/snem.sqw?P1=A&P2=?6?
KROK 2: Zkopírujte si toto do E-mailu (nebo do Dopisu Zaslaný Ověřenou Poštou)
Jste můj zvolený zástupce. Toto právní oznámení o odpovědnosti je určeno k tomu, aby se v případě potřeby použilo jako důkaz u soudu a má v úmyslu Vás poučit, ochránit a probudit občanskoprávní a trestní odpovědnosti v souvislosti s vašimi činy nebo opomenutími souvisejícími s používáním technologie 5G ve vašem volebním obvodu. Malé buňky 4G / LTE tvoří nedílnou součást nasazení 5G. Tato technologie 5G způsobí, že budu vystaven bezdrátovému neionizujícímu elektromagnetickému záření proti mému souhlasu po celou dobu kdy jsem doma...
https://stop5g.cz/akce-5g-mezinarodni-prirucka-pro-zasilani-oznameni-o-odpovednosti-svym-volenym-zastupcum/

Reportáž ruské TV ze švédského města Malmö - české titulky
Tady je dokument ze Švédského města Malmo, jak policie skrývá zločiny co dělají imigranti, o no go zónách, jak je stát bezradný integrovat imigranty, kteří zadarmo dostali byt, jak se vyostřuje násilí.
https://vk.com/video554625335_456239284

Těsně předtím, než došlo k 11. září 2001, bylo 10. září 2001 hlášeno zmizení 2,3 bilionu dolarů, že vlastní auditoři Pentagonu nebyli schopni dopátrat se 2.300.000.000.000 dolarů. Poté byl Pentagon překvapivě zasažen přímo v oblasti, kde byla účetní kancelář 11. září. Jaká náhoda. Jak jednoduše zakrýt podvod v Pentagonu.
https://vk.com/video554625335_456239420

Napríklad v rakúskej Viedni, kde bola 5G údajne zavedená „takmer zo dňa na deň“, zažívajú miestni obyvatelia krvácanie z nosa, bolesti hlavy, očí, hrude, žalúdočnú nevoľnosť, vracanie, únavu, závraty, zvonenie v ušiach, symptómy podobné chrípke a bolesť srdca.
Objavujú sa aj správy o ľuďoch, trpiacich napätím a tlakom v hlave a okolí, a tiež zažívajúcich pocity „krátkych, bodavých bolestí po tele“ a „brnenia“ vo vnútorných orgánoch.
Napriek svojim „sakramentsky veľkým“ rýchlostiam bude mať 5G a jej nastávajúca následná celosvetová prítomnosť za následok koniec života, aký v súčasnosti poznáme.
5G sa chystá nahradiť ľudí technológiou
https://www.badatel.net/neviditelna-skaza-vieden-je-vystrahou-ako-dokazu-5g-siete-znicit-zdravie/

Novinář Nick Bilton si vzpomíná, jak kdysi dal Stevu Jobsovi z Apple otázku, že jeho děti musí iPod milovat, ale Jobs k jeho překvapení odpověděl: „Nepoužili ho nikdy. Omezujeme, kolik technologie naše děti doma používají.“ Protože bezdrátová technologie zabijí!
https://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/steve-jobs-apple-ipad-children-technology-birthday-a6893216.html

Máme chránit zdraví a pohodu dětí. Děti nejsou malí dospělí. Děti jsou nepoměrně ovlivňovány všemi expozicemi životního prostředí, včetně záření mobilního telefonu. Současné standardy FCC nezohledňují a nejsou specifikovány pro těhotné ženy a děti. Je nezbytné, aby každý nový standard pro mobilní telefony nebo jiná bezdrátová zařízení byl založený na ochraně nejmladších a nejvíc zranitelných skupin obyvatelstva. Mikrovlnné záření velmi škodí dětem https://stop5g.cz/5g-nepriznive-zdravotni-ucinky-na-deti/

EU dalo Česku 14 miliard na 5G. Přitom Česká republika zaplatí EU každý týden 1 Miliardu. EU nám nic nedala, jen přerozděluje a krade peníze, co pak chybí jinde!!! Z fondů EU dostalo Česku přibližně 14 miliard korun na další elektrosmog, tedy vysokorychlostní sítě – v podstatě na 5G. Česko samozřejmě po částce chňaplo, aniž by si opět alespoň ti přímo zodpovědní uvědomili, že dopustí tím pádem, že prakticky celou veřejnost tím ponoří do ještě hustějšího guláše škodlivých mikrovln! Pokud Česko takovou výraznou finanční „pomoc“ přijalo, je jasné, že se nikomu nebude chtít plošně zavádění 5G blokovat (muselo by to vzejít od široké veřejnosti, že 5G odmítají a nedovolí zavést na svá bydliště). A naopak – Národní Kontrolní Úřad již dohlíží nad proinvestováním – aby se skutečně vysokorychlostní internet čili 5G zaváděl, i do vesnic. https://stop5g.cz/eu-dalo-cesku-14-miliard-na-5g/

Český Telekominační Úřad - část těch co nás nechrání a zabijí!!! Cílem těchto seminářů bylo reagovat na současný neutěšený stav ve využívání kmitočtového pásma dle všeobecného oprávnění VO-R/12/09.2010-12 k využívání rádiových kmitočtů a k provozování zařízení pro širokopásmový přenos dat v pásmech 2,4 GHz až 66 GHz (dále jen „VO-R/12“). 5G je zbraň, funguje od pár Ghz až do 95Ghz. Tato zbraň může porazit celou armádu. - https://youtu.be/cAZXnSsFIow
LIMITY PRO VF POLE
• 2 až 30 GHz před r. 2000 4,3 V/m (na základě 30 letého výzkumu Státního zdravotního ústavu Praha)
• po r. 2000 61 V/m, zaměstnanci 137 V/m
Zpráva NRL č. 13 vydaná v r. 2002: závažným důvodem k zrušení vyhlášky 408 (platná před r 2000) však byla nemožnost uvést používání mobilů do souladu s limity, stanovenými v této vyhlášce.Nyní MZ odpovídá na dotazy občanů, proč byly limity zvýšeny, že staré limity byly vědecky neudržitelné !!! https://stop5g.cz/5g-karlovy-vary-kolin-karvina-cesky-telekominacni-urad/ Neionizační účinky wifi a mobilních telefonů, antén způsobují autoimunitní nemoce a rozpad DNA. Dr Sharon Goldberg svědčí u soudu https://www.youtube.com/watch?v=WiVE6RE-3Ic
Diky EMF mají dnes nemoci děti, co dříve měli jen starší spoluobčané!!!

Stop5G -Musíte vidět 5G Apokalypsa - Celý film zániku události
1G byl hlas - 2G umožňoval mluvení i text - 3G internet omezeným způsobem - 4G dokončil tuto digitální migraci 5G - masový zabiják - zbraňový systém. Mark Steel vojenský expert varuje lidi před zabijáckým systémem 5G !!! LED pouliční světla nyní vyzařují 5G !!! Jedná se o existenciální hrozbu pro hospodářství, životní prostředí a lidstvo.
"Musíte vzít v úvahu celou roli, kterou hraje elektřina v přírodě ... Lidské bytosti se nemohou vyvíjet stejným způsobem v atmosféře procházející ze všech stran elektrickými proudy a zářením. Má to vliv na celý vývoj člověka ... Tento život lidí uprostřed elektřiny, zejména sálavé elektřiny, ovlivní lidi už nyní takovým způsobem, že již nebudou schopni porozumět rychle zprávám, které dostávají. Účinkem je utlumení jejich inteligenci. Tyto účinky jsou již dnes vidět. I dnes si můžete všimnout, jak lidé chápou věci, které k nim přicházejí, s mnohem většími obtížemi než před několika desítkami let." - Rudolf Steiner, 1924
https://vk.com/stop5gcz?z=video-184806319_456239040%2F6486e8d19c1717ef49%2Fpl_post_-184806319_83

Děkujeme
https://stop5g.cz
 
dr.zloduch  
Co můžete udělat?
Šířit informaci. Spojit se se skupinami "stop5G" na sociálních médiích jako je Facebook, Vk, Instagram, Poslat email na info@stop5g.cz a vytvořit místní skupinu na šíření informace.
Žádat o zastavení 5G na místních úřadech (Radnice, Městský úřad, Poslanci, etc.). Nekupovat 5G služby a produkty. Podepsat petice. Informovat se o vědeckých studiích. (https://ehtrust.org/)

My z mezinárodní skupiny Stop5G jsme hluboce znepokojeni zavedením technologie 5G v celém našem státě, ve světe ve vesmíru. Stovky recenzovaných nezávislých vědeckých studií naznačují, že bezdrátové záření představuje vážné riziko pro naše zdraví, zejména pro naše nejmenší děti, které víc jak 10x vstřebávají radiaci do svých těl. Zdokumentované onemocnění sahají od neurologických, neuropsychických problémů po reprodukční zdravotní problémy až po rakovinu. 5G je

Co je 5G?
5G je – Cílový Systém Získávání Informací – Dotazování na Bojišti – Fázované Pole – Fraktální Antény – Malé Antény – LED – Záměna Identity – Maskovací Útoky – Radarový Systém – Řízené Energetické Zbraně (DEW) – Kontrolní Systém Řízení – Získání Cíle – Izolační Frekvence – Tajná Vojenská Výzbroj v Rezidenční Technice – RFID CHIPS – Radiofrekvenční Identifikační Značky – Ekonomický a Biologický Terorismus.5G je Mikrovlnné Záření, Radiace. Chemtrails & Geo-Inženýrsví – A.I. využitá jako Proxy s Masivní Technologií MIMO Masivní In Masivní OUT – Konvenční 8T8R – M-MIMO 64T64R – 4G LTE 214 Mbps – M.I.M.O. Tanky – Výměna Dat – Zdravotní Nebezpečí – Existenciální Hrozba pro Lidi a Planetu.

5G Satelity - Země v mikrovlnné troubě?
Nouzová situace na obloze se stala ještě děsivější: 7. října 2019, kdy Mezinárodní telekomunikační unie zveřejnila nové aplikace SpaceX o dalších 30 000 satelitů, kromě již schválených 12 000, na plánovaných celkem 42 000 5G satelitů na nízké a velmi nízké oběžné dráze v ionosféře Země.
SpaceX také oznámil urychlený plán vypouštění: do konce roku 2019 plánuje vypustit dalších 240 satelitů a do konce roku 2020 až 1440 satelitů, tj. 120 satelitů měsíčně. Začátkem roku 2021 Space X očekává, že bude schopna vypustit 400 satelitů najednou, nebo 4 800 satelitů ročně, na své raketě Super Heavy, která se nyní vyvíjí. SpaceX nyní uvádí, že má v úmyslu začít poskytovat 5G z vesmíru většině světové populace někdy v druhé polovině roku 2020.
Největší škody, které satelity způsobí je to že skončí život na Zemi, když se dostanou do provozu příští rok. A to z důvodu jejich umístění v nejzranitelnější části zemského prostředí: ionosféry. Ionosféra je vrstva atmosféry, která začíná ve výšce 60 km nad našimi hlavami. V průměru je nabita na 300 000 voltů a poskytuje energii pro globální elektrický obvod. Globální elektrický obvod poskytuje energii pro všechen život: proto jsme naživu a je zdrojem veškerého zdraví a léčení. Všichni lékaři orientální medicíny to vědí, jen nazývají tuto energii „qi“ nebo „chi“. Tato energie proudí mezi nebem a Zemí a cirkuluje skrze naše meridiány a dává nám život. Je to elektřina. Globální elektrický obvod nemůžete kontaminovat miliony pulzních, modulovaných rádiových signálů, aniž byste nezničili celý život na Zemi.


Je zde doporučení ruského národního výboru pro neionizující radiační ochranu o nezbytnosti striktní regulaci používání Wi-Fi ve školkách a školách. Mobilní telekomunikační komunikace je čím dál oblíbenější mezi dětmi různého věku. Děti v mobilních telefonních hovorech překovávají dospělou populaci. Zároveň je zde denní expozice mozku EMP RF. Kromě toho jsou všechny děti trvale vystaveny EMP RF z telekomunikačních stanic. Problém péče o zdraví dětí v rozvoji bezdrátových komunikací byl nastaven jako priorita Světové zdravotnické organizace.
Elektromagnetické záření z Wi-Fi vytváří další zátěž pro mozek dítěte, jehož tělo je ve stavu vývoje a formování duševní činnosti. Během tohoto období jsou děti nejvíce citlivé na nepříznivé environmentální faktory (WHO, publikace číslo 3, Duben 2003). Je třeba poznamenat, že stávající standardy byly vypracovány bez zvážení této dodatečné expozice EMF.

Kroky k nápravě:
1. Ministerstvo zdravotnictví a další organizace odpovědné za bezpečnost obyvatelstva (včetně děti), by měli věnovat pozornost regulaci používání Wi-Fi ve školkách a školách a také k
posílení kontroly používání Wi-Fi a rozvoj vhodného regulačního rámce.
2. Doporučit použití kabelových sítí ve školách a vzdělávacích institucích spíše než sítí využívající bezdrátové širokopásmové systémy, včetně Wi-Fi. Státy po světě zakazují WiFi a mobily ve školách.

5G a Bezdrátový Internet Věcí je Zabiják!!! 5G je Zbraň , která zabijí celý biologický život, nejvíce děti a těhotné ženy!!! 5g byla vyvinuta armádou a teď se prodává za telekomunikace. Pozor Karviná chce testovat 5G!!! Pozor 5G bude v Karlových Varech!!! vodafone. 4G LTE je součástí 5G sítě. Nenechte instalovat 5G LED světla. Více info, studie v příloze Stop5g.cz-Info-verze-2.1.pdf
5G už zabijí v Kolíně, pozor!!! Prosíme šiřte informaci, prosíme o pomoc, moc děkujeme. 5G zabíjí nás, děti, přírodu, včely, ptáky, ničí vodu a naše lesy!!! Wireless (bezdrátová technologie) má závažné neuropsychiatrické účinky na celou populaci. Zdokumentované onemocnění sahají od neurologických problémů po reprodukční zdravotní problémy až po rakovinu nebo autoimunitní nemoci, rozpad DNA. 5G Satelity už nám lítají nad hlavou a 5G také mění počasí. Nenechte kácet stromy kvůli 5G! V příloze je vzor dopisu, prosím napište svému zastupiteli, senátoru, poslanci děkujeme. Nebo info zde https://stop5g.cz/akce-5g-mezinarodni-prirucka-pro-zasilani-oznameni-o-odpovednosti-svym-volenym-zastupcum/

Interpelace poslance Ing. Pavla Jelínka na ministra zdravotnictví ohledně nebezpečí aplikace technologií 5G na zdraví občanů. Kde bereme jistotu, že elektromagnetické záření nezpůsobuje zvýšení výskytu tzv. civilizačních nemocí? Video z poslanecké sněmovny https://vk.com/videos554625335?z=video554625335_456239462%2Fpl_554625335_-2

Seznam vědeckých studií https://stop5g.cz/riziko-5g-vedecka-perspektiva/
5G je zbraň. Vybraná armádou! Se slovenskými titulky. https://www.youtube.com/watch?v=yPnX1BAdOTU A co na to Rusko? https://stop5g.cz/rusko-ma-zaporny-postoj-k-5g/ Mapa EMF efektů http://www.oscillatorium.com/sitebuildercontent/sitebuilderfiles/brainemf100618.pdf

 
dr.zloduch  
Prokázaná fakta!
Mezinárodní petice proti 5G byla podepsána přes 176000 lidmi ze 208 zemí. Je tisíce nezávislých vědeckých studií, enviromentálních studii (Rakousko 2008), studie v NDR a Rusku, studie americké armády z roku 1971 o nebezpečí neionizujícího nízkého elektromagnetického záření a 5G. Prof. Dr. Hecht zhodnotil 60 různých studií profesních expozic, které byly provedeny v letech 1960 až 1990 v Sovětském svazu a ve východním Německu. Jednalo se o pracovní expoziční studie více než 3500 lidí, kteří byli vystaveni elektromagnetickým vlnám s intenzitou menší než 1/1 000 našich bezpečnostních pokynů. Tyto studie zjistily, že tyto EMF vyvolaly neuropsychiatrické účinky podobné těm, které byly nalezeny v mnohem novějších studiich, jakož i účinky na srdce. U osob žijících v okruhu 200 metrů od telekomunikační antény se významně zvýšil výskyt rakoviny prsu a mozku. Riziko rakoviny v expozičním rozmezí nad > 1000 uW/m2 bylo 23krát vyšší u rakoviny prsu. Riziko nádorů na mozku při> 1000uW/m2 bylo 121krát vyšší (Oberfeld 2008)

Internetová informační platforma EMF-portál Univerzity RWTH Aachen shrnuje systematicky vědecká data o účincích elektromagnetických polí (EMF). Všechny informace jsou k dispozici v angličtině a němčině. Jádrem portálu EMF-Portal je rozsáhlá databáze literatury se soupisem 28 519 publikací a 6 366 shrnutí jednotlivých vědeckých studií o účincích elektromagnetických polí. Aliance STOP 5G.

TELEKOMUNIKAČNÍ PRŮMYSL NEPROVEDL ŽÁDNÉ STUDIA O BEZPEČNOSTI 5G!
VELKÉ BEZDRÁTOVÉ PŘIZNÁNÍ: Nejsou žádné studie, které by ukázaly bezpečnost 5G !!! – 7. února 2019 Americký senátor Blumenthal udělil telekomunikačnímu průmyslu velkou ránu tím, že definitivně řekl, že nebyly provedeny žádné studie bezpečnosti. Od té doby špatné zprávy, žaloby na 5G stále přicházejí. Nejméně 21 amerických měst prošlo nařízeními omezujícími instalaci „malých antén“ a mnoho z měst účtuje poplatky za recertifikaci, aby to bylo pro bezdrátový průmysl nerentabilní. Největší pojišťovna Loyd's v Londyně nepojišťuje telekomunikace přes 20 let, z obavy o hromadné zdravotní důsledky uživatelů mobilních telefonů. V Sydney bylo soudně zastaveno zavádění malých antén - právník Ray Mezinárodní dohody jsou porušovány.

PŘEDPISY O LIMITECH ELEKTROMAGNETICÉ RADIACE JSOU ZASTARALÉ A NEODPOVÍDAJÍ REALITĚ. Tyto předpisy jsou z roku 1996 oddíl 704, neberou v potaz děti, neionizující radiaci, vystavení 24/7 četnými bezdrátovými zařízeními, které v té době ani neexistovaly.

Světová zdravotnická organizace (WHO) zakrývá ničení života na Zemi. WHO klasifikovala v květnu 2011 vysokofrekvenční elektromagnetická pole (30 kHz-300 GHz) jako možný karcinogenní element pro člověka skupina 2B. V březnu 2019 byla podepsána nová petice 250 vědci Spojených Národů a WHO, kteří vyjádřili "vážné znepokojení" ohledně zdravotních rizik spojených s elektromagnetickými poli emitovaných bezdrátovými zařízeními. Vědci požádali o umístění vysokofrekvenčních elektromagnetických polí do karcinogenní skupiny 1 A (vedle tabáku a azbestu).
Brusel, švýcarský Kanton, některá města Kalifornie, některé časti Italie zastavili implementování sítě 5G. Bývalá ředitelka WHO dr. Gro Harlem Brundtland, vysoce kvalifikovaná lékařka a třikrát norská premiérka byla také ovlivněna EMF radiací a rezignovala z funkce Generalního Secretary WHO, protože EMF ovlivnilo její zdraví a paní Brudtland také není duševně nemocné. Demonstrace po Evropě.


 
dr.zloduch  
Zdravíme

Je důležité pochopit co 5G dělá a co říkají, že dělá. Tato technologie může uvařit vaše oči. Všichni musíte pochopit, že 5G je vojenská technika, že jsou to útočné frekvence a DEW. Jednoduše 5G je mikrovlnná radiace!

5G je "Pátá generace" mobilní telekomunikace, která slibuje 100x rychlejší bezdrátové připojení k Internetu a za jakou cenu? Systém 5G funguje ve frekvenčních pásmech 600-700 MHz (bývalá DVT-TV), 3-5 GHz, 20-100 GHz. ( Fraktální antény, Fázované pole) Zejména vyšší frekvence mají schopnost překonávat pouze krátké vzdáleností, a proto je snaha umístit tisíce malých antén přibližně každých 20-100 metrů, které budou umístěny na pouliční lampy, semafory, veřejné budovy, v blízkosti vašich domovů, škol a obchodních center, kde budou vyzařovat vysokofrekvenční záření podobné mikrovlnné troubě. 5G je nezbytný pro bezdrátový tzv. "Internet věcí", který spojuje všechny inteligentní spotřebiče, třeba váš polštář na kterým spíte může měřit jak se cítíte a přitom do vás vysílá radiaci. Je to sběr vašich osobních dat v soukromí vašeho domova bez vašeho svolení, 24/7, tyto data se prodávájí třetím stranám! 5G pracuje ve stejném spektru frekvencí jako "Active Denial Technology", což je vojenský zbraňový systém používaný pro kontrolu davu.

Proč se musí zastavit 5G?
5G bude mít katastrofální dopad na zdraví celé lidské populace. (Mapa EMF efektů):
• Rakoviny
• Poškození DNA a buněk
• Neplodnost - Snížená plodnost, včetně změn tkáňové remodelace ve varlatech, snížený počet spermií a kvalita spermií, snížená plodnost žen včetně remodelace vaječníků
• Onemocnění srdce
• Diabetes
• Chronické onemocnění
• Endokrinní, hormonální účinky
• Neurologické / neuropsychiatrické poškození, stres
Tento systém je největším biologickým experimentem v dějinách lidstva. Bude mít vliv na všechny ekosystémy a poškodí každého živého tvora na planetě. Dojde k napadení vašeho soukromí.
Nebudete mít na vybranou a nebudete moci tomuto systému uniknout.

 
Vážení pane,

Jsem Fred Branson, osobní právník pro pozdější ING.JIŘÍ MAZANEC, státního příslušníka vaší země, a bývalý ředitel distribuční společnosti Oil & Petroleum se sídlem ve Spojeném státě. Na únoru 3rd, 2017 zemřel můj klient, jeho žena a jediná dcera při smrtelné dopravní nehodě. Před smrtí mého klienta, měl v banku vklad na účtu ve výši 18.699.800,00 dolarů (Osmnáct miliónů šest sto devadesát devět tisíc, Osm set amerických dolarů).

V souladu s americkým zákonem o dědictví banka vydala 21denní výpovědní lhůtu k předložení mého klienta relativní nebo účet bude zabaven, kdybych nedokázal poskytnout někomu, kdo bude mít nárok na tyto peníze v jejich bance, chci, abyste byli další příbuzný. Vzhledem k tomu, že máte stejného příjmení s mým klientem, aby byla tato částka 18.699.800,00 dolarů (osmnáct milión šest sto devadesát devět tisíc, osm náct amerických dolarů) převedena na váš účet, pak přijdu do vaší země, vy a já sdílet peníze 45% pro mě a 45% pro Vy, 10% pro sirotčince.

Zaručuji, že to bude provedeno v rámci legitimní dohody, která vás ochrání před jakýmkoli porušením práva. Potřebuji od vás tyto informace, které nám pomohou dosáhnout tohoto tvrzení.

Vaše celé jméno:-------
Adresa: -------
Tvůj věk:-------------
Povolání :---------------
Telefon, e-mail a mobil pro komunikaci Účel: ----------

Poznámka: Omlouvám se za neschopnost správně napsat váš jazyk. Píšu se s překladatelem Google pro vaše pochopení. Můžete mi odpovědět anglicky, pokud je to možné.

Čekám na vaši odpověď, abych vám dal další podrobnosti.

S pozdravem,
Fred Branson (Esq.)
 
mageo.cz Why be a King, when we are God?  Lejdyny
Ano?
dr.zloduch  
mageo.cz
 
Dobrý den, včera jsem byl u vás doma. Máte to tam pěkně zařízené a máte zajímavý vkus (víte, co tím myslím). Nejenže si tam vodíte děvky a skladujete sexuální materiál (kopu sexuálního materiálu), tak je vaše obydlí špatně zabezpečeno a je poměrně jednoduché se tam dostat. Při své návštěvě jsem pořídil kompromitující fotografie a další dokumentaci. Naštěstí můžete využít mých služeb a nechat zítra přesně v jedenáct dopoledne v odpadkovém koši na rohu ulice. Pak budou všechny materiály zničeny.