Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyInternisté

Spravují:

Dort,
Jhershaw,
Galaxian

Může vás zajímat
1.Napište vhodný titulek a popis článku (perex). Pokud nemůžete žádný titulek a popis vymyslet, netrapte se tím a přenechte tuto starost moderátorovi.

2.Důležitý je také první odstavec článku. Přidejte do odstavce pointu celého článku a téma postupně rozveďte. Méně důležité informace patří až na konec článku.

3.Rozsah článku by se měl pohybovat mezi 4 500 – 5 000 znaků. Krátká zprávička může být do 1 000 znaků včetně mezer nebo kratší.

4.Před napsáním článku si připravte (alespoň v mysli) osnovu. Nestane se vám, že budete v článku odbíhat od tématu anebo v některých částech článku problém příliš rozebírat.

5.Čleňte články do odstavců. Délka jednoho odstavce by neměla přesáhnout 1 000 znaků, což odpovídá přibližně deseti řádkům. Mezi jednotlivé řádky vládejte písmový blok (klávesa enter). První věta musí ve čtenáři vyvolat touhu číst dále.

6.Pište stručně a nepoužívejte příliš složitá souvětí (čtenář se by se v textu zratil).

7.Snažte se psát srozumitelně a nepoužívejte v textech příliš mnoho cizích slov.Adelbert_Steiner Každý si za svůj život zodpovídá sám,  není třeba koronašikanovat celý národ.
Člověk si říká, jestli tohle - jména evidentně mužská, pak "ztratila manžela... nemohla se znovu vdát" ("který mě tvrdě zasáhl" je už jen vtip ve vtipu) je práce překladače nebo to takhle schválně pizdí nějakej skutečnej člověk, aby tím vyfiltroval lidi, co by si s ním mohli psát pro pobavení a chytli se mu na to fakt jen lidi ducha mdlého... ale spíš to vidím na překladač.
Ahoj, omlouvám se, že vás kontaktuji. Právě jsem viděl tvůj profil a myslel jsem si, že jsi člověk, kterého potřebuju. Každopádně se jmenuji Roberto Agios makedonského původu a momentálně žiji ve Francii. Trpím vážnou nemocí, která mě odsuzuje k smrti, je to rakovina hrdla a mám částku 100 000 eur, kterou bych chtěl dát člověku důvěry a upřímnosti, aby mohl využít. Vlastním firmu, která dováží kosmetiku a před 6 lety jsem ztratila manžela, který mě tvrdě zasáhl a dodnes jsem se nemohla znovu vdát, neměli jsme děti. Tuto částku chci dát před smrtí, aby mé dny mohly být sečteny kvůli absenci této nemoci, na kterou jsem neměl žádnou léčbu. Pokud přijímáte tento dar, pošlete mi prosím e-mail: robertoagios45@gmail.com
 
Tetrev pivo, párek  fotbálek
Můj drahý příteli

Předchozí e-mail vám byl zaslán bez odpovědi.
Jsem pan Stephen Pena účetní u pana Roberta a rodák z vaší země, který zemřel při závalu diamantového dolu.
Můj klient byl expatriant/inženýr z těžebního průmyslu.

S potěšením vám oznamuji, že po několika pokusech najít můj Klientští příbuzní/rodinní příslušníci, zjistil jsem, že máte stejnou rodinu jméno s mým klientem.
Byl bych rád, kdybychom diskutovali o financích mého klienta a hodnotě nemovitosti 4 650 000 USD u nás.

Můj klientský účet je v současné době nečinný a jeho prostředky budou získány zpět vládou, protože zemřel intestate a od té doby nikdo někdy přijít pro peníze. Potřebuji vaše služby, abych získal tyto prostředky podle právních ujednání, protože mám všechny podrobnosti nedotčené, abych zajistil a bezrizikový převod.

Žádám o váš souhlas, abych vás představil jako mého nejbližšího příbuzného klienta, aby vám mohly být vyplaceny výnosy z tohoto účtu za bezpečnost a následné vyplacení, protože finanční prostředky zůstaly pozadu bez jakékoli písemné závěti nebo podrobností o nejbližších příbuzných.
Pokud jste ochotni pomoci, dejte mi vědět pro další podrobnosti

S pozdravem,
Pan Stephen Pena
 
Kurzové sázky a devizové dostihy.
Tetrev humor a  satira
Re:2l0 Krásný den Vám oznámení.

V současné době je otevřená účast na novém programu SystemCZ, o kterém se nedávno mluvilo ve zprávách.

Platforma je vyvinuta společností Mask a zahrnuje aplikaci, ve které se v automatickém režimu vydělává na devizových dostizích.

Při prvním spuštění beta testu si zájemci vydělali 130-170 eur. každý den, dobré zvýšení platu souhlasit.

Po úpravách se však potenciál několikanásobně zvýšil a spustila se druhá sada beta testerů.

V prípade, že by ste sa mali pohybovať od 1221 do 3884 EUR. v týdnu, zveme vás také zúčastnit.

Zejména vše je organizováno tak, že nepotřebujete žádné další znalosti, aplikace není těžší než jakákoli hra.

Le:4l4 Zaregistrujte se!
 
Já mám notebook, takže jsem zaplatil :(
Adelbert_Steiner Každý si za svůj život zodpovídá sám,  není třeba koronašikanovat celý národ.
Já taky. A vůbec autora nesere, že nemám ani webkameru ani mikrofon (protože stolní počítač), stejně mě přes ně sleduje :-)))
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Jé, tenhle mám taky.
Ahoj!
Už sis všiml, že jsem ti nedávno poslal z tvého účtu emailovou zprávu?
Ano, znamená to, že mám neomezený přístup k tvému zařízení.
Několik posledních měsíců tě sleduji.
Přemýšlíš, jak je to možné? No, tvůj systém byl infikován malwarem pocházejícím z erotického webu, který jsi navštívil. Možná těmhle věcem nerozumíš, a tak se ti to pokusím vysvětlit.
S pomocí viru trojského koně jsem získal kompletní přístup k tvému PC a všem dalším zařízením.
To jednoduše znamená, že tě můžu pouhým zapnutím tvé kamery a mikrofonu kdykoliv sledovat, aniž by sis čehokoliv všimnul. Kromě toho mám také přístup k seznamu tvých kontaktů a veškeré korespondenci.
Možná si teď říkáš: “Vždyť mám na počítači aktivní antivirus, tak jak k tomu mohlo dojít. Jak to, že jsem nedostal žádné upozornění?”
Odpověď je prostá: můj malware totiž používá ovladače, které každé čtyři hodiny aktualizují podpisy, díky čemuž je nezjistitelný a tvůj antivirový program o něm nemá tušení.
Mám k dispozici video, na kterém si v jeho levé části honíš, zatímco v pravé polovině obrazovky se přehrává klip, při jehož sledování masturbuješ.
A chtěl bys vědět, co ti s ním můžu způsobit? Jediným kliknutím myši můžu tohle video odeslat na všechny používané sociální sítě a všem tvým emailovým kontaktům.
Stejně tak mohu sdílet přístup k veškeré tvé emailové korespondenci a messengerům, jehož služby využíváš.
Pokud tomu chceš zabránit, jediné, co pro to musíš udělat,
je – převést na moji bitcoinovou adresu bitcoiny v hodnotě 25000 Kč (pokud nevíš, jak to udělat, stačí si otevřít prohlížeč a do vyhledávače zadat výraz: “Koupit bitcoiny”).
Moje bitcoinová adresa (BTC Wallet) je: 1Lsx7zGBeJSZCAv7zRu128Ho8K6uRKHVnt
Jakmile obdržím potvrzení o platbě, video okamžitě smažu a je hotovo. Už o mně nikdy víc neuslyšíš.
Na provedení transakce máš 2 dny (48 hodin).
Po otevření tohoto emailu dostanu upozornění a časomíra se spustí.
Jakýkoliv pokus o podání stížnosti k ničemu nevede, neboť tento email nelze zpětně dohledat a totéž platí i pro moje bitcoinové ID.
Na tomhle jsem totiž pracoval hodně dlouhou dobu a chybám jsem nedal žádný prostor.
Pokud bych se jakýmkoliv způsobem dozvěděl, že jsi tuhle zprávu ukázal nějaké třetí osobě, výše uvedené video okamžitě zveřejním.
 
Tetrev humor a  satira
nevadí, vše se v dobré obrací:Dobrý den, jsem Richard Wahl, máte dar 1 000 000,00 USD. 30. brezna 2018 jsem vyhrál loterii Powerball v hodnote 533 milionu dolaru, cást z ní daruji peti štastlivcum a deseti charitativním organizacím. Váš e-mail vyšel vítezne. Naléhave me kontaktujte ohledne nároku: richardwahl852@gmail.com
--
This email has been checked for viruses by Avast antivirus software.
https://www.avast.com/antivirus
váš život může být zničen, co budete dělat?
Tetrev humor a  satira
Dobrý den.
Jsem programátor, který hacknul 0C vašeho zařízení.

Jste pod dohledem déle než dva měsíce. Na webu pro dospělé, který navštěvujete, došlo k infekci virem.
Virus Trojan poskytuje přístup a kontrolu nad infikovaným systémem.
Vidím vše, co se děje na vaší obrazovce, jaké weby jste navštívili, zapnout kameru a mikrofon, bez povšimnutí.

Také jsem stáhl všechny vaše kontakty, všechny vaše přátele a získal přístup k sociálním sítím a korespondenci.

Pak jsem upravil video, kde jste zachyceni VY. Je rozdělena na dvě poloviny: na jedné straně se uspokojíte, na druhou stranu video, které jste právě sledovali.

Chcete, abych to poslal všem vašim přátelům a kontaktům?
Mohu také zveřejnit hesla pro váš e-mail a posly.

Váš život může být zničen.

Abyste tomu zabránili, musíte zaplatit výkupné:
Zašlete 1000 $ (USD) do určené bitcoinové peněženky (pokud nejste obeznámeni s bitcoinovým systémem, zadejte v Google „jak nakupovat bitcoiny“).

Bitcoinová adresa pro platbu (peněženka BTC): 12uhnb8c9yy589fv7cchgGzwBfe8w1ddJT

Po obdržení platby okamžitě smažu všechny materiály o vás a už vás nikdy nebudu rušit.
Na provedení platby máte 50 hodin (více než 2 dny) od data přečtení tohoto dopisu.

K tomuto dopisu jsem již obdržel oznámení o přečtení.
Nepokoušejte se mě sledovat, nezanechávám žádné stopy.
Čas je pryč

Hodně štěstí.
 
dr.zloduch  
MEZINÁRODNÍ MĚNOVÝ FOND (I.M.F)
LONDÝNSKÝ FINANČNÍ ODDĚLENÍ
ODDĚLENÍ O INVESTIGACI FONDŮ
NE. 774 BIRMINGHAM ROAD B435 LONDÝN SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ

Attn: Příjemce fondu,

Byli jsme oprávněni Světovou bankou a Federálním úřadem pro vyšetřování (FBI), abychom vyšetřili důvod zbytečného odkladu platby vašeho dědického fondu, který vám byl schválen zákonem. V průběhu našeho vyšetřování jsme zjistili, že vaši platbu zbytečně zpozdili zkorumpovaní úředníci některých bank, kteří se snaží převést váš dědický fond na jejich osobní účty.

Abychom zastavili pochybný akt, dohodli jsme se se Světovou bankou a Federálním úřadem pro vyšetřování (FBI), že my, mezinárodní měnový fond (MMF), budeme tuto platbu zpracovávat a sledovat sami, abychom se vyhnuli beznadějné situaci vytvořené těmito zkorumpovanými úředníky banky a další zaměstnanci donucovacích orgánů.

Získali jsme neodvolatelnou záruku platby za vaši platbu od Světové banky. S potěšením vám oznamujeme, že se World Bankhave rozhodla odškodnit vás částkou 3,5 milionu USD a převede se na vás prostřednictvím mezinárodní ATM VISA CARD a pošle na vaši domovskou adresu prostřednictvím společnosti DHL Delivery Company. Vydáme ATM VISA CARD na vaše jméno prostřednictvím naší přidružené platební banky v Lome Togo, proto vám doporučujeme kontaktovat MR. FONKWA ERMONDI z UBA BANK Lome Togo tak, že vydá mezinárodní ATM VISA CARD ve vašem jménu a pošle jej na vaši domovskou adresu prostřednictvím DHL Delivery Company. Níže uvedená kontaktní adresa jsou kontaktní informace styčné kanceláře platební banky MMF v Lome Togo. Naléhavě kontaktujte UBA BANK, aby vydali ATM VISA CARD ve vašem jménu a bez dalšího odkladu ji odeslali na vaši domovskou adresu. Jste povinni kontaktovat banku UBA s e-mailovou adresou uvedenou níže.

Platební banka: UBA BANK PLC
E-mailová adresa: ubabankplc229@gmail.com Kontaktní osoba: MR. FONKWA ERMOND

Ujistěte se, že budete kontaktovat výše uvedenou banku pro konečné uvolnění a převod vašeho fondu bez dalšího prodlení. UBA BANKA MUSÍ bezpodmínečně vydat mezinárodní ATM VISA CARD ve vašem jménu, jakmile od vás obdrží zprávu.

Očekáváme vaši naléhavou spolupráci.

S pozdravem
Paní Jane Scottová
Kancelář MMF Londýn Velká Británie
 
no...
Snoopy Brahous brahouna, houna saki 
Repost ze spams

Attn: ******@seznam.cz

We contact you from United Nations (UN),We are sorry about the COVID-19 going around the world, base on that a compensation amount of (USD$245,000.00 ) has been awarded to this e-mail address.


Thanks and stay safe

Mrs. Zemlinsky Johanna
(United Nations Covid-19 Compensation Rep.)
 
dr.zloduch  
jdu kadit
 
Adelbert_Steiner Chytří lidé nevolí estébáky.  Bureše do koše i s jeho KSČM vlezdozadky
A právě další, zase v předmětu mnou kdysi používané heslo a výhrůžky, co se stane, pokud nezaplatím.
Kurňa spameři, nemůžete se aspoň dohodnout, že si necháte zaplatit jeden a rozdělíte se? Tohle by zruinovalo i Gatese...
 
Adelbert_Steiner Chytří lidé nevolí estébáky.  Bureše do koše i s jeho KSČM vlezdozadky
Not bad... inu, hackli jakousi mizerně zabezpečenou databázi z dřevních dob internetu, získali hesla propojená s maily a teď loví ryby granátem - takhle mi to chodí taky, v nadpisu mailu heslo, které jsem kdysi kdesi fakt měl a v těle to povídání o videu, které o mně mají (ač já nemám webku) atd.

Cpt. out
Dort skolstrejk för klimatet! 
Akorát to bylo ve spamu, takže lhůtu už jsem stejně prošvihnul :(
No, tak tohle je výzva.