Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

CountZero,
Rakesh

Může vás zajímatReklamaPresun z pseudomoudrosti...ocividne je v tom nekolik uzivatelu velmi, velmi osobne zainteresovano.

Nazgul Nerostem tam nerostem sem  rostem prostě jenom pod zem
Koukám, že nejslavnější kunu už pustili.
 
Laredo Jak chorý musí být jeho mozek? 
 
Víme víc?
von_Zeppelin Oliheň Beznaděje  pclib php framework
ňuňu.
 
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
 
Laredo Jak chorý musí být jeho mozek? 
 
 
spoluprace policie s kunami za ucelem zvyseni popularity policie mezi obecnym lidem je uz celkem znama vec; divim se, ze i zkuseny harcovnik skoci na tak pruhlednou taktiku.
Laredo Jak chorý musí být jeho mozek? 
thx 2 eso

Jilemničtí policisté zvítězili nad kunou
SEMILSKO - V minulém týdnu se obrátily na tísňovou linku policie dvě dámy, které se bály kuny.

Minulý čtvrtek pozdě v noci přijal operační důstojník Policie ČR hovor z tísňové linky 158. Dvě starší ženy ho požádaly o vyslání hlídky do jejich domu v obci Poniklá . Obě se totiž obávaly urostlé kuny, která do v jejich chalupy nezjištěným způsobem vnikla. Byla velmi aktivní a přebíhala z místnosti do místnosti, takže si nemohly být jisté, ze kterého kouta na ně vyskočí.

Když přivolaní policisté vstoupili do chalupy, kuna právě odpočívala na lavici. Příchod uniforem ji ale znervóznil, a tak začala znovu běhat jak pominutá po celém domě a oba policisty pořádně zaměstnala. Nakonec ale zvítězili muži zákona a po přibližně dvacetiminutové akci se jim jí podařilo z obydlí vystrnadit. Obyvatelky domu jim za to byly velmi vděčné a dojatě jim za jejich pomoc poděkovaly.
 
Laredo Jak chorý musí být jeho mozek? 
homo homini martes
 
Laredo Jak chorý musí být jeho mozek? 
 
Nojo, fakt! To jsou svině! Kolika adolescentům mohlo křivé obvinění zničit život!
nebyly to kuny z dalekeho danska?
Kuna není žádný rasista.
 
http://www.youtube.com/watch?v=bmahd7RcnSo&list=UUDjitujcjBixKWmF7LbEQJQ od4,30. Omluva - nebyl to starosta, ale ředitel TS. IMHO však kuny nebudou dělat rozdíly a vezmou to z jedné vody načisto.
 
Ukaž
Včera se v místním televizním vysílání (Příbram) starosta omluvil mládeži, kterou původně podezíral z dělání nepořádku v Pražské ulici. Viníci jsou již známi - kdo jiný než zlolajné kuny. Předpokládám, že v krátké době zbyde na radnici pouze jeho křeslo ohlodané malými zoubky...
 
von_Zeppelin Oliheň Beznaděje  pclib php framework
"Libore, Libore," zavrtěl hlavou vylekaně Pavel. "Jen zdali tě tvůj otec nehoupal. Je známo, že kuna je mocné a nesmírně důmyslné zlé zvíře."
"Tak, tak. Dejme si pozor!" připojil rozechvěle Zbyněk. Četl jsem onehdy v "Zubrovi" pravdivou příhodu: Myslivec zastřelil kunu a ještě téže noci zmizel z hájovny i se svým psem, ženou a zánovním bicyklem a jen střenka nože ohlodaná malými zoubky tam zůstala. Kuny ho dostaly..."
 
Přebral ...and hear the lamentation  of their women!
Prchající veverka tuto domněnku vyvrátila. Ocitající se na posledním stromě, na okamžik se zastavila a pak, mrsknuvši dvakrát ohonem, vrhla
se obrovským skokem do hlubiny. Kuna již po ní chňapající, se bezradně zastavila. Tohle jistě nečekala. Do hloubky se jí zřejmě nechtělo - veverka unikla do bezpečí.
Libor se náhle rozhodl. Jedním pohybem shodil tornu a jal se ji rozvazovat. Na zvědavou otázku, co dělá, odvětil:
"Pokusím se ji zastřelit. Kuna lesní je největší škůdce našich lesů."
"Než to rozvážeš, tak uteče," prohodil rozechvěně Zbyněk.
Libor se usmál.
"Neuteče," pravil. "Když budu chtít, tak neuteče ani za hodinu."
"Jak to?" vydechl udiveně Pavel.
"Kuna má ten zvyk, že při spatření člověka se přitiskne k místu, kde je, a upřeně pozoruje, co se bude dít. Je známo, že když se střelec mine, může klidně nabít ručnici znovu, aniž se musí obávat jejího útěku. Mému otci se několikrát stalo, že procházel lesem bez ručnice a narazil na kunu. Zapíchl hůl do země, zavěsil na ni klobouk a kabát a šel domů pro ručnici. Když se vrátil, kuna byla stále ještě na svém místě."

- Bob Hurikán: Hoši divočiny
 
No, nevím, to slibovaly i jiné přípravky a u těch se naopak nasrala...