Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyInternisté

Spravují:

Dort,
Jhershaw,
Galaxian

Může vás zajímat
1.Napište vhodný titulek a popis článku (perex). Pokud nemůžete žádný titulek a popis vymyslet, netrapte se tím a přenechte tuto starost moderátorovi.

2.Důležitý je také první odstavec článku. Přidejte do odstavce pointu celého článku a téma postupně rozveďte. Méně důležité informace patří až na konec článku.

3.Rozsah článku by se měl pohybovat mezi 4 500 – 5 000 znaků. Krátká zprávička může být do 1 000 znaků včetně mezer nebo kratší.

4.Před napsáním článku si připravte (alespoň v mysli) osnovu. Nestane se vám, že budete v článku odbíhat od tématu anebo v některých částech článku problém příliš rozebírat.

5.Čleňte články do odstavců. Délka jednoho odstavce by neměla přesáhnout 1 000 znaků, což odpovídá přibližně deseti řádkům. Mezi jednotlivé řádky vládejte písmový blok (klávesa enter). První věta musí ve čtenáři vyvolat touhu číst dále.

6.Pište stručně a nepoužívejte příliš složitá souvětí (čtenář se by se v textu zratil).

7.Snažte se psát srozumitelně a nepoužívejte v textech příliš mnoho cizích slov.Tetrev Naajděte nahé ženy ve vašem městě  zde
Michael Mazanec !!!
Tetrev Naajděte nahé ženy ve vašem městě  zde
variace na téma

Ahoj!

Jsem zástupce hackerské skupiny ChaosCC.
V období od 23/6/19 do 08/5/19 jsme získali přístup k vašemu účtu hacknutím jednoho z poštovních serverů centrum.cz
Díky přístupu k vašemu účtu se ukázalo, že je snadné infikovat OS vašeho zařízení.

V současné době známe všechny vaše kontakty.
Máme také přístup k vašim poslům ak vaší korespondenci.
Všechny tyto informace jsou již u nás uloženy.

Jsme si také vědomi vašich intimních dobrodružství na internetu.
Víme, že zbožňujete stránky pro dospělé a víme o vašich sexuálních závislostech.
Máte velmi zajímavý a zvláštní vkus (chápete, co tím myslím).

Při procházení těchto stránek se kamera vašeho zařízení automaticky zapne.
Videozáznam vás a to, co sledujete, se ukládá.
Poté se videoklip automaticky uloží na náš server.

V současné době bylo shromážděno několik podobných záznamů.
Od chvíle, kdy si tento dopis přečtete, budou po 60 hodinách všechny vaše kontakty v této e-mailové schránce a ve vašich instant messengerech přijímat tyto klipy a soubory s vaší korespondcí.

Pokud to nechcete, převeďte prosím 6500 Kč do naší bitcoin kryptoměny Peněženka (btc): 1Vq6bDLn4sr2U7ouj3ZdNPqNtRaBaqR6P
Zaručuji, že poté zničíme všechna vaše tajemství!

Jakmile budou peníze na našem účtu - vaše data budou okamžitě zničena!
Pokud nepřijdou peníze, budou všem vašim kontaktům zaslány soubory s videem a korespondcí.

Vy rozhodnete ... Plaťte nebo žijte v pekle ze hanby ...

Věříme, že tento celý příběh vás naučí, jak správně používat gadgety!
Každý má rád stránky pro dospělé, prostě to udělej správně!
Do budoucna - při návštěvě webů pro dospělé zakryjte nálepkou kameru svého zařízení!

Postarej se o sebe!
 
PRÁVNÍ ÚŘADY STEVEN L. KORNSTEIN
Adresa: 2020 Commonwealth Avenue
Suite 220 Newton, MA 02466, USA.
E-mail: stevenkornstein@mail2lawyer.com
website: www.stevenlkornsteinlaw.com


Milý xxx,

Jsem barrister Steven Kornstein, právník pozdního pana Michael Mazanec, státní příslušník vaší země a bývalý ředitel (ropné služby ConocoPhillips) se sídlem ve Spojených státech amerických (USA) a poté bude označován jako můj klient. Bohužel, 31. ledna 2013 se můj klient, jeho manželka a jeho tři děti účastnili dopravní nehody podél dálnice West Stock. Všichni cestující ve voze bohužel přišli o život. Měl účet v hodnotě (18,7 milionu amerických dolarů v dolarech) a já jsem provedl několik neúspěšných pokusů o nalezení jeho příbuzných.

Důvěrně vás kontaktuji, protože máte stejné příjmení a státní příslušnost a pomáháte při repatriaci fondu, než bude zabaven jako nevyžádaný fond. Proto zde budu stát jako váš právník, aby zajistil, že výtěžek této částky bude úspěšně převeden na váš účet, a pak přijdu do vaší země za účelem sdílení fondu, 45% pro mě a 45% pro vás, zatímco 10% bude věnována domovům pro sirotčince.

Vyžaduje se od vás čestná spolupráce, která nám umožní dosáhnout tohoto podnikání. Zaručuji, že to bude provedeno na základě legitimního uspořádání, které vás ochrání před jakýmkoli porušením zákona. K dosažení tohoto tvrzení potřebuji od vás následující informace:

Vaše celé jméno:-------------
Adresa: ------------------
Tvůj věk:-------------------------
Obsazení:-----------------------------
Váš telefon a mobilní pro komunikaci Účel: --------------------

Odpovězte prostřednictvím svého soukromého e-mailu: (stevenkornstein@mail2lawyer.com), abych vám mohl poskytnout více podrobností o postupech.


S pozdravem,
Barrister Steven L. Kornstein, Esq.
 
(jinak poslední dobou nic moc :()
 
Ahoj. Moc se mi líbil. Setkáme se. Opravdu miluju sex.

Napište mi ve WhatsApp: +420 702 891 073
 
Hey, I'm Johnny Farnsworth
I'm waiting for your call
my page ID=WqutBa
 
Díky, tak tenhle je parádní.
Dobrý den.

Moje přezdívka v darknetu je byrom32.
Nejprve jsem byla tato poštovní schránka napadena před více než šesti měsíci (viz adresu odesílatele, poslal jsem vám e-mail z vlastního účtu), prostřednictvím něho jsem infikoval váš operační systém pomocí viru (trojského koně), který jsem vytvořil a který vás dlouho sledoval.

Dokonce i když jste heslo změnili - na tom nezáleží, můj virus zachytil všechna data ukládání do mezipaměti na vašem počítači a automaticky mi uložil přístup.

Mám přístup ke všem vaše účtům, sociálním sítím, bankovnímu účtu, e-mailu a historii prohlížení.
Proto mám data všech vašich kontaktů, souborů z počítače, fotografií a videí.

Jsem si jist, že nechcete, aby všechny vaše kontakty, celý internet a hackeři viděli tyto soubory.
Pokud máte stejný názor, pak si myslím, že 230 dolarů je docela spravedlivá cena, aby zničila špínu, kterou jsem vytvořil.

Zašlete výše uvedenou částku do mé Bitcoin peněženky: 1KGjDZ7RFV39r2q1JeSpZAF5L3fnpuenmT
Jakmile je výše uvedená částka přijata, zaručuji, že data budou smazána, nepotřebuji ji.

V opačném případě budou tyto soubory a historie návštěvních stránek odesílány všem vašim kontaktům z vašeho zařízení, a já je prodám hackerům (opravdu nechci to dělat, takové věci se mi nelíbí).
Taky, Pošlu každému vašim kontaktům přístup k vašim korespondenčním protokolům, pečlivě jsem ho zachránil!

Od přečtení tohoto dopisu máte 48 hodin!
Po přečtení této zprávy obdržím automatické oznámení, že jste viděli dopis.

Doufám, že jsem ti učil dobrou lekci.
Nebuďte tak neschůdní, jděte pouze na osvědčené zdroje a nikde nezadávejte hesla!
Hodně štěstí!
 
Pinos taloš=morgoš 
ok
DadB jsem zralý na šrotovné 
Pinos taloš=morgoš 
Zavolejte na to cislo nekdo
(email obsahuje bohatou fotopřílohu - fotky sprchovýho koutu, její skříně, lékářský zprávy apod.)
 
zatím no.1, naprostá špička
Vážený pane inženýre

Vím, že Vás můj email nemusí vůbec zajímat a že ho můžete i hned smazat, ale moc Vás prosím přečtěte si ho do konce, protože věřím, že český národ drží při sobě a nejsou všichni stejní.


Dovolte, abych se Vám představila, jmenuji se Z***** S******* 1967


Víte pane inženýre, nikdy bych se na Vás neobracela, kdyby mi nevymřela celá rodina na rakovinu, takže vlastně nemám vůbec nikoho a to přísahám jak je Bůh nade mnou a nevím jak dál.

Bohužel žiji v České Republice, kde naši páni faráři věří jen sami sobě a mají všude napsáno jen číslo účtu a pomozte nám. Ale když já chci pomoci a potřebuji pomoci, tak bohužel nikdo nechce a nemá zájem pomoci. V pátek jsem si byla pro potravinový balíček a věřte, že ani pes by to nejedl. 3 konzervy, rýže, jedno mléko, hrách, čočka a to vše mi má vystačit na jeden měsíc podle naší charity. Všichni věří v charitu a nadace a jiné organizace, ale to jsou jen pračky na peníze. Je strašné co se dnes v tomto státě děje.

Ocitla jsem se v tak strašné situaci, protože mám tak nízký příjem, že mi to nepokryje moje náklady na bydlení, jídlo a léky. Můj příjem je pouze plný invalidní důchod 4235 Kč. A kvůli tomu si musím neustále půjčovat, takže žiju v začarovaném kruhu. Musím nutně zaplatit nájem a poplatky okolo, jako jsou odpady doplatek za vodu a já opravdu nevím a to se stále modlím, jelikož jsem silně věřící člověk, kdo by mi mohl pomoci. Tak proto si dovoluji oslovit Vás, pane inženýre s prosbou o jakoukoliv pomoc, často velmi trpím hlady a to doslova a do písmene a to žijeme ve vyspělém státě. Bohužel v české Republice mi nechce nikdo pomoci.


Jsem velice vážně nemocná, prodělala jsem dvě rakoviny prsa a po druhé rakovině mi museli celé prso amputovat, operaci páteře a po té jsem prodělala akutní zánět žlučníku a slinivky břišní a na to mi zjistili jelikož jsem trvala na magnetické rezonanci, protože bohužel u nás dobře nefunguje ani zdravotnictví, útlak na míchu a posunuté ploténky krční páteře. Ani nemohu zvedat pořádně ruce, takže nemohu dělat denní práce jako každý jiný zdravý člověk. A aby toho nebylo málo, dozvěděla jsem se před půl rokem, že trpím diabetem.

Vážený pane inženýre, je mi velice trapně a smutno z toho, že Vám píšu, ale já opravdu nevím kudy kam tento měsíc. Vůbec nic nejím, nemám na léky a na zdravou životosprávu, potřebuji zdravotnické pomůcky, jako je prsní epitéza. podprsenku a plavky. Prosím pomozte mi, nepotřebuji vilu, auto a drahý majetek. Potřebuji jen nejobyčejnější věci, abych mohla zase normálně žít a cítit se jako žena. Mohl by jste mi prosím alespoň trošičku pomoci? Vím, že Vás to nemusí vůbec zajímat, ale zdvořile Vás prosím o pomoc, jelikož v tomto státě nemám odvolání.

Píšu Vám tento email proto, protože neztrácím víru a věřím, že cítíte z tohoto emailu moji zoufalou situaci, a že Vám to nebude lhostejné. Nikdy více bych Vás neobtěžovala a nezneužívala Vaší dobroty.

Po zbytek života, který mi zbývá, bych Vám byla vděčná a pokusila bych se i nějakou formou Vám alespoň něco vrátit, kdyby jste mi pomohl. Byla bych Vám nesmírně a srdečně vděčná.

Moc Vás prosím, pomozte mi, já už vážně nemohu dál. Pro mne je velice strašné a ponižující, když musím prosit člověka jako jste Vy a obtěžovat Vás, ale k tomu mě donutil tento stát. Není myslitelné abych měla jen 4200Kč plný invalidní důchod III.stupně a z toho si všechno hradit. Nájem, léky, potraviny, zdravotní pomůcky. Každý přece ví, že když je člověk po dvou rakovinách, tak že nemá šanci na moc dlouhý život. A to ještě musím žít v plesnivém bytě a dýchat to. Rozhodně Vám nechci hrát na city, jen jsem obyčejná žena, která zoufale volá o pomoc.

Mnohokrát Vám děkuji za zvážení mé neúnosné situace a věřím, že Vám to nebude lhostejné. Posílám Vám i své lékařské zprávy.

Nelehko se mi posílá moje zdravotní dokumentace, ale mě už nic jiného nezbývá.

Předem děkuji alespoň za odpověď.


S úctou k Vám pane inženýre

Z***** S*******

Pražská ***

Benešov

25601
*********
 
dr.zloduch u̕s͠ì͞è̶l̢̕ ̸҉pr̢͘͞e̶c̢ ͟ń̸̨o͟ ͝͡r̵̨i 
Hledám touto cestou ženu nebo ženy, příp. pár, kteří jsou společensky slušní, s přirozenou inteligencí, v sexu naopak nemravní a mají rádi ALESPOŇ jednu ze zálib: reálné povídání o sexu, mazlení, hrátky, rozdíly věku, prstění, fist, některé perverzitky, sprosté řeči a další příjemnosti. Více lze zjisti vzájemnou komunikací, nejlépe osobní :-). Určitě se za těchto okolností dohodneme a bude nám fajn :-). Věk a postava není prioritou, férovost ano! Lze zajistit prostory, diskrétnost. Budu se těšit na odpovědi. :-) Sledujte tento odkaz <http://soo.gd/ozbga>
 
dr.zloduch u̕s͠ì͞è̶l̢̕ ̸҉pr̢͘͞e̶c̢ ͟ń̸̨o͟ ͝͡r̵̨i 
Skuteczna strona internetowa w atrakcyjnej cenie.

Za nieduże pieniądze zapewniamy światowej klasy usługi projektowania i tworzenia stron www <http://bit.ly/stronywww11> i e-sklepów w bardzo sprawdzonym i doświadczonym, międzynarodowym zespole.

Jeżeli jesteś zainteresowany ewentualnym przeprojektowaniem swojej strony lub jej wykonaniem całkowicie od nowa i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o naszej propozycji, kliknij w poniższy guzik <http://bit.ly/stronywww11> . Znajdziesz tam wiele ciekawych, dodatkowych informacji, a jeśli będziesz miał szczęście, to zaprojektujemy Ci stronę/sklep całkowicie za darmo.

Możemy zastosować wiele najnowszych rozwiązań, których obecność powinna bardzo korzystnie wpłynąć na ogólną użyteczność Twojej strony internetowej i mocno poprawić wrażenia jej użytkownika, co zwykle prowadzi do lepszej sprzedaży bez względu na to czy chodzi o usługi czy towary.

Dowiedz się więcej → <http://bit.ly/stronywww11>

Nadawcą e-maila jest:
Adraptor Ltd. Trust Company Complex, Ajeltake Road, Marshall Islands
 
PENÍZE Z VAŠE RODINY

Jsem Richard Williams, můj pozdní klient pan Alexander, který zemřel jako a
výsledek útoku na srdce má v banku nevyžádanou zálohu (10,7 milionů
dolarů), o které věřím, že váš příbuzný má s sebou stejný příjmení.
Okamžitě se obraťte na mne pro další informace prostřednictvím tohoto
emailového pole
(richardwilliams@outlook.fr) a pošlete všechny tyto informace
Celé jméno....................
Kontaktní adresa..............
Země původu............
Číslo mobilního telefonu..........
Obsazení...................
Stáří..........................
Rod.......................
Soukromá e-mailová adresa ........
S úctou,
Barrister Richard Williams
 
nová verze známého dopisu... pobavil "olejový umělec" a závěr..
Dobrý den, dostali jste můj e-mail? Poslal jsem vám minulý týden dopis, ale nedostal jsem od vás odpověď. Píšu vám tento e-mail znovu, protože jste jediným živým příbuzným zemřelého, který zemřel před 8 lety při autonehodě spolu s rodinou. On byl stát jejich země a olejový umělec. Chci, abyste požádal o finanční prostředky, jako jeho jediný žijící příbuzný. Vy a on oba mají stejné příjmení, takže můžete požádat o finanční prostředky v bance. Mám všechny právní dokumenty, které vás podporují.

Finanční prostředky vám budou uvolněny dvanáct pracovních dnů bankovním převodem, pokud budete postupovat podle mých pokynů. Těším se na spolupráci s vámi. Všechny transakce jsou důvěrné a nezahrnují žádné třetí strany. Všechno bude děláno na důvěře, doufám, že vám mohu věřit, jako byste mi věřil.

Pokud se vám nabídka nedotkne, odstraňte tuto zprávu a zapomeňte, že jsem vás někdy kontaktoval. dík

S pozdravem,

Advokát Adam Pacuski
 
Jsme zjistili neobvyklou aktivitu
Air/Bank

Váš účet byl uzamčen


Vítejte u zákazníka,

Na vašem účtu jsme zjistili neobvyklou aktivitu a protože jsme zodpovědný za ochranu údajů našich zákazníků
Musite aktualizace informaci takže si a použiváte svùj úcet online.

Aktualizujte svůj účet

Přejeme Vám pěkný den
Jiří Tutsch / Manažer kontaktního centra
Air Bank a.s. / člen skupiny PPF

Air Bank a.s. / Evropská 2690/17 / 160 00 Praha 6 / IČ 29045371
Společnost zapsaná u rejstříkového soudu v Praze, spisová značka B 16013. 336/13/01″,
 
dr.zloduch u̕s͠ì͞è̶l̢̕ ̸҉pr̢͘͞e̶c̢ ͟ń̸̨o͟ ͝͡r̵̨i 
S pozdravem Právník Dieudonne Essowasam. 13.580.000,00$
Poslal jsem vám tento dopis před měsícem, ale nejsem si jistý, jestli to máš. A od tebe jsem neslyšel, jsem Barrister Dieudonne Essowasam, osobní advokát mého pozdního klienta, který umírá při smrtelné nehodě s rodinou na výlet do nedaleké země. Dostal jsem mandát od banky, abych poskytl dalšímu příbuznému svůj fond bez nároku na náhradu (USD 13.580.000,00). Po neúspěšných pokusech najít nějakého svého příbuzného jsem se rozhodl kontaktovat vás. Vraťte se ke mně pro více informací S pozdravem Právník Dieudonne Essowasam.
 
dr.zloduch u̕s͠ì͞è̶l̢̕ ̸҉pr̢͘͞e̶c̢ ͟ń̸̨o͟ ͝͡r̵̨i 
Nebudu hrat hry. Chci najit seriozni muz, ktery take nebude hrat se mnou. Zdá se že to upgradovali!