Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Lehké metafyzično

Spravují:

Vosje,
Rakesh

Může vás zajímatReklamaPripadne firebally smerujte mimo Ceske Budejovice. Dekuji:-)

vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
jj
 
midlo <°)))>< 
čas
Vtip je asi nejvíc.. podle zdejších domorodců. Lidé-li se časem vyvíjí, a přestane pro ně hrát vtip hlavní roli, už do vláken jako je toto nenapíšou. A napíšou-li, nepřečte si ten co četl onen hloupý vtip. Každý v sobě stopy má, co se stalo se nemůže odestát. A tak tedy aspoň takhle, až mi někam jinam někdo zcela jiný napíše svou odpověď, tak budu slyšet. Možná.
 
BBarret nezizaj rob co mas! 
Tato kacířská myšlenka se mi líbí.
einy I don't judge the sinners.  I judge the saints.
Neco jednoducheho a praktickeho.
Nabijeni vody pomoci mantry.

Jdu hned vyzkouset jeste pred spanim, takze kdyby me bylo zitra vsude na okounu plno, da se predpokladat, ze jsem se zase jednou probudil cely osviceny;)
 
einy ...do you love me  ?
Zvlastni, ze jsem posledne prehlidnul. No tak zalezi na tom, jak vysoko takova karma saha. Tedy prakticky vzato, aktivita nemusi vytvaret karmu sama o sobe (meditace na prazdnotu, to je moc pekny priklad), ale treba kolisani pristupu k teto cinnosti mezi zabavou, odpocinkem od sveta (zde bacha na meditaci po celou dobu provazenou pocitem, ze za chvili toho musim nechat a do toho sveta se vratit), rekneme sluzbou (prace na sobe je taky prace pro svet) a zminenym "vyssim planem". To pak clovek skonci jako rozkousnutej, oslintanej a vyplivnutej bonbon, kterej ovsem zapomneli napred rozbalit. Pokud se tohle stane (nikterak vzacne i pri dobrem vedeni), jses proste osliznutej, a dokud se neocistis, meditace bude vytvaret karmu. Sice povetsinou dobrou karmu, kolikrat prazdnou karmu, beztvarou, ale je to porad motani a mateni.

A ten aspekt zabavy bych nezavrhoval a priori, to je jako bys rikal, ze zabavna kniha te nemuze hloubeji obohatit.
einy ...do you love me  ?
link
Hledal jsem leta jednu knizku, kde je uplne vsechno i s vysvetlivkama. Trochu mi to komplikoval fakt, ze jsem si nemohl vzpomenout na nazev a jmeno autora jen priblizne (Genevieve Lewis Paulson - Kundalini And The Chakras). Ale heureka, gadafaka. A je toho tam vic, takze kdybych se par let neukazal, ctu. Stejne vam nebudu chybet, takze je vse v naprostem poradku.
 
Zajímavá literatura
Zajímavá knížka, i když ne z Indické ale z Čínské Taoistické praxe: Tajemství zlatého květu - předmluva českého překladatele. http://jlswbs.files.wordpress.com/2008/05/tazlakve.pdf na rozdíl od evropských „jogínů“, pro něž jsou tyto orientální cviky pouhým sportem — dospívali téměř vždy ke kýženému centrálnímu zážitku, takže lze říci, že tu jde o dokonale osvědčenou metodu, jak čínská mentalita (která je, jak správně ukazuje C. G. Jung, až do nejnovější doby v některých základních směrech podstatně odlišná od mentality evropské) dosahuje určitých duchovních prožitků. Nejen že se člověk vymaní z pout vnějšího zmateného světa, ale různé sekty si kladou i mnohé jiné cíle a usilují o ně. Nejvyšším stupněm je úsilí dospět tímto vysvobozením buď buddhistické Nirvány !(Tedy cesta mystiků) anebo, jako např. podle spisu, kterým se zabýváme, spojením duchovního principu v člověku s přidruženými psychickými silami získat možnost žít dále po smrti ne pouze jako vágní pokleslá stínová bytost, nýbrž jako vědomý duch. !(Tedy cesta Mágů) Mimo to a často spolu s tím působí směry, které se snaží takovouto meditací ovlivnit jisté vegetativně animální životní procesy (po evropsku bychom tu mohli mluvit o funkci endokrinních žláz) posílením, omlazením a normalizováním životních pochodů, čímž se překoná i smrt, takže se připojí k procesu života jako jeho harmonické zakončení: Duchovní princip (schopný dále samostatně žít jako duchovní tělo vytvořené vlastními silami) opustí pozemské tělo, a to pak zbude jako vyschlá slupka, asi jako kukla po vylíhlé cikádě........... Zhruba materialisticky ale přezto poměrně výstižně podané.
 
dupinozka Občas se drbe za uchem,   jinak je bez potíží
:) Hlavně že se něco děje
Nazgul Nejsou to tvoje slova,  čí vlastně jsou?
Mně nedávno na koncertě zastavila nějaká slečna, a říkala, že mám v nepořádku sedmou čakru, a že mi jí napraví. Zavřela oči, sepjala ruce a přitiskla se ke mně.

Pak přiběhl nějaký týpek - okamžitě sundej ty pazoury z mý holky! A ty už nehul, zase obtěžuješ cizí chlapy a valíš jim do hlavy ty svoje nesmysly!

 
Kdo se boji nesmi do lesa.Tohle rceni asi znas.Je to jen vec cviku,je vic nez jasne ze to napoprve nebude jako by to provedl mistr znaly techto technik,ale casem se to zmeni.Dulezite neni o tom cist a mluvit a ja nevim co.Dulezite je to udelat a o to jde.Zacni s ASANOU a pokracuj ublizit ti to nemuze neni jak.Spis ti ublizi kdyz otom budes jen polemizovat a skutek utek.Ale za den ani za tyden stebe Budha nedude stim pocitej.TAK KONEJ ZENSKA
na hubnutí urč Bikram joga.Najdi si to na netu..
Vosje Even foxes are not what they seem :-)  I'm deranged
Tak jsem objevila, že mám čakry i v ramenou a dlaních a nedávno jsem měla zážitek, že jsem měla tak nabuzené čakry, že jsem je cítila durch až na záda.
 
www.sahajayoga.org
Rakesh 5. divize retoricke artilerie 
No a nebo je taky moznost smerovat jaksi k primarnejsim zdrojum.
 
 
prostuduj si něco od Míli Tomášové, pokud seženeš třeba tohle http://www.avatar.cz/index.php?show=nahravky&id=181
Prosím o radu
Dobrý den,trochu se zajímám o čakry,přěčetla jsem o tom několik knih,ale pořád se mi nějak nedaří čakry otevřít, pročistit,bojím se ,jestli si spíš neubližuju. Poradí mi někdo správný postup? Děkuji. Hana
 
Vosje Even foxes are not what they seem :-)  I'm deranged
Tak včera večer se mi konečně podařilo aktivovat solární čakru. Už jsem dokázala aktivovat všechny, i ty v ramenou a v dlaních, jen ta solární mi pořád nešla. Účinek byl úžasný. Celá jsem se jakoby rozsvítila. A jakobych v té chvíli měla positivní energie na rozdávání.
 
to ale není kacířská, ale naprosto správná myšlenka
daruma >_< 
Vyšší plán? Co to je?