Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Vše o kytaře

Ladeni, stavba, taxonomie
Kytarove weby
Hra, tipy a triky
Casopisy
Noty a tabulatury
Uzitecne veci

Příbuzne kluby: Muzika naživo, Zpracovani zvuku pod linuxem

zkus to, minimálně na příjemný večer u vínka je to super hudba
Milda: Tuhle desku zrovna ne, Friedmana samozřejmě trochu ano, kdysi jsem to docela poslouchal. Jinak pokud bych měl nominovat svého oblíbeného kytaristu co se instrumentální hudby týče, hlasoval bych patrně pro Erica Johnsona. Sice si taky sem tam zapřehání, ale hudebně to dává vždy smysl, navíc má jasně rozeznatelný sound.
arnost snad nechci tak   moks
Nahradil jsem to.
znáš od Friedmana "Introduction", myšleno celá deska? to je instrumentální hudba dle mého gusta, má to atmosféru, on exhibuje velmi poskrovnu a účelně a přitom je hned vidět, co je to za borce
Willy2015  
Kytarove weby
Ahoj, jen jsem chtela nekomu dat vedet, ze link na web "Koberuv svet kytar" - viz vyse v tipech - nefunguje. Jinak pro ty, co preferuji lekce v cestine, doporucuji web http://nanastroj.cz/lekce-kytary.
 
Hele, to mě taky vlastně ne (jakože poslouchat to), ale prostě... ten člověk není člověk. Fakt málokdy se mi stane, že bych slyšel něco, kde cca. polovinu času vím, že to nezahraju, kdybych se rozkrájel.
Mě ještě ano. Dík.
když mě už tohle vůbec nebaví...
Pokud jste tento týden ještě neměli ten pocit, že je to všechno marné, jste beznadějné dřevo a bylo by lepší kytaru přiložit do krbu, poslechněte si izolovanou stopu sólové Vaiovy kytary z For the Love of God. A já jdu brečet do kouta...
 
pobavilo
 
Dík
Mám to podobně. Plus problémy s bručením zdrojů apod. A to mám na Randallu fakt dobré smyčky s lampovými buffery. A dlouhou delay stejně skoro nepoužívám.
arnost snad nechci tak   moks
ja nekolikrat s efektovou smyckou experimentovat a dosel jsem k nazoru, ze to za to dratovani nestoji
B je správně - nepoužívám smyčku (byť mám na aparátu hned dvě ;-)). Kytara jde do ladičky (pravý dolní roh), pak pokračuje signál na druhou stranu do kvákadla, compresoru, a pak už do lišty (zleva), a z ní (vpravo) do vstupu aparátu. Klubku kabelů jsem se právě cíleně vyhýbal.
To mě zajímá... Schéma zadrátování směrem ven nemáš? Respektive, čekal bych, že bude ovládací kabel do aparátu na přepínání kanálů. Pak výstupní kabel části krabiček do signálového vstupu aparátu. A další dva kabely pro efektovou smyčku, vmezeřené na aparátu mezi předzesilovač a konec (prohnané jinými krabičkami). Prostě mi tam schází klubka drátů :-)) Nebo smyčku nepoužíváš? Čili z hlediska signálu jen kytara dovnitř a výstup z pedalboxu do vstupu aparátu?
Jj. Teda, zleva footswitch pro přepínání kanálů aparátu, master baypassy, a pak 5 smyček. To celé navíc orientované opačně, než bývá v kraji zvykem (tj. zleva doprava). Od Smrčky, udělá skoro cokoliv.
arnost snad nechci tak   moks
ta lajna dole jsou bypassy?
plk
Je jaro, a s jarem přichází nový model pedalboardu pro rok 2017...


Nějak začínám mít problém s prostorem ;-)
 
arnost snad nechci tak   moks
https://soundcloud.com/stedry-arnost/bifurgace-v-reck-m-potoku

trošku jsem se s tím trapil, ale vězte, že kytara tam není žádná. Všechno pouhé ukulele (na které jsem po deseti letech natáhnul nové struny)
 
arnost snad nechci tak   moks
Umrel Larry Corryell. Pro odolnejsi pulhodinovy zaznam koncertu a Johnem McLauglinem a Paco de Luciou (Meeting the spirits)

https://youtu.be/XIPLwoiL71o