Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

tak jsme tu zas :o)
Klub KV KV galerie KV předlohy Křížek dětem KV bazar KV poradna Ruční práce

Navštivte náš nový WEB!

Vyšívačky sobě;) - recepty pro snažší orientaci nový recept v klubu prosím označte nadpisem RECEPT


MAPA VYŠÍVAČEK I. nebo MAPA VYŠÍVAČEK II.
Na mapě jsou uvedeneny vyšívačky, obchody, srazy a je zde také kalendář svátků a narozenin.
Žádosti o nové vlaječky posílejte do vzkazníku uzivatelce nicku bublik nebo junoně.


SRAZY

AKCE: čtyřdenní sraz
místo konání: Škrdlovice
termín: 10.5.-14.5.2017 (nájezd jak kdo chce)
-.. kontakt: Angela (přihlášky - nahlašte počet osob, kdy dorazíte, kdy odjedete, jakým jídlem začnete, jakým jídlem skončíte), děkuji.

AKCE:
místo konání: Škrdlovice
termín: 11.10.2017 - 15.10.2017 (nájezd jak kdo chce)
-.. kontakt: Angela (přihlášky - nahlašte počet osob, kdy dorazíte, kdy odjedete, jakým jídlem začnete, jakým jídlem skončíte), děkuji.

AKCE: sraz Plzeň
termín: 25.2.2017 od 11:00 do ....
místo konání: restaurace Dolce Vita (jako vloni) http://www.dolcevitarestaurant.cz/?restaurace
kontakt byszla , hlaste se do vzkazníku prosím. Díky

Pokud máte zájem se zúčastnit kontaktujte organizátorky jednotlivých termínů přes Vzkazník


Pokud budete potřebovat něco dopsat do záhlaví nebo mít cokoliv jiného o čem by měly moderátorky vědět, kontaktujte prosím přes Vzkazník Angelu. Prosím, mějte ale strpení, nevisím tady celý den.

Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
Dá, třeba u Stoklasy, možná i v běžné galenterce.
Suchý zip
Ahoj holky-švadlenky,prosím dá se tady u nás sehnat samolepící suchý zip?Děkuju.
 
Potvrzuji všechno, co píšeš - na relaxační dovolenou s dětmi super, pláže čisté, nepřelidněné (ty traktůrky jsou super), jidlo prima.
Zkus se podívat na městečko Obzor - je tam penzion, který provozuje češka (Penzion Lotos)
Jéj tak já jsem bez foťáku jako bez rukou a to doslova :o)
Jsem fakt moc ráda, že sem píšeš ohledně dovolené, jak jedu prvně, tak jsem váhala, ale už se nebojím :o)
Šári moc děkuji, jsem ráda, že píšeš. Já nad tím vážně uvažovala. Ale slyšela jsem už od více lidí, že to je škoda peněz. A nafukovat fénem...to je o nervy :o)
Děkuji moc za odpověď, krásně napsáno :o) Taky jsem si všimla, že je Bulharsko ještě pořád považováno za něco póvl. Je mi to jedno. Těším se tam strašně. Hlavně sebou budeme mít tříletého syna, tak potřebuji prostředí vhodné i pro něj a myslím si, že jsme se rozhodly dobře. Jedeme s babičkou.
Joooo tak nad výšivkami bych vzdychala taky, jsem zvědavá, jestli tam taky uvidím :o)
S tou frflající českou turistkou...no co dodat. Je mi jasné, že si někteří dělají zle svým nepříjemným chováním sami. Nemusím ani do Bulharska, stačí mi jít po Kladně a vidím to.
Zdezby vyšivka 
Bylo to Slunečné pobřeží ale ne v hotelovém komplexu, vzali jsme si soukromý penzion. Nabízela jich cestovka dost. (Vítkovice tour) Bylo to sice před 7 lety, takže časy se mění a za těch pár let se toho i v Bulharsku změnilo dost. Mladí byli před 3 lety na Zlatých pískách taky v soukromém penzionu ne v hotelu a rovněž zažili to co my, čistý pokoj, výborné snídaně a zbývající stravu řešili různě k maximální spokojenosti. Známí byli loni na Zlatých pískách spokojeni byli velice až na prý dost nevhodné chování mnohých čes.turistů, kteří jaksi nepochopili, že Bulharsko dosud nedohnalo (nevím jak to napsat) tzv. západ. Ale nestěžovali si na nic. Foto nepošlu - neboť já jsem svéráz . Mobil mám zastaralý bez možnosti focení a foťák sebou nikdy nikam neberu - raději. Už jsem za svůj poměrně hooodně dlouhý život ztratila či zapoměla 4 kusy. A pak si říkám, že co mám ve vzpomínkách je moje a mým potomkům by ty fotky stejně nic neříkaly. Takže vybírejte v klidu a pohodě doma z nepřeberné nabídky a užívejte si. A p.s. pro mě šok - v 19 hodin vyklidili plavčící pláž - vjely traktůrky s nějakýma vehiklama - pláž uhrabaly, vyčistily a totéž proběhlo brzo ráno. Tedy vyčištěná byla až na ty nešťastné vajgly.
Pema13- píšu sice pozdě, ale opravdu to žádný zázrak není. Šárka si to koupila v Decathlonu. Na zahradě to měla problém nafouknout. Pomáhala si fénem.
Jeee. To zní dobře. Pošleš mi prosím info kde to bylo? Taky sháníme dovolenou s malými dětmi. Děkuji.
Zdezby vyšivka 
Bulharsko ?! Je jedno s kterou cestovkou, raději větší, ověřenou léty. Jinak přece jenom pro tzv.otřelé harcovníky zaostalá úroveň. Ale strava vynikající - nenechám si vymluvit opak, klid na pláži - nikdo neotravoval vnucovním nějakých suvenýrůůů a nápojů či čeho. Tržnice se zeleninou a ovocem skvělá pro každého návštěvníka vstřícného nenabubřelého chování. My třeba už byli pozdravování z dálky (díky asi tomu, že jsem ukecaná a nedělá mi problém mluvit o čemkoliv, zvláště, když jsem vzdychala nad výšivkami a háčkováním). To všechno sledovali i tůristi odněkud z Benešova a strašně se divili jak to , protože oni vždycky měli "horší porci, ovoce, džus a pod." Bodejť by ne, když paní se šklebila nad vším co viděla - hlavně na pasoucí se osly a ovce pod oknama penzionu. Naši mladí byli před třemi lety a chtějí letos letět i s dětmi. Písečné pláže a pro syna cokoliv k jídlu paprikového ! Byli i jinde a na Bulharsko dopustit nedají. Tak asi tak.
To jo. Pro malé děti je Bulharsko dobrý. Ale víc ti už neporadím. My už máme, díky velkým dětem, ty dovolené už jinak :-))
Děkuji Andrej. Co se Egypta týče, tam nechci. Potápění taky moc nedám, když jedeme s dětmi, spíše budu hlídat :o)
Můj tip - zkuste se poohlédnout po nějakém menším letovisku. Mám tohle info zprostředkované od známé. Sama jsem byla v Bulharsku před 30 lety. A my tam nejezdíme, protože tam není moc zajímavé potápění. A až ti udělá cestovka nabídku, tak ji zkus porovnat s Egyptem. Občas to vychází na stejno.
Všechny zdravím. Mám dotaz ohledně dovolené. Nikdy jsem nebyla u moře a letos chceme jet do Bulharska. Byli jste tam už někdo a kde ? Přes jakou cestovku ? Máme představu Zlaté písky. Budu ráda za každý postřeh. Předem moc děkuji !!!
 
hnilickova www.Mít sen a vyšívat  Můj sen....
Není zač.....
děkuju za radu hned si to poznačím
Magnetky s kamínkama
V tomto obchodě budu kupovat magnetky s kamínkama https://www.etsy.com/shop/DenkaiDesigns?ref=listing-shop-header-item-count#items
pokud se chce někdo připojit, bude vítán. Objednávky do 31.1.2018 do vzkazníku.
 
Děkuji, Ladu, za milé přání - Tobě vracím přání přátelské jehličky a hodně radosti.