Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Vše o kytaře

Ladeni, stavba, taxonomie
Kytarove weby
Hra, tipy a triky
Casopisy
Noty a tabulatury
Uzitecne veci

Příbuzne kluby: Muzika naživo, Zpracovani zvuku pod linuxem

arnost snad nechci tak   moks
V rozhovoru pro Beat Instrumental Harrison uvedl, že „je to skvělá kytara“ s úžasným zvukem, ačkoliv se mu na ní kvůli vysokému dohmatu obtížně hrálo.
Pár sloníků jsem držel v ruce a jednoho vlastnil, no.
A nehezky mluvíš o sloníkovi. Mám od bratrance slíbenou k zapůjčení Vikomtku basu, tak jsem zvědavý. A můj obdivný pohled, když ji poprvé přinesl k dědovi si tehdy patřičně vychutnal.
On mi ji youtube vzápětí naservíroval také. Ta nostalgická vzpomínka se vztahovala hlavně k těm kolébkovým spínačům. Překvapilo mě jaký měl Resonet zvuk. Jolanu Grazioso si nekoupím ani teď. Přes všechnu snahu, minimálně jedna věc zůstala za ta desetiletí stejná.
xid: Jolana Grazioso se vyrábí, FYI. A kvalita současné produkce je s těmi původními shity naprosto neporovnatelná. A ani za to nechtějí nesmysl.
Vlastní někdo RESONET Grazioso? https://www.youtube.com/watch?v=G6b4SIvXjK4
Pamatuji si, jak jsem ji chodil obdivovat do bazaru na rohu ulice. Byla tam dlouho vystavená ve výloze a já na ni neměl. Představoval jsem si, jaký bych z ní dostal zvuk při zapnutí všech snímačů. Jak se tak dívám, mohla to být spíš Jolana Grazioso. O tom bazaru se mi dodnes zdává. Pak jsem si tam koupil bílou Vikomtku a nakonec si splnil sen s červenožlutou Diamantkou I. Dlouho jsem si jí neužil a nerozvážně prodal.