Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravují:

Asterique,
darren,
bivo

Může vás zajímatReklamaZdravíme všechny příznivce Kouďáka, Dana-burgeru a dalších!

vítáme vás na diskuzi o seriálu Krok za krokem (Step by step)! Tento seriál vysílá každý všední den TV Prima ve 14:30.

Tak tady je máme všechny pohromadě: Rodina Foster - Lambertových

Chcete-li do tohoto klubu vložit příspěvěk, NEMUSÍTE se zaregistrovat.Pěkně prosím už včera... Jinak první řadu mám komplet, u druhé mi chybí posledních 5 dílů, ve třetí 10 různě ze série a pak mám zase všechny až na posledních 11 ze sedmé. Ta druhá a třetí série mě opravdu mrzí (ty mi přijdou nejlepší).
 
Smiley
Já už jim sepsanou první řadu poslal... Druhá už je taky skoro hotová. :-)
 
Misce a Tanbrisovi
Připravuju vám česky na vaši stránku KZK obsahy zatím první řady. Ale asi 5 dílů nemam natočenejch. :-( Pozdějc bude i 2. a 3(taky ne komplet). Možná v záři seženu i ostatní díly.
 
Misce a Tanbrisovi
Připravuju vám česky na vaši stránku KZK obsahy zatím první řady. Ale asi 5 dílů nemam natočenejch. :-( Pozdějc bude i 2. a 3(taky ne komplet). Možná v záři seženu i ostatní díly.
 
smiley - na Sabrinu jsem se jeden čas díval, poutavější by mi připadal večerníček...a musím souhlasit, přátelé jsou super.
 
Smiley
O Přátelích vím, sestře se velice líbí, mě ten seriál moc nesedí, ale sám nevím proč (přestože se u něj zasměju, nudí mě, proto ho moc nevyhledávám a dívám se jen, když to někdo sleduje a náhodou se nachomejtnu u TV).
 
bivo - Sabrina je taky komediální seriál Petr - Dobrej seriál jsou Přátelé - ten je podle mě the BEST
 
Neříká se mi to lehce s vědomím, že mi 30 dílů (všechno 2. a 3. sezóna) :-( ještě chybí, ale měli by si dát aspoň rok pauzu a SBS zopakovat až potom - zajistili by si vyšší sledovanost, lidi na reprízu potom budou mít větší chuť. SBS je jednoznačně nejlepší seriál, přinejmenším US provenience (s výjimkou MASHe), dobrá je i Cobra, ale tam mi vadí repríza celého seriálu, před uvedením nové série by stačilo uvést dvě starší, líp by to rozložili. Kvalita našich seriálů naopak silně upadla.
 
nejlepší je KZK, mám radši komedie než nějaké čarodějnice.
 
Já jsem někde četla, že odvysílaj KZK do konce, pak nasadí pět řad Sabriny a pak budou dávat znova KZK... Místo tý sabriny bych radši viděla Raymonda má každý rád, ale co se dá dělat. P.S. Není to ověřený
 
Západočeské aktuality, naši kvůli tomu nikdy nevidí do konce ty detektivky resp. fotbal, nebo co to ještě dávají ;-), oni prostě v 17:30 vyhodí na zhruba 20 minut signál Primy a nasadí svoje zpravodajství, nějak se přede dvěma lety nedohodli a tak je to takhle. Mě to nevadí, kdyby mi ale takhle rušili SBS, asi bych proti tomu něco dělal, já se v TV vlastně dívám jen na SBS, Cobru 11, dokumenty a zpravodajství, jinak mě nic neláká, bohužel dokumenty na ČT2 mimo prázdniny nestíhám, to ostatně nestíhám nic, ani ty zprávy, pak holt musí stačit internet, možná, že je to tak lepší. Jinak jsem zkontaktoval Tanbrise a Mišku, kteří dělají stránky o SBS, během příštího týdne by ode mě mohli zveřejnit nějaké materiály.
 
ZAK? co to jest?
 
Moc se mi to nezdá, tuplem když teď zveřejnili vysílací schéma na podzim a tam se vysloveně mluví o šesté a sedmé řadě SBS (sedmá řada by měla končit někdy v první půlce listopadu), pak mají opakovat zase jiné seriály. Zase bych se nezlobil na přesun do lepšího vysílacího času, ale to nám do toho nesmí lízt ZAK.
 
kéž by to nebyla pravda.kde jsi to slyšel, vaguun?
 
Neni to pravda :).
 
smrtelně vážně.
 
Prima prý chce stáhnout KZK z vysílání a dát místo něho nějakou venezuelskou teelenovelu. je to pravda?(myslím to msrtelně vážně)
 
petr> požád lepší než nemít žádný ako ty, že?!
 
BIVO - Člověče, ty máš co týden nový obrázek... TANBRIS - Žiješ? Poslal jsem ti v sobotu maila...
 
petr: přece jen, přihlašovat se je lepší než abyy někdo psal pod tvým jménem ...