Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyInternisté

Spravují:

Dort,
Jhershaw,
Galaxian

Může vás zajímat
1.Napište vhodný titulek a popis článku (perex). Pokud nemůžete žádný titulek a popis vymyslet, netrapte se tím a přenechte tuto starost moderátorovi.

2.Důležitý je také první odstavec článku. Přidejte do odstavce pointu celého článku a téma postupně rozveďte. Méně důležité informace patří až na konec článku.

3.Rozsah článku by se měl pohybovat mezi 4 500 – 5 000 znaků. Krátká zprávička může být do 1 000 znaků včetně mezer nebo kratší.

4.Před napsáním článku si připravte (alespoň v mysli) osnovu. Nestane se vám, že budete v článku odbíhat od tématu anebo v některých částech článku problém příliš rozebírat.

5.Čleňte články do odstavců. Délka jednoho odstavce by neměla přesáhnout 1 000 znaků, což odpovídá přibližně deseti řádkům. Mezi jednotlivé řádky vládejte písmový blok (klávesa enter). První věta musí ve čtenáři vyvolat touhu číst dále.

6.Pište stručně a nepoužívejte příliš složitá souvětí (čtenář se by se v textu zratil).

7.Snažte se psát srozumitelně a nepoužívejte v textech příliš mnoho cizích slov.StochastikoS ruská vojenská lodi, idi na chuj! 
Vsadím se, že jste skončil na tom, že nevíte co děláte pro život!
Tetrev Konstatování Kanceláře   prezidenta republiky
ahoj, vítejte na nové platformě.
Za randění, nalezení dívky a kluka, vytvoření rodiny.
Pouze ve vašem městě je bezplatná registrace do 24 hodin.
1.10000 párů denně.
2. Sex bez závazků.
3. Romantická setkání, zajímavá známost.
Pouze dnes zcela zdarma.
Naši odborníci dělají vše pro to, abyste byli spokojeni.
Proto jsme vybráni, je nám důvěřováno a oceňováni.
Nechoďte kolem, nenechte si ujít příležitost být šťastný.
Podle médií jsme oblíbenou stránkou náboru seznamky.
Jděte a získejte volné místo v horní části seznamu ve vyhledávání.
Zcela zdarma 3 dny bezplatného používání, všechny prémiové služby!
*TADY DRAHÝ PŘÍTELE*
 
Adelbert_Steiner Kdo se chce chránit, ať se chrání  a o nás, kdo nechceme, se nestarejte.
Mohu nabídnout pět až deset nabídek od Petra Kellnera (!!! a ano, má to bejt on!), protože mi opakovaně nabízí skvělé rady na investice... jdete do toho?
HARMONY_AND_LOVE ⛧Prepare to meet Satan⛧ 
Nemám zrovna účet na který bych mohl obdržet pět milionů dolarů, mohu vyměnit za několik nabídek menších častek
 
Tetrev Konstatování Kanceláře   prezidenta republiky
Dobrý den,

Komplimenty dne vám a vaší rodine.

Potvrdte, že váš e-mail je stále aktivní. Máte dar od Gazprom Global Foundations.

Typ: Charitativní grant
Cástka: 2 500 000,00 EURO

Okamžite kontaktujte pro více informací a zpracovatele reklamací.

pozdravy
Nelson Chan
E-mailem: gazpromgfdesk@gmail.com
 
Adelbert_Steiner Kdo se chce chránit, ať se chrání  a o nás, kdo nechceme, se nestarejte.
Ciao *cenzurováno*...la rivoluzione é cominciata!

Mettiamo in palio solo per oggi 15 Smart TV Samsung di nuova generazione e sei stato selezionato per vincerne una partecipando al nostro breve sondaggio.

Non farti trovare impreparato, presto tutti i programmi che ami si sposteranno sul nuovo digitale terrestre che la tua vecchia TV non supporta. Vuoi davvero correre dal primo rivenditore e spendere centinaia di euro per la prima Televisione che ti capita?

Questa é la tua e-mail: ((email))?
Allora non perdere questa opportunitá, L’estrazione é domani!
CONFERMA ›
Samsung TV, modello e caratteristiche:
1. SAMSUNG - TV Crystal
2. LED - 65 pollici
3. Risoluzione Ultra HD 4 K
4. Con Full Internet TV
5. 3 HDMI
6. Common Interface +

Congratulazioni di cuore,
Servizio soddisfazione clienti


Doteď jsem měl za to, že spam se posílá hlavně v angličtině, protože to je nejpoužívanější jazyk na světě... co koho vede posílat italskej spam na maily s koncovkou .cz, to by mě zajímalo... jsou tam sice mezinárodně srozumitelné věci typu SAMSUNG TV CRYSTAL, Ultra HD a tak, ale i tak... co asi tak spammer čeká?

Že se ho anglicky zeptám na podrobnosti?
Nebo že by to byl "chytrej" spammer a cílil na hloupější uživatele vládnoucí angličtinou
No dobrá, předchozí článek spamerské myšlení dobře vysvětlil, ale... s koncovkou .cz? Hodně štěstí lovit italským spamem někoho s českým mailem, kdo se s tebou, spamere, domluví anglicky a přitom mu nesepne, že to je spam, spam, delicious spam... konkrétně tady bych chtěl vidět úspěšnost.
Vždyť musí bejt nulová prostě logicky... kdo má českej mail, umí anglicky a italsky a zároveň naletí na takhle jasnej spam??? Nebo že by lov na lidi schopné užívat google překladač a tedy spamer filtruje odpovědi podle "ten umí anglicky až moc dobře, ten mi nenaletí, srát na něj" a "ten to asi překládal přes google, tomu odepíšu"?
No ne že bych se divil...
 
Adelbert_Steiner Kdo se chce chránit, ať se chrání  a o nás, kdo nechceme, se nestarejte.
Ano, na tom něco je. Rozebráno do mrtě a dá to rozum. Člověka, kterej by se mohl zamyslet "a proč vlastně chtějí prachy na poplatky spojené s doručením těch milionů, proč si to nevezmou prostě z toho?" spamer nepotřebuje, toho nepodojí...
údajně to druhé - musíš to napsat dost debilně, abys odfiltroval myslící lidi, kteří by tě jen zdržovali a nic neposlali.
https://www.idnes.cz/technet/internet/spam-pravopisne-gramaticke-chyby.A121126_164036_sw_internet_pka
dr.zloduch if ( str.match('/[\xCC\xCD]/') ) 
Dobrý den ,

Poslal jsem vám zprávu více než 5krát, právě jsem si všiml, že jsem udělal chybu v dopisech na vašem e-mailu, proto jste neobdrželi všechny e-maily, které jsem poslal dříve, omlouvám se. Prosím, neodpovídejte na tento mail, pokud máte záznam v trestním rejstříku, protože to ovlivní transakci, jsem John Albert zaměstnancem banky zde ve Španělsku, mám zákazníka, který má podobné druhé jméno jako vy, zemřel v roce 2015 , zbývá dvacet sedm milionů, tři sta tisíc eur 27 300 000 eur, bez nejbližšího příbuzného, ​​protože s ním máte podobné jméno, pokud mi dáte 100% ujištění, zpracuji prostředky s vašimi údaji jako jeho účetní pomocí svého jména a údajů jako nejbližšího příbuzného k získání směnky na dvacet sedm milionů, tři sta tisíc eur 27 300 000 eur, aniž byste kontaktovali naši banku.


Jakmile bude směnka schválena a dvacet sedm milionů, tři sta tisíc eur 27 300 000 eur vám bude převedeno, což také zařídím investiční smlouvu ve výši dvacet sedm milionů, tři sta tisíc eur na pokrytí převodu prostředků abyste se vyhnuli jakémukoli zpochybňování zdroje finančních prostředků, jakmile se dostanou do vaší úschovy, vezmete si deset milionů eur 10 000 000 eur a nabídnete mi sedmnáct milionů eur 17 000 000 eur, poté darujeme 300 000 eur jakékoli charitativní organizaci které se starají o děti bez matek. Eura lze během převodu převést na jakoukoli měnu dle vašeho výběru.

Budu potřebovat vaši naléhavou odpověď, pokud mě ujistíte o upřímné spolupráci a čestnosti, protože brzy pojedu do Londýna na lékařskou prohlídku.

Až si to od vás přečtu, dám vám další podrobnosti..


Pošlete mi kopii své odpovědi sem: johnalbertbnker@gmail.com

Dík.

S pozdravem,
John Albert
 
Omlouvám se za tento druh kontaktu, právě jsem viděl tvůj profil a myslel jsem, že jsi pro mě ten pravý. Každopádně jmenuji se Dvořáková Kateřina, jsem českého původu a žiji ve Francii. Trpím vážnou nemocí, která mě odsoudila k jisté smrti, je to rakovina krku a mám částku 330 000 eur, kterou bych rád věnoval důvěryhodnému a čestnému člověku ve prospěch. Vlastním firmu, která dováží červený olej do Itálie a před 6 lety jsem ztratila manžela, což mě velmi zasáhlo a nemohla jsem se znovu vdát, nemáme děti. Rád bych tuto částku před svou smrtí věnoval, abych mohl počítat dny bez této nemoci, která mě nevyléčila, ale sedativa v češtině nechce vědět, zda z tohoto daru můžete mít prospěch.
Toto je moje e-mailová adresa:
dvorakovak17@gmail.com
 
Adelbert_Steiner Každý si za svůj život zodpovídá sám,  není třeba koronašikanovat celý národ.
Člověk si říká, jestli tohle - jména evidentně mužská, pak "ztratila manžela... nemohla se znovu vdát" ("který mě tvrdě zasáhl" je už jen vtip ve vtipu) je práce překladače nebo to takhle schválně pizdí nějakej skutečnej člověk, aby tím vyfiltroval lidi, co by si s ním mohli psát pro pobavení a chytli se mu na to fakt jen lidi ducha mdlého... ale spíš to vidím na překladač.
Ahoj, omlouvám se, že vás kontaktuji. Právě jsem viděl tvůj profil a myslel jsem si, že jsi člověk, kterého potřebuju. Každopádně se jmenuji Roberto Agios makedonského původu a momentálně žiji ve Francii. Trpím vážnou nemocí, která mě odsuzuje k smrti, je to rakovina hrdla a mám částku 100 000 eur, kterou bych chtěl dát člověku důvěry a upřímnosti, aby mohl využít. Vlastním firmu, která dováží kosmetiku a před 6 lety jsem ztratila manžela, který mě tvrdě zasáhl a dodnes jsem se nemohla znovu vdát, neměli jsme děti. Tuto částku chci dát před smrtí, aby mé dny mohly být sečteny kvůli absenci této nemoci, na kterou jsem neměl žádnou léčbu. Pokud přijímáte tento dar, pošlete mi prosím e-mail: robertoagios45@gmail.com
 
Tetrev pivo, párek  fotbálek
Můj drahý příteli

Předchozí e-mail vám byl zaslán bez odpovědi.
Jsem pan Stephen Pena účetní u pana Roberta a rodák z vaší země, který zemřel při závalu diamantového dolu.
Můj klient byl expatriant/inženýr z těžebního průmyslu.

S potěšením vám oznamuji, že po několika pokusech najít můj Klientští příbuzní/rodinní příslušníci, zjistil jsem, že máte stejnou rodinu jméno s mým klientem.
Byl bych rád, kdybychom diskutovali o financích mého klienta a hodnotě nemovitosti 4 650 000 USD u nás.

Můj klientský účet je v současné době nečinný a jeho prostředky budou získány zpět vládou, protože zemřel intestate a od té doby nikdo někdy přijít pro peníze. Potřebuji vaše služby, abych získal tyto prostředky podle právních ujednání, protože mám všechny podrobnosti nedotčené, abych zajistil a bezrizikový převod.

Žádám o váš souhlas, abych vás představil jako mého nejbližšího příbuzného klienta, aby vám mohly být vyplaceny výnosy z tohoto účtu za bezpečnost a následné vyplacení, protože finanční prostředky zůstaly pozadu bez jakékoli písemné závěti nebo podrobností o nejbližších příbuzných.
Pokud jste ochotni pomoci, dejte mi vědět pro další podrobnosti

S pozdravem,
Pan Stephen Pena
 
Kurzové sázky a devizové dostihy.
Tetrev humor a  satira
Re:2l0 Krásný den Vám oznámení.

V současné době je otevřená účast na novém programu SystemCZ, o kterém se nedávno mluvilo ve zprávách.

Platforma je vyvinuta společností Mask a zahrnuje aplikaci, ve které se v automatickém režimu vydělává na devizových dostizích.

Při prvním spuštění beta testu si zájemci vydělali 130-170 eur. každý den, dobré zvýšení platu souhlasit.

Po úpravách se však potenciál několikanásobně zvýšil a spustila se druhá sada beta testerů.

V prípade, že by ste sa mali pohybovať od 1221 do 3884 EUR. v týdnu, zveme vás také zúčastnit.

Zejména vše je organizováno tak, že nepotřebujete žádné další znalosti, aplikace není těžší než jakákoli hra.

Le:4l4 Zaregistrujte se!
 
Já mám notebook, takže jsem zaplatil :(
Adelbert_Steiner Každý si za svůj život zodpovídá sám,  není třeba koronašikanovat celý národ.
Já taky. A vůbec autora nesere, že nemám ani webkameru ani mikrofon (protože stolní počítač), stejně mě přes ně sleduje :-)))
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Jé, tenhle mám taky.
Ahoj!
Už sis všiml, že jsem ti nedávno poslal z tvého účtu emailovou zprávu?
Ano, znamená to, že mám neomezený přístup k tvému zařízení.
Několik posledních měsíců tě sleduji.
Přemýšlíš, jak je to možné? No, tvůj systém byl infikován malwarem pocházejícím z erotického webu, který jsi navštívil. Možná těmhle věcem nerozumíš, a tak se ti to pokusím vysvětlit.
S pomocí viru trojského koně jsem získal kompletní přístup k tvému PC a všem dalším zařízením.
To jednoduše znamená, že tě můžu pouhým zapnutím tvé kamery a mikrofonu kdykoliv sledovat, aniž by sis čehokoliv všimnul. Kromě toho mám také přístup k seznamu tvých kontaktů a veškeré korespondenci.
Možná si teď říkáš: “Vždyť mám na počítači aktivní antivirus, tak jak k tomu mohlo dojít. Jak to, že jsem nedostal žádné upozornění?”
Odpověď je prostá: můj malware totiž používá ovladače, které každé čtyři hodiny aktualizují podpisy, díky čemuž je nezjistitelný a tvůj antivirový program o něm nemá tušení.
Mám k dispozici video, na kterém si v jeho levé části honíš, zatímco v pravé polovině obrazovky se přehrává klip, při jehož sledování masturbuješ.
A chtěl bys vědět, co ti s ním můžu způsobit? Jediným kliknutím myši můžu tohle video odeslat na všechny používané sociální sítě a všem tvým emailovým kontaktům.
Stejně tak mohu sdílet přístup k veškeré tvé emailové korespondenci a messengerům, jehož služby využíváš.
Pokud tomu chceš zabránit, jediné, co pro to musíš udělat,
je – převést na moji bitcoinovou adresu bitcoiny v hodnotě 25000 Kč (pokud nevíš, jak to udělat, stačí si otevřít prohlížeč a do vyhledávače zadat výraz: “Koupit bitcoiny”).
Moje bitcoinová adresa (BTC Wallet) je: 1Lsx7zGBeJSZCAv7zRu128Ho8K6uRKHVnt
Jakmile obdržím potvrzení o platbě, video okamžitě smažu a je hotovo. Už o mně nikdy víc neuslyšíš.
Na provedení transakce máš 2 dny (48 hodin).
Po otevření tohoto emailu dostanu upozornění a časomíra se spustí.
Jakýkoliv pokus o podání stížnosti k ničemu nevede, neboť tento email nelze zpětně dohledat a totéž platí i pro moje bitcoinové ID.
Na tomhle jsem totiž pracoval hodně dlouhou dobu a chybám jsem nedal žádný prostor.
Pokud bych se jakýmkoliv způsobem dozvěděl, že jsi tuhle zprávu ukázal nějaké třetí osobě, výše uvedené video okamžitě zveřejním.