Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Vše o kytaře

Ladeni, stavba, taxonomie
Kytarove weby
Hra, tipy a triky
Casopisy
Noty a tabulatury
Uzitecne veci

Příbuzne kluby: Muzika naživo, Zpracovani zvuku pod linuxem

arnost snad nechci tak   moks
Stovku dve, da se tam i zavolat. To zebro mi zvladli do litru.
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Dobrý, voni tam maj i otázky a odpovědě, tak se zkusim předinformovat. Díky!
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Co tak řádově znamená, že nejsou drazí (třeba v případě, že nic nenajdou a budou jenom lepit)...?
arnost snad nechci tak   moks
Bral bych to jako znameni a zacal hrat prstama. A nebo bych zanes do Rybalkovi na celkovou prohlidku (mne tam takhle zjistili, pri banalni oprave, ze se mi odlepilo zebro), nejsou drazi. Jinak asi normalnim klihem.
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Koukám, že se mi z nějakýho důvodu na akustice začal z jedný strany odlepovat pickguard. Čim by bylo nejlepší ho přichytit, aby to neudělalo nějakou paseku, kterou nenahlížim? V lepidlech a jejich vztahu ke dřevu se nevyznám...
 
arnost snad nechci tak   moks
https://www.tonewoodamp.com/

tak do je hodne prisny. porad zkoumam, jak tihle gymnasti dosahuji tak pekneho zvuku bez dratu a ono to imho dela tohle zarizeni. efektovy procesor + zesilovac, ktery jako reproduktor pouziva zadni desku kytary.
 
zkus to, minimálně na příjemný večer u vínka je to super hudba
Milda: Tuhle desku zrovna ne, Friedmana samozřejmě trochu ano, kdysi jsem to docela poslouchal. Jinak pokud bych měl nominovat svého oblíbeného kytaristu co se instrumentální hudby týče, hlasoval bych patrně pro Erica Johnsona. Sice si taky sem tam zapřehání, ale hudebně to dává vždy smysl, navíc má jasně rozeznatelný sound.
arnost snad nechci tak   moks
Nahradil jsem to.
znáš od Friedmana "Introduction", myšleno celá deska? to je instrumentální hudba dle mého gusta, má to atmosféru, on exhibuje velmi poskrovnu a účelně a přitom je hned vidět, co je to za borce
Willy2015  
Kytarove weby
Ahoj, jen jsem chtela nekomu dat vedet, ze link na web "Koberuv svet kytar" - viz vyse v tipech - nefunguje. Jinak pro ty, co preferuji lekce v cestine, doporucuji web http://nanastroj.cz/lekce-kytary.
 
Hele, to mě taky vlastně ne (jakože poslouchat to), ale prostě... ten člověk není člověk. Fakt málokdy se mi stane, že bych slyšel něco, kde cca. polovinu času vím, že to nezahraju, kdybych se rozkrájel.
Mě ještě ano. Dík.
když mě už tohle vůbec nebaví...
Pokud jste tento týden ještě neměli ten pocit, že je to všechno marné, jste beznadějné dřevo a bylo by lepší kytaru přiložit do krbu, poslechněte si izolovanou stopu sólové Vaiovy kytary z For the Love of God. A já jdu brečet do kouta...
 
pobavilo
 
Dík
Mám to podobně. Plus problémy s bručením zdrojů apod. A to mám na Randallu fakt dobré smyčky s lampovými buffery. A dlouhou delay stejně skoro nepoužívám.
arnost snad nechci tak   moks
ja nekolikrat s efektovou smyckou experimentovat a dosel jsem k nazoru, ze to za to dratovani nestoji
B je správně - nepoužívám smyčku (byť mám na aparátu hned dvě ;-)). Kytara jde do ladičky (pravý dolní roh), pak pokračuje signál na druhou stranu do kvákadla, compresoru, a pak už do lišty (zleva), a z ní (vpravo) do vstupu aparátu. Klubku kabelů jsem se právě cíleně vyhýbal.