Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Neoficiální web Jiřího Kulhánka (info o zbraních, obrázky, fotky a rozhovory s autorem, atp.)

Jiří Kulhánek - bibliografie
Je 7:00, pro dnešek nejvyšší čas zabít svého prvního policajta - povídka
To je přece nesmysl - kniha povídek (1994)
Zámek naděje - kniha povídek (?)
Vládci strachu (1995, dotisk 1998 - pirátský?)
Cesta krve I - Dobrák (1996)
Cesta krve II - Cynik (1997)
Divocí a zlí I - Čas mrtvých (1999)
Divocí a zlí II - Hardcore (1999)
Divocí a zlí III - Temný prorok (2000)
Divocí a zlí IV - Kříže (2000)
Noční klub I (2002)
Nocni klub 2 (2003)
Stroncium (2006)
Vyhlídka na věčnost (2011)

Recenze: Kulhánkův bloodburger - VS a CK (Interkom), Kdo je vládce strachu? VS, CK, DaZ (Sever.cz); VS - SciFiWorld, Fantasy Planet, Interkom, Interkom (Uvaha - Adamovič), Trosky; CK - Interkom, Fantasy Planet; CK I - Ikarie; CK II - Ikarie; DaZ - Fantasy Planet, Neviditelny pes, Praskla moucha; DaZ I - SciFiWorld, Fantasy Planet; DaZ II - Fantasy Planet; DaZ III - Fantasy Planet; DaZ IV - Interkom; Noční klub - Fantasy Planet, Neviditelný pes

O Jiřím Kulhákovi je toho známo poměrně málo. Určitý obrázek si můžete udělat z následujících interview a jednoho zápisku o setkání s JK na Istroconu.
Interview: Nemesis (cca 1996?), Ikarie (cca 1997?), Pařeniště (cca 1997?), Pauza (2000). Zápisky z Istroconu

Cesta krve: Kat - třetí díl CK, autorem je Jafff, nikoliv Jiří Kulhánek (pokud Jafff není JK ;))

A vzkaz od Jafffa: "Jestliže se Vám dílo líbilo, můžete své nadšení vyjádřit konkrétní formou na konto 86-6131190227/0100. Podpoříte tím začínajícího spisovatele a možná uspíšíte napsání další knihy. Jakékoli příspěvky jsou dobrovolné, jelikož je možné, že kniha vyjde časem i v papírové podobě."


Kintaro Trioxin si s koronavirem poradí! 
To je přece nesmysl mám dvakrát. Chybí mi Zámek naděje.
gorila Navision je zlo, které se musí vymítit.. 
"To je přece nesmysl" a CK I/II mi chybí.
Londo Martin Čakrt je smradlavá pyča  a udavačský stalinistický pohrobek
Prodává se pořád dobře. Ve vykupech nebývá. Měl jsem nedávno tři velké výkupy SF, ve dvou mně lidí řekli "Kulhánka si nechám, toho prodám na Aukru". Ve třetím ho měl pán odložený pro kamaráda. Ale měl dvakrát Vládce strachu, takže jsem dostal aspoň ty. Za ty další (CK, DaZ, NK a VS) jsem mu nabídl 5000, váhal, ale nakonec řekl ne.

Bývalý společník měl štěstí, v jednom skladu objevil dva zapomenuté balíky To je přece nesmysl...
Nechci psát ten obvious dotaz, nicméně před chvíli jsem si četl jenom tak pro zlepšení nálady kus Dobráka a říkal jsem si, jestli JK ještě vůbec žije. A zda je spokojený a co vůbec dělá, když nepíše.

Neptám se na to, jestli ještě něco napíše. V tom mi přijde, že už dal světu dost a ty knihy skončily přesně tam, kde měly, nicméně nevíte někdo něco o něm samotném?

Čas od času koukám na aukra, můj antik a podobně a říkám si, kdo ty knížky vlastně vykupuje. Za tyhle ceny. Přijde mi, a to mě možná místní antikváři opraví a nafackují mi, že bez budování značky už je to jenom záležitost pár vyvolených, kterým bude většinou hodně přes třicet. A tipl bych, že spousta lidí to kupuje z nostalgie a spousta jako nějakou investici. Moc nevěřím tomu, že by ty knihy dál žily, protože jsou jednak nedostupné a jednak se ten autor neadaptoval na současný svět. Což uznávám zní asi hrozně, ale ten trh nějak funguje a kdo na socialu a v mediální komunikaci chvíli stál, už asi stojí věčně opodál (pokud teda nedostane literu nebo tak).